banner

Vürtsita oma kaugsuhet vallatute sõnumitega

Vallatute sõnumite ehk seksikate sõunimte saatmine on kaugsuhte oluline osa, sest see aitab hoida elus armuleeki. Olgu vahemaa nii pikk (või lühike) kui tahes, seksikate sõnumite saatmine on lõbus, eks? Me jagame sinuga üheksa vallatute sõnumite saatmise nippi…

Reegel nr 1: saada sõnumeid ainult inimesele, keda tunned

Tõsi, seksikate sõnumite vahetamine võhivõõraga võib põnevust lisada, kuid see võib ka suuri probleeme põhjustada, kui sa ei ole ettevaatlik. Kui sa ei tunne inimest, kellega sõnumeid vahetad, võib see osutuda lõpuks millekski meeldivaks või hooopis ebameeldivaks nagu ahistamine, nii et pea meeles kõige tähtsamat reeglit: saada sõnumeid ainult inimesele, keda isiklikult tunned!

Reegel nr 2: alusta aeglaselt, siis lisa pinget

Kõige paljastamine juba esimeses seksisõnumis on mõttetu. Te peate mõlemad pinget tasapisi kasvatama, täpselt samamoodi nagu pärisseksis. Ainus erinevus on see, et seksisõnumites on õige meeleolu loomine enne raskerelvastuse väljatoomist (saad ju aru küll, mida me öelda tahame) isegi olulisem kui pärisseksis, kuna kõik meeled ei osale selles kogemuses. Väike narritamine mõnes esimeses sõnumis töötab kõige paremini, kuid pärast seda lisa mängule hoogu – vastasel juhul saate peagi aru, et osalete väga pikas ja kohmakas vestluses.

Reegel nr 3: üksikasjad on edu võti

Kuna seksisõnumite saatmisel on sul kasutada ainult sõnad (mõnikord ka võib-olla foto), on edu võti kindlasti detailides. Umbmäärased avaldused nagu „olen väga erutatud” ei toimi. Ole konkreetsem. Ja vallatu. Ja otsekohene. Ja värvikas. Ja kasuta seksikaid sõnu. Veel midagi? Ei, see on kõik, mida vajad!

Reegel nr 4: elagu vulgaarsed sõnad

Jah, kui oled häbelik, siis võib sul olla piinlik selliseid sõnu valjusti öelda, kui su armastatu on sinu kõrval, kuid vallatute sõnumite üks suurimaid eeliseid on see, et füüsilise läheduse puudumine muudab lihtsamaks … teatud asjade lihtsamalt võtmise. Vulgaarsed sõnad on seksisõnumites kohustuslikud, nii et enne alustamist täienda oma sõnavara õigete sõnadega.

Reegel nr 5: ole mõnikord keegi teine

Tähendus – rollimäng, hurraa! Taas kord – tegeliku füüsilise kontakti puudumine muudab vallatud sõnumid parimaks mänguplatsiks, kus kõik oma fantaasiad välja mängida. Ole vallatu medõde, kõlvatu arst, pettunud õpetaja, karvane mehaanik, veenev joogaõpetaja – mis aga sinu (ja su sõnumipartneri) käima tõmbab. Vallatute sõnumite seansiks rolli valimisel on ainus piir su enda kujutlusvõime!

Reegel nr 6: ole fotode saatmisega ettevaatlik

Puhtakujulised seksisõnumid koosnevad ainult sõnadest, kuid selle moodsamad versioonid on interaktiivsemad, neis kasutatakse sõnadele lisaks ka heli ja pilti. Kuid enamik algajaid teeb selle vea, et saadab mõtlematult alastifotosid. Ära kunagi unusta – tänapäeval võib väga privaatne foto, mille telefoniga oma kutile/pruudile saatsid, muutuda kiiresti väga avalikuks, kui see kõigile vaatamiseks internetti üles pannakse… Pole just meeldiv mõte, mis? Mõtle selle peale, kes sinu vallatuid fotosid vaatab!

Reegel nr 7: koos olles ära vallatutest sõnumitest räägi

Kui saad lõpuks veeta aega oma seksisõnumite partneri embuses, hoidu mainimast seda, mida te eile õhtul telefonis tegite (või ütlesite). See võtab kogemuselt kogu võlu ja põnevuse, nii et kasuta koosolemise aega millekski muuks. Kuidas oleks näiteks pärisseksiga?

Reegel nr 8: tunne oma piire

Kuigi sügavaimate fantaasiate väljaelamine on seksisõnumite teretulnud osa, peaksid alati oma piiri teadma. Mõned asjad ei ole lihtsalt mitte kusagil aktsepteeritavad (isegi mitte telefonis) ja ühel päeval pead sa teises otsas olnud inimesele silma vaatama. Kui tunned telefonis kirjutatud asjade pärast piinlikkust, on võib-olla parem, kui sa neid üldse ei kirjutagi.

Reegel nr 9: ära ole vastamisel liiga agar

Kas said oma uuelt silmarõõmult vallatu sõnumi – kui kaua peaksid enne vastamist ootama, et saavutada parimat mõju? Kas otsekohe? Minuti pärast? Kümne minuti pärast? Tunni pärast? Kui vastad liiga kiiresti, võid jätta liiga agara mulje. Kui vastad liiga hilja, ei pruugi partneril enam tuju olla. Edu võti on mõõdukas viivitus – las su partner kontrollib umbes minut aega iga paari sekundi tagant närviliselt oma telefoni ja siis üllata teda maailma kuumima seksisõnumiga!

Foto: Courtney Clayton@courtneyrclayton

Kommentaarid

kommentaari

Tags Related
You may also like