Venno Loosaar: mu poeg kardab kooli minna!

 Venno Loosaar: mu poeg kardab kooli minna!

Eelmise aasta jõulude eel alaealise seksuaalne väärkohtlemise ja lapsporno omamise kahtlustuse ning relvaloa puudumise süüdistuse saanud meelelahutaja Venno Loosaar käis Kanal 2 saates “Õhtu” ning avas esimest korda suu sellel raskel teemal, mis tema elu on põhjalikult segi raputanud. “Minu majja kärgatas pikne!” lausus ta dramaatiliselt, asudes kirjeldama üksikasjalikult, kuidas politsei Loosaarte kodu mullu 22. jaanuaril läbi otsis.

 

“Algas sellega, et helistati politseist ja öeldi, et tahetakse kontrollima tulla relvakappi. Kuna mul on relvaluba, siis see on täiesti standartne protseduur, mistõttu ütlesin, et astuge aga läbi. Järgmisel päeval oli politsei kohal, näitasin relvakapi ette ja relvad võeti välja. Siis üks politseinik võttis telefoni ja helistas, misjärel tuli tuppa hulk inimesi ja üks meesterahvas astus ligi, ütles, et olete kinni peetud ja andis mulle paberi. Olin ilmselt üsna üllatunud näoga ja esimene mõte oli, et kas kusagil on kaamerad, kas keegi üritab tünganalja teha?” kirjeldab Loosaar oma esmaseid tundeid.

 

“Kui võtsin paberi ja lugesin, siis küsiti, kas saan aru, mis sellel seisab? Ütlesin, et ma ei saa mitte millestki aru. Seejärel öeldi, et teata oma perele ja saada nad ära ja me hakkame läbi otsima. Otsiti läbi maja, keldrid, kõrvalhooned, garaažid, puukuurid… küsiti kogu aeg, kas ma soovin kaitsjat. Aga mul polnud nii kohe võtta ja ma arvasin, et pole vaja ka — kui sa oled šokis ja sulle antakse mingid paberid ette, et kirjuta alla, siis ei ju oska vaadata neid asju! Igal juhul võeti kaasa kõik relvad, padrunid ja digitaalsed infokandjad nagu laua-, süle- ja tahvelarvutid, 3 kõvaketast, mälukaarte, -pulki, cd-plaate. Siis viidi mind kahe mehe vahel autosse ja sõidutati Rahumäele politseijaoskonda, kuulati kaks korda üle ja mu naist hoiatati, et võib juhtuda, et su mees ei tule õhtul koju. Sain siiski õhtuks koju,” meenutab ta äärmise detailsusega.

Loe edasi. Delfi.ee

 

Seotud teemad