Viljandi politsei otsib 19-aastast Rolandit

 Viljandi politsei otsib 19-aastast Rolandit

Viljandi politsei otsib 19-aastast Rolandit

 

Ööl vastu tänast sai politsei Viljandi linnast kaks järjestikkust teadet ebaadekvaatselt käitunud mehe kohta, kes peale korrusmaja ukseklaasi lõhkumist ning tööstushoones võõra inimese ründamist teadmata suunas lahkus ning kadunuks jäi. Politsei alustas kohe mehe otsingutega ning palub seejuures ka avalikkuse kaasabi noore mehe asukoha tuvastamiseks. Otsingud mehe leidmiseks jätkuvad praegugi.

„Sündmused Viljandi linnas said alguse eile õhtul kella 23 paiku, kui politseile laekus teade, et Malmi tänaval lõhkus joobes mees ühe korrusmaja trepikoja ukseklaasi ning põgenes. Sellele järgnes teine teade sarnase mehe tegutsemisest Vabriku tänaval, kus mees oli sisenenud tööstushoonesse, kus vehkis noaga. Ebaadekvaatselt käitunud ning noaga vehkinud meest püüsid takistada sealne töötaja, kes vahejuhtumis kergemalt viga sai. Veel enne, kui ettevõtte töötajad jõudsid juhtunust politseile teada anda, põgenes hoones tüli norinud mees teadmata suunas,“ kirjeldas Viljandi politseijaoskonna juht Margus Sass.

 

Ta lisas, et kuivõrd 19-aastane mees sai ka ise vahejuhtumite käigus viga ning võib oma terviseseisundist tulenevalt ohtu sattuda, on igasugune abi tema leidmisel või asukoha tuvastamisel praegu väga oluline.

 

Jaoskonna juht täpsustas, et kuivõrd mees on ettearvamatu käitumisega ning võib enesega kaasas kanda nuga, palume kõigil, kes kirjeldustele vastavat meest kuskil märganud on või teavad tema asukohta, teda ise mitte kinni pidama asuda vaid anda info mehe viibimispaigast viivitamatult edasi politseile telefonidel 112 või 53457308.

 

Roland on lühemat kasvu, kõhna kehaehitusega ning tumedate juustega.

Seotud teemad