banner

Totaalne sügisene välimuse muudatus 6 sammuga

Sa ju tead, mida sügise kohta öeldakse? Et see on ideaalne aeg uuteks algusteks… Tänavune sügis on ehk ideaalne võimalus lõpuks ometi oma välimust ja selle tulemusena ka oma elu värskendada! Siin on 6 lihtsat sammu, kuidas muuta sügisel oma välimust ja seeläbi ka oma elu.

1. samm: Regulaarne füüsiline tegevus

Esimene samm sügisese välimusemuudatuse juures on muidugi regulaarne füüsiline tegevus, mis aitab sul vormi saada. Kui oled sel suvel rannas käinud, siis kindlasti tead, kui palju tähelepanu saavad seksikad kehad ning kui uhkelt ja enesekindlalt nende omanikud teiste seas kõnnivad. Kui soovid oma enesekindlust tõsta, on vormi saamine kohustuslik. Ning kuna sügisilmad on väga ettearvamatud, soovitame võimalikult ruttu liituda jõusaaliga või veelgi parem – tekita jõusaal omaenda koju!

2. samm: Sügisdieet

Regulaarsest füüsilisest tegevusest üksi ei piisa, et soovitud välimust saavutada. Parimate tulemuste nimel pead ühendama regulaarse füüsilise trenni tasakaalustatud dieediga. Külmad sügisilmad toovad endaga kiusatusi maitsvate ent ebatervislike toitude näol, nii et pead olema eriti hoolikas, et oma keha ebatervisliku toitumisega mitte kahjustada. Ole toidu osas mõõdukas, kuid söö päevas kindlasti vähemalt viis mitmekülgset ja toitvat einet, et sinu sügisene välimusemuudatus õnnestuks…

3. samm: Vabane stressist

Stress? Kuidas saab stress olla seotud sinu välimusega? Tegelikult on see üsnagi seotud! On ju teada, et stress põhjustab naha enneaegset vananemist ning mõnikord ka unepuudust, mis sinu enesetunnet ja välimust veelgi ohustab. Kui soovid, et sinu sügisene välimusemuudatus õnnestuks, peaksid oma silmapiiri laiendama jooga või meditatsiooniga, sest need mõlemad on väga tõhusad vahendid stressi leevendamiseks. Samas peaksid ka oma prioriteedid paika panema ning hakkama hoolitsema oma vaimse tervise eest sama pühendunult nagu hoolitsed oma füüsilise tervise eest.

4. samm: Uus garderoob

Riided teevad mehest mehe! Ja muidugi ka naisest naise… Tänapäeva ühiskonnas on see ütlus eriti tõene, nii et käesolev sügis on ideaalne aeg oma garderoobi uuendamiseks riietega, milles tunned end samaaegselt mugavalt ja ilusana. Peaksid valima riided, mis sobivad ideaalselt sinu kehakuju ja elustiiliga. Ära unusta ka sügistrende – kanna julgeid, loomingulisi ja tumedaid riideid, mis su esile tõstavad!

5. samm: Hea juukselõikus

Sinu valitud juukselõikus on kõik, mida vajad, et näha välja mitte igav, vaid stiilne. Imelise välimuse võti on valida lõikus, mis sobib sinu näoga – väikeste, kitsaste ja saledate nägudega sobivad enamasti lühikesed lõikused ning ümarate või piklike nägudega sobivad pikemad juuksed. Ka valitud juuksevärv on väga oluline – hea uudis on see, et tänapäeval on saadaval tuhandete viisi erinevaid värve, nii et selleks sügiseks sobiva tooni valimine ei tohiks sulle probleeme tekitada.

6. samm: Vali õiged kosmeetikatooted

Viimane lihv, mis sinu sügisese välimusemuudatuse tõeliselt täiuslikuks muudab, on sobivate kosmeetikatoodete valimine. Sinu naha välimus ja värskus on sinu enesetunde mõttes äärmiselt olulised, nii et unusta kosmeetikatooteid ostes raha säästmine. Lisaks õigete päeva- ja öökreemide, šampooni, balsami ja niisutava dušigeeli valikule peavad naised ka õiged meigitooted välja valima – kahvatud maised värvid on sügisel enamasti ideaalne valik. Pea meeles, et külmad sügispäevad kujutavad sinu nahale tõsist ohtu ja mehed peaksid seda eriti tähele panema – lihtsaim moodus, kuidas mees oma naha eest hoolitseda saaks, on kasutada habemeajamisjärgset kreemi.

Foto: Giulia Stucchi

Kommentaarid

kommentaari

Tags Related
You may also like