Toidud, mis muudavad orgasmi paremaks

Toidud, mis muudavad orgasmi paremaks

Toit on tõepoolest imeline, kas oled nõus? See on kütuseks meie kehale, hoolitseb meie mõistuse eest ning annab loendamatul hulgal kulinaarseid naudinguid. Kuid kas teadsid, et toit võib hoolitseda ka ühe teistmoodi naudingu eest sinu kehas? Täpselt nii: mõned toidud muudavad orgasmid pikemaks ja intensiivsemaks. Kas oled valmis teada saama, millised toidud sind mõnust kiljuma panevad?


Orgasmiline toit nr. 1: Apelsinimahl

Räägime siinkohal muidugi värskest ja looduslikust apelsinimahlast, mitte sellest, mida saab osta lähimast toidupoest. Apelsinimahl on täis C-vitamiini ning on tänu sellele tõeline tervisepomm. Kuid C-vitamiin tuleb lisaks üldisele tervisele kasuks ka suguelunditele. Joo apelsinimahla regulaarselt ning juba mõne nädala pärast peaksid nägema selle „orgasmilisi” tulemusi.

Orgasmiline toit nr. 2: Oliiviõli

Oliiviõli tarbimise kasulikkuse kohta on palju räägitud. Kuid kas teadsid, et oliiviõli võib ka sinu sekselu paremaks muuta? Oliiviõli tarbimine annab kehale märguande rohkema testosterooni tootmiseks, tänu millele paraneb meeste seksuaalvõimekus oluliselt. Lisaks on testosteroon mõnikord hea ka naistele, eriti siis, kui neil on raskusi kliimaksini jõudmisega. Kas proovid järele?

Orgasmiline toit nr. 3: Arbuus

Kas oled kunagi kuulnud Viagrast? Ehk oled seda isegi proovinud? Kui sulle ei meeldi sellised tehislikud pillid, siis söö looduslikke lisandeid – arbuusi! Usutakse, et arbuus parandab suguorganite verevarustust, tänu millele on see suurepärane lahendus paljudele magamistoa probleemidele. Arbuuside teine eelis on see, et nad on palju odavamad ja maitsvamad kui väiksed sinised pillid.


Orgasmiline toit nr. 4: Sushi

Sushi on elegantne toit, nii et see sobib õhtustele kohtingutele ja ehk mõnikord ka eelmängu jaoks… Tavalise sushi koostisosad võivad sinu meeli rohkem avada ning muuta sinu privaatpiirkonna puudutusele veidi tundlikumaks. Ning me kõik teame, mida veidi suurem tundlikkus võib tähendada, eks ole? Multiorgasme näiteks!

Orgasmiline toit nr. 5: Munad

Munad? See vist küll üllatas sind! See on tõesti nii – munad on suurepärane toit orgasmide võimendamiseks. Kuidas? Sest neis on palju B5- ja B6-vitamiini, mida on vaja keha õige hormonaaltaseme hoidmiseks. Munades on ka palju proteiini, nii et nad annavad sulle orgasmini jõudmiseks vajalikku energiat!

Orgasmiline toit nr. 6: Vürtsikad toidud

Kõiksugu vürtsikatel toitudel on kehale positiivne mõju. Toidu tulisus kiirendab ainevahetust ning parandab verevarustust. Ning me kõik teame, mida parem verevarustus tähendab, eks ole? Parem seks, rohkem tundlikkust ja rohkem orgasme! Mida sa ootad – haara mõned tšillid, mädarõikad või ingverit ning koge midagi, mida sa kunagi varem tundnud pole. See on seda väärt!

Orgasmiline toit nr. 7: Küüslauk

Küüslauk on samuti väga tõhus vereringe parandaja. Pead vaid üht asja meeles pidama – küüslauk jätab sulle suhu väga ebameeldiva lõhna. Kasuta seda hoolikalt ning pese enne tegutsema hakkamist hambaid. Küüslaugu lõhn võib sinu partneri orgasmist ilma jätta, kui sa hoolikas ei ole.

Orgasmiline toit nr. 8: Punane liha

Liiga palju punast liha pole sinu üldisele tervisele muidugi kasulik, kuid magamistoas tuleb see sulle kindlasti kasuks. Punane liha sisaldab palju tsinki, mis aeglustab prolaktiini-nimelise hormooni tootmist kehas. Ning milleks see hea on? Prolaktiin on tuntud selle poolest, et mängib olulist rolli piima tootmises naise kehas, kuid suurtes kogustes võib see põhjustada impotentsust ja libiido langust.


Orgasmiline toit nr. 9: Šokolaad

Šokolaad on kõikide afrodisiaakumide hulgas kindlasti kuninganna. See tõstab libiidot, lisaks aitab see kehal toota hormooni nimega serotoniin, mis muudab inimese õnnelikumaks. Ning mis siis saab, kui inimene tunneb end samaaegselt kiimase ja õnnelikuna? Orgasme! Hästi palju! Naudi.

Fotot: JD Mason@jmason

Elulife

Seotud teemad