VÄGA PÕHJALIK ÜLEVAADE MIDA TOOB AASTA 2021

 VÄGA PÕHJALIK ÜLEVAADE MIDA TOOB AASTA 2021
Tee endale tass teed ning leia endale 20 min, et allolev pikk ja põhjalik prognoos rahus läbi lugeda .

 

(Palun arvestada, et antud info on info, mis mulle on antud kõrgemalt poolt ning ei põhine minu isiklikul seisukohal. Iga inimene peab leidma ise oma tõe ning kellegi kallutamine enda poolele ei ole minu põhimõtetega kooskõlas.)  Ruht – Valguse Inglid

 

Metall pühvli aasta algab 12. veebruaril 2021 ja lõppeb 21. jaanuari 2022. Siin on väga tugev mõju seos omavahel numeroloogilises plaanis 2 ja 1 ning 5’le. Sellel aastal avaneb palju uusi võimalusi. Just nüüd leiavad aset muutused, mida on ammu oodatud. Vanad probleemid lahenevad, otsides uusi lahendusi. Näen uusi suundi nii töös kui ka isiklikus elus. See on dünaamiliste muutuste aasta. Toimuma hakkab palju üllatuslikku. Inimesed on võimelised realiseerima enda jaoks uusi võimalusi. Tarkus ja mõistlikkus on küll olulised, kuid sel aastal puututakse kokku valikutega, mis nõuavad ka kiiret reaktsiooni. Kui kasutada üldlevinud lähenemisi on see periood edutu. Mida rohkem riskida ja enda tavapärasusele vastupidiseid samme teha, seda rohkem saab üllatuda ja edu nautida. Kohaneda tuleb kõige uuega, mida saatus sellel aastal teepeale saata plaanib. See on omamoodi vabanemise ja ümbersünni aasta.
Peab leppima mõttega, et ootamatud sündmused löövad plaanid täiesti segi. Selle aasta vibratsioone tuleb ära kasutada täies mahus. Ei tohi karta uut ja kramplikult kinni hoida vanast.
Inimesed on sellel aastal rahutud, samas täis energiat ning janunetakse liikumise, muutuste ja uute kontaktide järele. Tuleb kasutada oma võimeid ja mitte karta võtta riske, sest tänu nendele õnnestub palju korda saata. Kasulik on alustada uue tööga. Pole välistatud täiesti uue ameti omandamine, elukohavahetus, lühemad või pikemad reisid.
Olla tuleb ettevaatlik, et see rahutu periood ei tooks endaga kaasa õnnetusi. Selle aasta energiat on õigem kasutada konkreetseteks tegudeks vaimses plaanis.
Samas aga aasta tõotab tulla palju raskem kui seda oli roti aasta. Pühvel hakkab korda looma, mis rott viis tasakaalust välja, kuid teeb seda kohati liiga jõuliselt. Valitsused ja riigid üritavad probleemidele leida lahenduse range distsipliini ja korra loomise abil. Kohati võib tekkida tunne, et kommunism jõuab tagasi paljudesse demokraatlikesse riikidesse. See ei tähenda, et riigid muutuvad kommunistlikuks, kuid inimesed ei suuda aktsepteerida riigi poolt tehtavaid otsuseid.

 

Roti aasta 2020 oli kõigis eluvaldkondades väga raske aasta. Globaalses maailmas tekkisid terviseprobleemid ja majandus on mitmes valdkonnas kokku kukkumise äärel. Riigid on karmistanud reegleid ning kontrolli ja inimeste vabadus on piiratud. Aasta 2021 on küll tulemas raske aasta ja paljud, kes jäid vaevu ellu 2020 aastal, ei pruugi seda jääda mitte aastal 2021 (majanduslikus plaanis). Kuid siin on ka palju neid, kes lõikavad kasu ja kraabivad kokku selle kriisi pealt suuri rahasummasid, suuremaid, kui kunagi varem. Kuid küsimus jääb pigem mille või kelle arvelt?

 

  1. aasta saab olema väga keeruline, kuid suurte muutuste ja võimaluste aasta. Maailm on teinud suure pöörde selle kriisi keskel ning tagasi liikumine ei ole enam võimalik. On neid, kes siiralt usuvad, et varsti on kõik endine, kuid see aasta teeb selgeks, et nii see ei ole. Tuleb uus elu ning uued süsteemid. Luuakse uus Maailma ja majanduskord ning paljud põlevad läbi majanduskriisi, kuid on ka neid, kes tõmbavad nüüd omale suurt rikkust. Eriti keeruline on aasta algus. Juba Jaanuaris on oodata šokeerivaid muutusi ning uudiseid. Veebruar jätkab jaanuari jälgedes ning märts – aprill toovad juba suuri raskusi. 2021 aasta toob naeratuse neile, kes soovivad edu saavutada ja teevad selle nimel tõsiseid pingutusi. Ehk on see aasta, kus luuakse palju uusi ettevõtteid ning paljud inimesed leiavad ülesse selle enda millegi, millega tulla turule või kus kasutada oma loomingut. Kui see idee või looming sünnib sinu enda sees, siis läheb sul väga hästi, sest edu saavutavad need, kes on valmis oma vaimu avama ning kuulavad oma sisemist Mina, ehk oma loomupärast annet. Need, kes üritavad lõigata kasu teiste arvelt ja teevad raha teenimise eesmärgil kellegi teise vara/ideed/loomingud enda omaks, need põlevad läbi.

 

 

Inimesed on rohkem vaimselt avanemas kui kunagi varem. Vanad reeglid, põhimõtted ja piirangud vaimsel pinnal kaovad ning see avab inimkonna suu. Inimesed julgevad lõpuks seista enda eest ning avada suu seal, kus seda varem pole tehtud. Inimesed julgevad erineda massidest ja luuakse palju gruppe, kogukondi ja ühinguid, mis võitlevad eelkõige inimõiguste ning mingi konkreetse tõe eest. Vaimsele teekonnale tuleb suurel hulgal uusi tegijaid ning ka suured ärimehed, kes varem on olnud väga maised astuvad uue suuna ning lähenevad inimestele läbi vaimse plaani. Miks? Sest inimkond on muutunud ja enam ei toimi vaid see, mis meedia inimestele ette söödab. Tuleb valida uus lähenemine, et võita inimeste usaldus. Nende inimeste hulgas on kahjuks ka väga palju petiseid. Neid, kes ei ole südamega asja juures, mida välja näitavad, vaid teevad seda pigem võimu omamise eesmärgil. Seetõttu on äärmiselt oluline tunnetada, keda kuulata/uskuda ja keda mitte. Kuid Universum loob väga palju selle jaoks, et valed ning pettused tulevad sellel aastal pinnale. Mitte ainult valitsuse ja riigipeade plaanis, vaid ka lihtkodanike ja väikeettevõtjate plaanis. Ehk need, kes on tegelenud pettuste/kelmustega, lõikavad lõivu oma tegudest. Need, keda on petetud ning kes on valmis oma õiguste nimel lõpuni võitlema võivad juriidilistest küsimustes ja kohtulahingutes minna kindla peale välja, sest Universum toetab tõde ja õiglust.

 

Metall pühvel kutsub inimesi ülesse ka keskenduma loodusvarale ja hoolitsema rohkem planeedi ökoloogia eest. Planeedi eest tuleb hoolitseda sama palju kui oma pere, sõprade ja lähedaste eest. See võib kutsuda esile veel mitmeid tagasilööke tööstustes, suur tootmistes ja transpordis. Maa ja Universum vajab puhkust ja kõik, mis seda reostavad, on oht mingiks ajaks seiskuda.
Pühvel sümboliseerib kaastunnet, halastust ja harmooniast inimeste vahel, eriti looduslike tegevuste ajal. Ning see kutsub inimkonda tegelema ka rohkem heategevusega sellel aastal. Märgatakse rohkem abivajajaid ning pakutakse abi isegi naabrile, et raskustega toime tulla. Inimesed on kaastundlikumad teineteise suhtes, kuid mitte nende suhtes, kes valetavad, petavad või piiravad elu.

 

  1. aasta pakub väga paljudele (eriti jääradele) uut karjääri ja tööalast muutust. On võimalik liikuda edasi kõrgele ning teha uusi asju, täiesti uudsel viisil. Uued ettevõtted, suuremad plaanid, täiustatud teenused, plaanid, uus elu – mis toimib rohkem interneti baasil. Näen ka, et Maailma tuleb mingi täiesti uus leiutis või teenus inimkonna jaoks. Kuid otseselt karjääri tippu jõudmine on siiski keerulisem sellel aastal. Kui aga tekivad kellelgi tööalased raskused ja ei suudeta oma sisemist Mina kuulata ja oma isiklik looming töösse panna, siis on tööalaste raskustega mõnevõrra võimatu toime tulla. Et midagi saavutada, on oluline näidata visadust ja töökust. Need, kes on laisad ja teiste arvelt rikastuvad, neid ootab tööalaselt väga raske aasta. Isegi, kui algus on hea, siis võib tulla ootamatu pauk sealt, kust seda ei osata oodata.

 

 

 

Rahaliselt võib tekkida tõsiseid rahalisi raskusi, mis motiveerib inimesi rohkem raha säästma ning vähem tarbima. See võib inimesele endale tunduda kurb ja keeruline, kuid suuremas plaanis on see hea õpptund, mida inimkond vajab, sest laenude peale üles ehitatud ühiskond on põletanud juba palju sildasid tavaühiskonnas, mille arvelt on rikastunud suurärimehed. Nüüd on aeg inimestel õppida rohkem iseseisvuma, vabaneda võlgadest ning õppida tulema toime sellega, mis on olemas. Ehk õppida elama omaenda rahadega ning tarbima vaid seda, mida päriselt on ka vaja. Need, kes kaotavad töö ja ei leia oma erialast sobivat tegevusvaldkonda, saavad end proovile panna ka teistes valdkondades, mis annab võimaluse oma võimeid panna rohkem proovida ning ehk avastada enda jaoks ehk täiesti uus elu suund. Laene ei ole soovitatav võtta sellel aastal mitte kellelgi, sest need laenud tulevad hiljem tagasi mingi tagasilöögina. Need, kellel on vähegi võimalik kuhugi investeerida, siis tasub seda teha, kuid läbimõeldud kohta, mis tagab mingi varalise väärtuse, näiteks kinnisvara.

 

Põllumajandus võib tulla sellel aastal paljulubav, kuna Pühvel soosib loodust ja loodusvarasid. Eriti hea on põllusaaduste tulemus neile, kes kasutavad vähem keemiat. Hoida tuleb mesilinde. Nad on palju enamat, kui vaid mesilinnud, kes toodavad meile mett. Nad on ühed kõrgemad spirituaalsed olendid maapeal ning neid tuleb hoida. Kui mesilased kaovad, siis see tõotab kurba saatus Maailmale. Ärge seda unustage. Lubage ka oma lastel siin Maal üles kasvada. Pühvel armastab olla palju looduses ja see viib ka inimesed rohkem loodusesse. Mida rohkem olla looduses, seda tervem on inimese tervis. Väga palju inimesi kolivad linnast maale elama või soetavad omale maakodu lisaks. Inimesed muutuvad maalähedasemaks ning see väljendub isegi nende elustiilis. Ökotoidud, puhas tooraine, maalähedased riided, vabadus ning mugavus kogu elustiilis. Ei panda enam rõhku sellele, mida keegi arvab, vaid ollakse Mina Ise ja Minu keskkond. Inimesed, kellel on majanduslikult võimalik, hakkavad oma kodu ehitama või renoveerima. Rohkem veedetakse aega koos oma peredega ning keskendutakse oma koduse heaolu loomisele. Ka uues koduses miljöös võib näha rohkem maalähedust.

 

Kuna inimesed on avatumad ja suhtlemisaldis rohkem, siis kuulutavad nad ka oma tõde. Nagu pühvlile ikka kohane, siis võidakse oma tõe raiumisega minna ka läbi seinte. Seega on oodata palju vaidlusi ning äärmusi, mis võib tuua konflikte ka pereringi. Kui neist lasti ei lasta ning ei lubata igal ühel oma tõde uskuda, ilma enda oma mõjutamata, võib see viia inimese äärmusliku illusiooni, kus oma tõe kuulutamine võib juba muutuda pimestavaks ning enam ei olda väljastpoolt tulevat infot üldse vastu võtma. See võib tekitada stressi, pingeid ja tülisid. Seega on soovitatav jääda endale kindlaks, kuid vajadusel lubada igal inimesel oma tõde ise välja selgitada. Oma tõe läbisurumine, kui see ei ole tingimata vajalik, võib sulle endale tekitada keerulisi olukordi. Rohkem on vaja õppida sellel aastal mõistmist ning arusaamist teineteise suhtes. Kuid kõik muud vestlused, partnerite ja töökaaslaste vahel, on palju lihtsamad ning suhtlus on muidu inimeste vahel väga hästi voolav. Tehakse palju soodsaid kokkuleppeid ning koostöö suureneb inimeste vahel.

 

Suhted oma partneritega on pigem keerulised. Vallalised võivad vajuda ära oma illusioon unelmatesse ning muutuda oma partneri püüdmisel nii visaks, et see muutub vastaspoole jaoks lämmatavaks. Abielupaaridel on raske leida suhetes kompromissi. Seega lahutuste arv võib kasvada. Mida noorem sa oled, seda keerulisem on sul oma partneriga suhelda. Seega väga suures koguses pulmi sellel aastal oodata ei ole. Pigem oodatakse ja vaadatakse, kuidas see eluke kulgema hakkab.
Nüüd liigun ma tõsisemate ja veidi äärmuslike teemade juurde, millele oodatakse kõige enam vastuseid ja mida ma olen palju tahtnud hoida veel saladuste loori all.
Praegu töötab Universum väga tugevas võtmes koostöös inimkonnaga. Inimesed hakkavad rohkem otsima valgust (ehk teadvust, mis avab silmad tõe ja toimuva ees). Kuna see on praegu Maailmas enim otsitud suund inimkonna jaoks, siis astub lavale palju uusi vaimseid juhte, kes hakkavad oma tõde kuulutama ja inimesi suunama. Kahjuks aga näen ma siin seda, et Valguse vastu astutakse võitlusesse nende poolt, kellele see ei sobi ning seda tehakse kahel viisil:

 

  1. Üritatakse kukutada lavalt võimalikult palju valguse juhid, kuulutajad ja töötajad. Leitakse selleks siis ükskõik missugune meetod, kuid peamine on ilmselt läbi meedia, kooskõlas laimu ja vale informatsiooni levitamisega.
  2. Tulevad pilti juhid, kes reklaamivad endid kui valgusetöötajad, kuid ei ole seda mitte. Ehk sulanduvad meie hulka, et töötada ümber see, mis aitab inimestel jõuda õige teadmise ja valgustuseni.

 

 

 

Siin saan ma soovitada ainult ja ainult tunnetada inimest ning temalt saadavat informatsiooni selle kohta, mida uskuda ja mida mitte. Vaadata inimest kui ennast, läbi tema plaanide. Valgus ei kuuluta viha, ei too esile konflikte ega suru alla kellegi isikuid või olemust, igale inimesele jääb alles tema vabatahe ning läbi vabatahte inimene omandab oma teadmised endale õigel ajal ja viisil. Valguses inimene mõistab asjade toimise põhiplaane ning teab, miks mingi kriis on millegi jaoks vajalik, ilma kedagi seeläbi rünnates või muul moel kahjustades. See on kõige olulisem, mis näitab ära, kes on kes.

 

Koroonaviirus? Mis see siis lõpuks on ja mida see meie Maailma toob aastal 2021?
Olles aastakümneid tegelnud ennustamisega, olen ma täheldanud ja jõudnud teadmiseni, et see, mis on määratud tulema, see tuleb nagunii. Koroonaviirusest on märke olnud juba aastakümneid tagasi ning paljud nägijad on sellise haiguse tulekut ette ennustanud. (Toon ühe näite – Googelda näiteks AUS 20-dollari pilti ning vaata, kuidas on dollari peale joonistatud Austraalia rahvuslill kuldakaatsia. Näeb välja täpselt nagu viirus. Heaküll, kui seda lille ei oleks teistmoodi saanud joonistada, siis ma küsin, miks on see just 20 – dollari peal? ) Küsimus on aga kelle või mille plaan see on ? Mina näen, et koroonaviirus, kui selline, on olemas ja eksisteerib meie keskel. Ta on osade jaoks raskema kulgemisega haigus kui teiste jaoks, kuid meie Eesti jääb tegelikult Maailma pildis kõige rohkem sellest kriisist eemale. Selliseid massisurmasid, mida kardetakse, mina tulemas ei näe. Üldiselt näen ma ka seda, et need, kes oma energiat sellele teemale ei panusta, selle haigusega ka kokku ei puutu. Küll aga näen, et COVID-19 võtab aastal 2021 mingi uudse pöörde ning niisama lihtsalt ta ära kaduma pildilt nõus ei ole. See pööre võib olla uue tüvega haigus või mingi muu taoline uus lähenemine inimkonnale. Ei olda valmis veel päris hüvasti sellega siiski jätma. Kui üks haigus lahkub, istub soodsalt keegi teine asemele ning tekitab uue teema. Kõige raskem aeg on märts-aprill. Oodata on ka mingit suurt muutust Maailma korrale, mis see endaga kaasa toob. Paljude inimeste jaoks näiteks maskist saabki edaspidiseks tavapärane riietusese, ilma milleta enam välja ei minda. Nii nagu Hiinas on inimesed elanud juba aastaid.

 

Koroona on justkui väljund, et tuua tervesse Maailma muutus, mida Maailm vajab. Tänu antud kriisile muutuvad inimesed vaimsemaks, loodusele on antud puhkust, senised valitsussüsteemid ja riigipead kaovad võimult, valed ning pettused tulevad välja, inimkond teeb oma suulahti ning seisab enda eest. Näen siin Kõrgemat plaani, kus öeldakse, et ’’Vanaviisi enam edasi liikuda ei ole võimalik’’. Inimesed avavad järjest oma silmi Maailmas päris toimuva olukorra ees, mida enne ei ole suutnud väga paljud näha. Inimesed on olnud võimulolijate jaoks lükata ja tõmmata läbi terve ajaloo. See ei ole olnud nii vaid eile. Nüüd on see aeg lõpule jõudmas ja on aeg muuta Maailma korda. Neid, kes seda olukorda praegu ära kasutavad ning tahavad selle korra muuta vastavalt enda soovidele, neid on praegu palju. On neid, kes lõikavad kasu ning neid, kes põlevad läbi. Mina näen, et võitjaks tuleb lõpuks see, mis on inimkonnale pikemas plaanis kõige vajalikum. Lihtsalt usaldage Universumit ning ärge minge meedia mõjutuse ja vihakülvamisega kaasa. Elades oma elu rahumeeli edasi ning võimalikult vähe lasta sellel oma elu mõjutada, on sellest kõige kiirem viis välja liikuda või puutumatuks jääda. Kõik need maskiballid, piirangud ja ranged reeglid murravad tänase Maailma raame tugevalt ning toovad kokkuvõttes täiesti uue Maailma korra. Hetkel ei saa täpselt öelda, mis see täpselt on. Maailmas on alanud nähtamatu, uut laadi sõda. Mingil juhul on see vajalik, et valitsused teeksid võimalikult palju vigu ja et inimkond oma tundeid avameelselt välja hakkaks näitama.

 

Ma näen, et selle vaktsineerimisega ei lähe kaasa nii palju inimesi, kui loodetakse. Kuid vaktsineerijaid on siiski palju. Plaan, mis sellega on loodud hetkel, ei täitu küll päris ootuspõhiselt, kuid vaktsiin leiab endale mingi stabiilsuse plaani, et inimesteni jõuda. Inimesi, kes ennast vaktsineerida lubavad, on Eesti mõistes alla poole, umbes 40%. Plaanid on algselt suuremad, kuid need kukkuvad paljuski läbi just tänu rahvajuhtidele, kes üritavad inimestel silmi avada. Inimesed, kes ei ole vaktsiini vastased, on samamoodi antud vaktsiini suhtes küsitaval seisukohal ning kohati hirmu vallas. Kuid ma näen tulemas ka palju tagasilööke. Ma näen surma või isegi mitut ning inimesi, kes saavad vaktsiini tagajärjel jäädava tervisekahjustuse. Kõik ei tule avalikkuse ette, kuid kõiki ei õnnestu ka inimeste eest varjata. Palju juhtumeid üritatakse maha vaikida ning rahaga kinni maksta. Kuid on ka neid, kellega ei juhtu midagi. Näen ka selliseid, kelle puhul vaktsiin üldse ei anna tulemust.

 

Aastal 2021. on tulemas ka palju massirahutusi ning valitsuste kukutamisi. Mitte ainult Eesti riigis, vaid ka väljaspoole. Tekivad ka konfliktid riikide vahel.
Eesti riik saab uue valitsuse ning ei ole välistatud, et see juhtub isegi kahel korral, aasta jooksul. Segadusi on palju ning tehakse suurt tööd selle kallal, et valed pinnale tõmmata. Kõik, kes ei ole olnud ausad, maksavad nüüd lõivu. Uus valitsus, kes suudab lõpuks jääda, saab enda kätte riigi keerulises olukorras ning paljud plaanid tuleb uuesti ümber muuta ja töötada. Nende tugevuseks on nende omavaheline teineteise toetamine ja parem läbisaamine. Vaja on võita tagasi rahva usaldus ning see on kõige keerulisem. Näen ka mingit olukorda, mis paneb uue valitsuse raskesse olukorda ning tekib tunne, et lahendust ei ole võimalik leida. See lahendus lõpuks siiski tuleb, kuid toob kaasa kellegi lahkumise või uue muudatuse. See on nii määratud olema Kõrgemas plaanis ning selle olukorra eest ei ole enam pääsu. Tuleb teha muutus, mis on Eesti riigi jaoks vajalik kaugemat tulevikku arvestades. See õppetund näitab inimkonnale ja valitsusele, et koostöö on see, mis viib edu ja soovitud tulemusteni.

 

Eesti presidendi kohale justkui keegi naljalt ei kipugi. On palju kriitikat. Eesti rahvas on kaotanud sellise austuse oma presidendi suhtes nagu see oli kunagi, Lennart Meri ajal. Kriitikat on liiga palju ja see tekitab mingi segaduse ka presidendi kanditaatide hulgas. Ma ei saa täpselt aru, kas keegi ei taha kandideerida või see õige kandidaat ei tule vabatahtlikult kandidaadiks. Tal on raske võtta vastu otsust, kas tulla ja võtta see väljakutse vastu või minna kergemat teedpidi ning jätkata oma valitud suunal. Mingi segadus seal on. Kuid ma näen presidendiks saamas seekord meest, kes on ka väga vaimne inimene. Keegi, kes võiks olla väga sarnane inimesele nagu näiteks Igor Gräzin. Igal juhul tuleb presidendiks tark mees, kes sobib just praegust aega arvestades, kõige paremini seda riiki esindama. See meest on inimesed meelsasti nõus kuulama. Temas on jõudu saada raskustega hakkama ning tal on ka siiras soov olla selle rahva jaoks olemas.

 

Mõned aktuaalsed küsimused ja vastused, mida on veel küsitud minu käest, seoses aastaga 2021, leiad sa siit lingilt (artikli lõpust):


https://www.valgusinglid.ee/mida-toob-aasta-2021.html

 

Ma soovin teile kõigile imelist, julget, avameelset, ausat ning armastuste rohket 2021 aastat 😊

Valgust ja armastust,   Ruth –  Valguse Inglid

Seotud teemad