Täna on valimised. Kandidaate kokku 1099, täielik nimekiri.

 Täna on valimised. Kandidaate kokku 1099, täielik nimekiri.

man putting ballot in a box during elections in estonia in front of flag

Valimispäeval algab hääletamine hommikul kell 9.00 ja lõpeb õhtul kell 20.00. Riigikokku kandideerib kokku 1099 kandidaati. Valimistel kandideerib kümme erakonda ja 18 üksikkandidaati.

Riigikogu valimistel saab hääletada inimene, kes on Eesti Vabariigi kodanik ja on hiljemalt valimispäevaks saanud 18aastaseks, ei ole valimisõiguse osas teovõimetuks tunnistatud ning ei ole kohtus süüdi mõistetud ega kanna vanglakaristust. Valimistele tuleb kaasa võtta isikut tõendav dokument.

Valimisjaoskonda minnes tuleb kindlasti kaasa võtta isikut tõendav dokument. Isikut tõendavad dokumendid on näiteks ID-kaart, Eesti kodaniku pass, diplomaatiline pass, meremehe teenistusraamat ja juhilu

Kandidaate kokku: 1099

Valimisringkond nr 1

Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa

Kandidaate kokku 107

Eesti Reformierakond
Erakond Eestimaa Rohelised
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Elurikkuse Erakond
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Erakond Eesti 200
Eesti Keskerakond
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei

Reg nr 1049 OLEG TESLA

Kandidaate kokku 1

Isamaa Erakond

Üksikkandidaadid

Reg nr 1190 HANNES VESKIMÄE

Reg nr 1191 MARGUS SAAR

Kandidaate kokku 2

 

Valimisringkond nr 2

Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa

Kandidaate kokku 134

Eesti Vabaerakond
Eesti Reformierakond
Erakond Eestimaa Rohelised
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Elurikkuse Erakond
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Erakond Eesti 200
Eesti Keskerakond
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei

Reg nr 1050 ANDREI ORPONEN

Kandidaate kokku 1

Isamaa Erakond

Üksikkandidaadid

Valimisringkond nr 3

Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa

Kandidaate kokku 87

Eesti Vabaerakond
Eesti Reformierakond
Erakond Eestimaa Rohelised
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Elurikkuse Erakond
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Erakond Eesti 200
Eesti Keskerakond
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei

Reg nr 1051 IGOR ROSENFELD

Kandidaate kokku 1

Isamaa Erakond

Üksikkandidaadid

Valimisringkond nr 4

Harju- ja Raplamaa

Kandidaate kokku 153

Eesti Vabaerakond
Eesti Reformierakond
Erakond Eestimaa Rohelised
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Elurikkuse Erakond
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Erakond Eesti 200
Eesti Keskerakond
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei

Reg nr 1052 JULIA SOMMER

Kandidaate kokku 1

Isamaa Erakond

Üksikkandidaadid

Valimisringkond nr 5

Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa

Kandidaate kokku 72

Eesti Vabaerakond
Eesti Reformierakond
Erakond Eestimaa Rohelised
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Elurikkuse Erakond
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Erakond Eesti 200
Eesti Keskerakond
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei

Reg nr 1053 DIANA KOOR

Kandidaate kokku 1

Isamaa Erakond

Üksikkandidaadid

Reg nr 1189 HARRY RAUDVERE

Kandidaate kokku 1

 

Valimisringkond nr 6

Lääne-Virumaa

Kandidaate kokku 60

Eesti Vabaerakond
Eesti Reformierakond
Erakond Eestimaa Rohelised
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Elurikkuse Erakond
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Erakond Eesti 200
Eesti Keskerakond
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei

Reg nr 1054 ANDREI ANISSIMOV

Kandidaate kokku 1

Valimisringkond nr 7

Ida-Virumaa

Kandidaate kokku 75

Eesti Vabaerakond
Eesti Reformierakond
Erakond Eestimaa Rohelised
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Elurikkuse Erakond
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Erakond Eesti 200
Eesti Keskerakond
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei

Reg nr 1055 VIKTOR MALÕGIN

Kandidaate kokku 1

Valimisringkond nr 8

Järva- ja Viljandimaa

Kandidaate kokku 79

Eesti Vabaerakond
Eesti Reformierakond
Erakond Eestimaa Rohelised
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Elurikkuse Erakond
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Erakond Eesti 200
Eesti Keskerakond
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Isamaa Erakond

Üksikkandidaadid

Reg nr 1186 JÜRI MALSUB

Kandidaate kokku 1

 

Valimisringkond nr 9

Jõgeva- ja Tartumaa

Kandidaate kokku 78

Eesti Vabaerakond
Eesti Reformierakond
Erakond Eestimaa Rohelised
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Elurikkuse Erakond
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Erakond Eesti 200
Eesti Keskerakond
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei

Reg nr 1057 TIINA RADIONOV

Kandidaate kokku 1

Isamaa Erakond

Reg nr 1147 AIVAR KOKK

Reg nr 1148 EVA KAMS

Reg nr 1149 TIIT LÄÄNE

Reg nr 1150 RAIVO TAMM

Reg nr 1151 IVAR TEDREMA

Reg nr 1152 RAIN SANGERNEBO

Reg nr 1153 JAANA PUUR

Reg nr 1154 AARE ANDERSON

Reg nr 1155 HELDUR LÄÄNE

Kandidaate kokku 9

 

Valimisringkond nr 10

Tartu linn

Kandidaate kokku 83

Eesti Vabaerakond
Eesti Reformierakond
Erakond Eestimaa Rohelised
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Elurikkuse Erakond
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Erakond Eesti 200
Eesti Keskerakond
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei

Isamaa Erakond

Reg nr 1156 TÕNIS LUKAS

Reg nr 1157 LAURI VAHTRE

Reg nr 1158 MIHHAIL LOTMAN

Reg nr 1159 EVA-LIISA LUHAMETS

Reg nr 1160 ANNELI KANNUS

Reg nr 1161 PRIIT HUMAL

Reg nr 1162 JAAN VAIKSAAR

Reg nr 1163 FRIEDRICH KAASIK

Reg nr 1164 TARVO SIILABERG

Reg nr 1165 KASPAR KOKK

Kandidaate kokku 10

 

Valimisringkond nr 11

Võru-, Valga- ja Põlvamaa

Kandidaate kokku 91

Eesti Vabaerakond
Eesti Reformierakond
Erakond Eestimaa Rohelised
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Elurikkuse Erakond
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Erakond Eesti 200
Eesti Keskerakond
Isamaa Erakond

Üksikkandidaadid

Reg nr 1194 ÜLLAR KRUUSTIK

Reg nr 1195 TANEL HÄIDKIND

Kandidaate kokku 2

 

Valimisringkond nr 12

Pärnumaa

Kandidaate kokku 80

Eesti Vabaerakond
Eesti Reformierakond
Erakond Eestimaa Rohelised
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Elurikkuse Erakond
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Erakond Eesti 200
Eesti Keskerakond
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Isamaa Erakond

Üleriigilised nimekirjad

Eesti Vabaerakond

KAUL NURM

TIINA KANGRO

ANDRES HERKEL

NEEME KUNINGAS

VAHUR KOLLOM

ELO LUTSEPP

PAVO RAUDSEPP

AIN LUTSEPP

JAANUS OJANGU

MÄRT LÄÄNEMETS

KUIDO NÕMM

JUKU-KALLE RAID

EPP ALATALU

HELI KÜNNAPAS

TIIU KUURME

TIIA VÄLK

JANE SNAITH

RAIVO KOKSER

MÄRT MEESAK

AIN OSTRA

MERIKE VÄRIK

ÕIE-MARI AASMÄE

INNA ROSE

ANNE HANSBERG

KAJA JAKOBSON

SIIRI KÄPA

ARVET LINDSTRÖM

TÕNU PLOOMPUU

HEIKI LILL

MIKKO NÕUKAS

KRISTO KRUMM

KATRIN HAUK

JAAK PROZES

TÕNU TEEVEER

URMAS HEINASTE

LAILI JÕGIAAS

URMAS OTT

ARLET PALMISTE

JÜRI PINO

KAJA VAJAK

JAANIKA KLOPETS

EVE VIIDALEPP

ALEKSANDR DORMIDONTOV

SUIDO SAARMETS

ELGE HÄRMA

PIRET PIHEL

SIRJE PALLO

MARI-LIIS TAHKER

KAIDO VÄLJAOTS

KAIDO KALLAVUS

MARIKA PARV

TOOMAS ALATALU

JAANUS PAASOJA

TAAVI SIMSON

MARGUS RAHA

VAHUR HERM

OLEV VAHER

KOIT KUUSK

KARINA KÜPPAS

JÜRMO SILLASTE

TIIT URVA

KRISTO KARU

ÜLLAR VANA

ELMO JOA

PEETER LIINSOO

EVE OSA

TÕNU ARU

ELDAR TOONVERK

ANNE KIIDER

REIN KOTŠIN

ANDO KUURA

AIN AUKSIMÄE

TAUNO KURE

HERLE GERASSIMOVA

ANNIKA TOOTS

FREDY VABRIT

MARIKE LAHT

ANDRES LINTS

VIKTORIA LUKATS

KAIE HERKEL

EGON ERKMANN

MARJE SALVE

MULJE KULLERKUP

HEIKI RIPS

ELAR PLOOMIPUU

ALVAR TIPP

KATI KONGO

ALLAR SAU

SANDER KLAUSEN

AVE LOSSMANN

RIINA KURG

JANUS TUUR

AVE PÜTSEPP

DENISS TIŠTŠENKO

OLEV RAHNU

HEINO RITSMAN

TÕNIS LUKATS

DANDY ROSENBERG

AGE MINKA

SIIM TUUR

JAAK VACKERMANN

JANEK OSTRA

VEANA HEINMETS

ASKO SIRP

HANNO KIRSCHFELDT

MART KIVASTIK

URMET KÜLAOTS

ÜLLE ORAV

ALAR TINNUS

REIN REBANE

LIDIA RETTIJEVA

MARGUS SARDIS

MIHKEL MÄLLO

JÜRGEN POST

IIVI ZAJEDOVA

AARE PERNIK

KRISTI VARUL

REIN PRINS

ALDO VAINO

PEETER LUKAS

HARLY KIRSPUU

DEIN-TOM TÕNSING

MATI ROOSNURM

MIHHAIL JALLAJAS

MART MUTSO

Kandidaate kokku 125

Eesti Reformierakond

KAJA KALLAS

JÜRGEN LIGI

KRISTINA ŠMIGUN-VÄHI

HANNO PEVKUR

URMAS PAET

KRISTEN MICHAL

AIVAR SÕERD

MARIS LAURI

ARTO AAS

ANTS LAANEOTS

ANDRES SUTT

URMAS KLAAS

KEIT PENTUS-ROSIMANNUS

EERIK-NIILES KROSS

KALLE LAANET

LIINA KERSNA

URMAS KRUUSE

URVE TIIDUS

YOKO ALENDER

MARKO MIHKELSON

KALLE PALLING

VILJA TOOMAST

LAINE RANDJÄRV

JOHANNES KERT

SIGNE KIVI

TOOMAS KIVIMÄGI

ANDRUS SEEME

JÜRI JAANSON

VALDO RANDPERE

HEIKI KRANICH

ERKKI KELDO

IVI EENMAA

MATI RAIDMA

MADIS MILLING

HEIDY PURGA

ANNELY AKKERMANN

MARGIT SUTROP

ÕNNE PILLAK

SULEV KANNIMÄE

TIIU ARO

ÜLLE RAJASALU

TOOMAS JÄRVEOJA

JAANUS RATAS

MADIS TIMPSON

ANTS LEEMETS

TOOMAS KRUUSIMÄGI

MART VÕRKLAEV

HELE EVERAUS

ANTI HAUGAS

MERIKE LANG

MARGUS LEPIK

MAIDO RUUSMANN

LIIS KLAAR

AIRIS MEIER

MARIS TOOMEL

RAIT PIHELGAS

PEETER SIBUL

URMAS SIIGUR

ÜLO NEEDO

KATRIN KUUSEMÄE

OTT KASURI

KRISTO ENN VAGA

ANDRUS UMBOJA

KAUPO NÕLVAK

SIGNE RIISALO

VLADAS RADVILAVIČIUS

RENO LAIDRE

AIVAR SURVA

LEO AADEL

AIVAR SAARELA

TIMO SUSLOV

MARIKA VALTER

TARMO ALT

JÜRI LEBEDEV

MAIRE FORSEL

JAAN ALVER

MEELI PÄRNA

EERO MERILIND

RAIVO MEITUS

STEN LAANSOO

AIVAR VIIDIK

ANDRES ARO

RAIMOND TAMM

JAANUS MÜÜR

JUHAN KANGILASKI

LEMBIT KOLK

TÕNU JUUL

AIVAR ROSENBERG

MARKO TORM

TIIT SOORM

ANDRUS PUNT

MARGIT ELVISTE

GEROL SILKIN

MADIS KOIT

TOOMAS RÕHU

MERILI RANNISTE

INDREK KESKÜLA

MATI SADAM

HELEN MAHMASTOL

ILLARI LÄÄN

KADRI KURM

TÕNU MEIJEL

RAINAR ENDEN

ANDREA EICHE

OLESJA OJAMÄE

ANDRES MÕIS

PRIIT PALMET

TOOMAS NÕMMISTE

SERGEI GORLATŠ

TAIMO TUGI

TIIT VAHENÕMM

ÜLVI NOOL-KÕRE

ART KUUM

KATRIN HELENDI

TAAVI TOPPI

MARKO RAUDLAM

MERIKE PERI

TOOMAS KÄRK

EINIKE MÖLDER

TIINA RÜHKA

LIANA NÕGENE

RIHO TELL

MEELIS SOLL

TAAVI RÕIVAS

SIIM KALLAS

Kandidaate kokku 125

Erakond Eestimaa Rohelised

ZÜLEYXA IZMAILOVA

KAI KÜNNIS-BERES

ALEKSANDER LAANE

JAKKO VÄLI

INGA RAITAR

KASPAR KURVE

MARKO KAASIK

ANU NATALY SAAGIM-RATIA

MATTIAS TUROVSKI

OLEV-ANDRES TINN

JOONAS LAKS

ANDRES JAADLA

RENE KUULMANN

TIMUR SAGITOV

HANNES PUU

HELINA TILK

HEIKI VALNER

ULVI KOOP

RASMUS LAHTVEE

KÜLLIKE REIMAA

JÜRI GINTER

TARMO ANDRE ELVISTO

TIIU-ANN KALDMA

ZOJA MELLOV

KRISTJAN ROHTLA

STEVE TRUUMETS

MARET MERISAAR

OLGA GUDKOVA

MIHKEL TIGANIK

ÜLLE RINGMÄE

ARVI TAPVER

FIDEELIA-SIGNE ROOTS

KRISTER KIVI

MARGIT ADORF

AGU KIVIMÄGI

REET HÄRMAT

AUL PEDAJAS

URVE MADAR

ARVI MATVEI

TÕNU TRUBETSKY

DARJA VORONTSOVA

ALLAN JAAKUS

HENRY LAKS

LAURA KIIROJA

MÄRT PÕDER

ANNE VETIK

JAANUS NURMOJA

KATRIN JÕGISAAR

TIIU ROOSMA

EERO UUSTALU

LAURA LISETE ROOSAAR

OSKAR-ALEKSANDER LESMENT

CHRISTINA RANNIT

RAUL KÜBARSEPP

MARGARITA RANDVIIR

ARVO KUIV

ANDREI GUDIM

HANNES LIITMÄE

MAIGI KÄIGE

ANNE VAHEMÄE

ANDREI KIISLER

INGA PLOOMIPUU

EVELI PERMANSON

VEERA KOSTINA

ANETTE-MARLEN OTT

TIINA RAMMUL

RIINA PERNAU

JAAN OLARI

HARRI TILK

SVEN ARULAID

MERIKE KURVITS

KADRI SIKK

KARIN PÕLDOJA

MEIDI TIIMUS

KRISSIKA KAST

REIGO LEHTLA

ALEKSEI NEHOROŠKIN

ERKO ELMIK

TAAVO SAVIK

MOONIKA MALMRE

JOHANNES SARAPUU

MARTTI PREEM

ALEKSANDER POTOTSKI

ERROL VARES

KATRIN LEHTVEER

LEONID MIRONOV

JÜRI-JOONAS KEREM

ALO KAASIK

RUTH TAMMEORG

PIRET KÄIGE

KRISTA LEHARI

KRISTINA SADOHHINA

ALLAN TALU

ANNE ARTUS

PAVEL KRÕLATOV

ELO-MARIA ROOTS

HELLE KAASIK

EVE ROOTS

MERILY VAKKER

GERT HÄUSLER

ANNALIISA ASVEIT

MAKSIM ERIKSSON

VOOTELE VAHER

ERKO SOOPALU

HANNES METS

MAI MIKK

KALLE OLUMETS

AARE VEEDLA

KRISTEN KANNIK

RIINA ODNENKO

ELEONORA LOGINOVA

HELI KUUSE

ERKI SAKSING

STINA RAMMUL

ANU PALUOJA

MIKK PÄRNITS

LOORE HÄRMAT

IVO-HANNES LEHTSALU

TIIA KÕNNUSSAAR

ELMER JOANDI

TIINA KILKSON

ROMAN MUTONEN

REA SEPPING

ANDRES MEESAK

ALEKSEI LOTMAN

Kandidaate kokku 125

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

JEVGENI OSSINOVSKI

MARINA KALJURAND

KALVI KÕVA

RIINA SIKKUT

INDREK SAAR

LAURI LÄÄNEMETS

MONIKA HAUKANÕMM

RENE TAMMIST

ANASTASSIA KOVALENKO

TOOMAS JÜRGENSTEIN

REILI RAND

MARIANNE MIKKO

JÜRI MOROZOV

REIN RANDVER

HELVE SÄRGAVA

TANEL TALVE

BARBI-JENNY PILVRE-STORGARD

KALEV KALJUSTE

NEEME SUUR

ENE AUGASMÄGI

MAKSIM ILJIN

MARIKA SAAR

JAAK JUSKE

TRIIN TOOMESAAR

MART MERI

KADRI KÕUSAAR

KAIDO SIPELGAS

KELLY KONETSKI-RAMUL

EDUARD ODINETS

SIRET PIHELGAS

PRIIT LOMP

GEA KANGILASKI

REIN JÄRVELILL

KADRI-AIJA VIIK

SIIM TUISK

MADLE LIPPUS

OLEV REMSU

PILLE PETERSOO

HERGO TASUJA

KAIRIT PIHLAK

ANTON PRATKUNAS

PIRET AUS

MARGUS MÖLDRI

MEELIS LUHT

SIRJE TOBRELUTS

MADIS VESKIMÄGI

ERIKA SCHOLLER

ANDREI HVOSTOV

KÜLLI URB

JÜRI-SAIMON KUUSEMETS

KAIRIT LINDMÄE

EERIK LUMISTE

TATJANA OLESK

JUHAN-MART SALUMÄE

JAAN SÕRRA

LEMMIT KAPLINSKI

INARA LUIGAS

JAAN KRINAL

MARIS SILD

KARL-MARTIN SINIJÄRV

OLGA SÕTNIK

TÕNIS BLANK

SILVI TEESALU

MARGUS PUNANE

ETTI KAGAROV

KÜLVAR MAND

MATI KEPP

OTT MAIDRE

MAIRE MURUMAA

MERCEDES MERIMAA

JOOSEP VIMM

KRISTA KAMPUS

ANTO LIIVAT

MERIKE METSTAK

HEIKI HANSO

GARRI RAAGMAA

SERGEI SOLOVJOV

TAMBET SOVA

MAANO KOEMETS

ASKO TAMME

TARMO TAMM

REELIKA RÜÜTLI

JEVGENI VAISBEIN

KRISTEL RANNAÄÄRE

JAAK KANGILASKI

ILJA BORODKIN

ANTS KUTTI

KAAREL ORUMÄGI

JARNO LAUR

ANTS JOHANSON

KAUPO KUTSAR

TATJANA JAANSON

ROY STRIDER

MAIMU BERG

SILVER MEIKAR

OTT VALDMA

PAVEL PROKOPENKO

TONIO TAMRA

TÕNU INTS

ANTI ALLAS

ANET TOMAŠPOLSKAJA

ANDRUS VAARIK

KIRILL KLAUS

MERLI REIDOLF

AIN PINNONEN

GERTRUD KASEMAA

MIHHAIL BELJAJEV

MARK TENIN

ALLAN KALJAKIN

MADIS ROODLA

JAAK ALLIK

AIN BÖCKLER

MATI ÕUNLOO

TÕNU OJA

HARDI VOLMER

SVEN MIKSER

RAINER VAKRA

MADIS KALLAS

KATRI RAIK

HELMEN KÜTT

HELJO PIKHOF

IVARI PADAR

INDREK TARAND

EIKI NESTOR

MARJU LAURISTIN

Kandidaate kokku 125

Elurikkuse Erakond
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

MART HELME

MARTIN HELME

HENN PÕLLUAAS

JAAK MADISON

PAUL PUUSTUSMAA

MERRY AART

LEO KUNNAS

HELLE-MOONIKA HELME

SIIM POHLAK

RUUBEN KAALEP

RENE KOKK

JAAK VALGE

RIHO BREIVEL

PEETER ERNITS

ANTI POOLAMETS

KERT KINGO

KAI RIMMEL

URMAS ESPENBERG

ARNO SILD

ALAR LANEMAN

TIIT KALA

URMAS REITELMANN

UNO KASKPEIT

REIN SUURKASK

HELDUR PAULSON

KADRI VILBA

KERSTI KRACHT

ENDEL OJA

KALLE GRÜNTHAL

MAIT TALU

RAIVO PÕLDARU

INDREK SÄRG

KAIRET REMMAK-GRASSMANN

WESSE ALLIK

JAEN TEÄR

MARTI KUUSIK

EDMOND PENU

TARMO HINTS

MALLE PÄRN

HARDI REHKALT

MEELIS MALK

ARGO LUUDE

AARNE MÄE

RIHO NÜÜD

ARVO ALLER

MAREK LEINEMANN

ÜLLE ROSIN

MART KALLAS

HELLE KULLERKUPP

KARL OLAF RÄÄK

INDREK HIRV

AGNES PULK

URMAS SIMON

EVE PÄRNASTE

AIVO LILL

MART JÄRVIK

INDREK KÄO

MEDI MEIKAR

ROBERT KIVISELG

KALEV PRITS

RAUL ÖPIK

MAREH KALDA

TOIVO TASA

RAIVO PÕHJAKIVI

TÕNU URVA

ILLE PALUSALU

SIIMO LOPSIK

UNO TRUMM

KARINE SIIAK

TÕNIS TÄHE

GAIUS GIL

ENN SARV

ANTS MILLER

JAANUS HÄRMS

INDREK KALDA

HASSO UUETOA

KAIDI SUVISTE

AIVAR ÕUN

ANDRE PERE

ROLAND TÕNISSON

EVELIN POOLAMETS

TANEL TARKMEES

ÕNNELI MATT

ANTS TAUL

VEIKO HARTWIG VALGEPEA

ALAR VALGE

HELI KOIT

TOOMAS VALLIMÄE

AARE TAMM

ANDRES PIIBELEHT

RIHO RAUSMA

VILJO TAMM

MEELIS ROSENFELD

KALMAR LUISK

JÜRI BÖHM

AIN EHARI

MARE LIIGER

EDA RÜÜTEL

PEETER KRALL

AIGAR PÕDER

KRISTIAN SUVE

JUHAN KOBIN

RANNO POOL

MARTIN JUDANOV

MEELIS AIANURM

KÜLLI REMSU

MERIKE LUMI

PIRET KOLLO

TIIT RAUD

TÕNU KAUR

AIN PEDAJAS

ANDO TULVIK

URMAS SIEMER

RINGO RIIVES

RUDOLF JEESER

DANIEL MEREÄÄR

HEIKI VILEP

JÜRI KAVER

GEORG KIRSBERG

AARE RÜÜTEL

KATRIN LINDE

LEO BERGSTRÖM

MARI-LIIS LILLEMETS

MIHKEL SARETOK

PRIIT JÜRJENS

Kandidaate kokku 125

Erakond Eesti 200

KRISTINA KALLAS

LAURI HUSSAR

MEELIS NIINEPUU

KADRI TALI

TIIA SIHVER

ÜLO PIKKOV

LIINA NORMET

TOOMAS UIBO

TAAVI TOOM

GRIGORE-KALEV STOICESCU

IGOR TARO

TIIT ELENURM

KRISTIINA TÕNNISSON

MAREK REINAAS

EINAR VISNAPUU

MONIKA SALU

NIKITA LUMIJÕE

AHTI PUUR

ANNES NAAN

RUSLAN TROCHYNSKYI

ANDO KIVIBERG

KOIT KELDER

ALEKSANDR ŠIROKOV

TERJE BACHMANN

MART SANDER

JANA PAVLENKOVA

PIRKO KONSA

KADRI HALLER-KIKKATALO

JOEL JESSE

KALLE KALLAS

ALEKSEI JAŠIN

PILLE TSOPP-PAGAN

ERIK VEST

AARE LAPÕNIN

JAAK LAINESTE

EVELIN PÄRL

MARKO TEIVA

TOOMAS KASEMAA

JULIA RUSTAMOVA

SIIRI LEHTMETS

SIRJE NIITRA

KRISTER KALLAS

JÜRI KÄOSAAR

JÜRI LEHTMETS

SVETLANA SKREBNEVA

ELMU KOPPELMANN

TOOMAS PAJULA

MERLIS PAJUSTIK

DARJA BERESTOVA

ANGELIKA NARIS

KADI PLOOM

KARIN KAUP-LAPÕNIN

PAVEL STARKOV

MADIS VIISE

JAANIKA ROOSMAN

ARE SELGE

JÜRI-OTT SALM

JANNO KULDKEPP

MARJU MÄGER

ÜLLE PÄRL

LEINO MÄGI

MARIANNA KAAT

MARGUS PÄRSIK

LAURI VAIKSAAR

ANDRES INGERMAN

HENRY SINIVEE

HILJE SAVOLAINEN

MARGOT ROOSE

LARS UUS

KRISTA SILDOJA

SIGRIT ROOSILEHT

ANU UIBO

TIIT PAPP

KAARE PÕDER

STANISLAV TITUŠKO

TIIA PIIRIMEES

MAREK KARM

MARKO NUMMERT

MIKK MÄESAAR

SANDRA JÄRV

KARIN JÕKS

AVE TALU

MAARIKA KUKK

IVAR SOONE

VALERI IVANOV

ANNE KAHRU

HILLAR JOON

MIHHAIL DERBNEV

TOOMAS TEPOMES

ÜLLE KASK

PIRET KÜRBIS

ARKO OKK

ISMAIL MIRZOJEV

AHTO NEIDEK

HERKO SUNTS

MARTIN VAHIMETS

MATI TIIMUS

HANNO PÜTTSEPP

MAARIKA NEILINN

ALEKSANDR MAIOROV

RAIVO MERERAND

VIKTOR GOLUBJATNIKOV

RAUL ALLIKSAAR

VÄINO UIBO

TRIIN SIHVER

MARGIT LAIL

ANDRI SIMO

AHTI KALLASTE

EDUARD FINAGIN

JAAK RAIE

KIRILL AVDEJEV

JEVGENI GORLEVSKI

NADEŽDA GRETŠNEVKINA

KATRIN JÕGEVA

MONIKA SIRULI

KAROLIINA OONA RANNE

TATJANA JÜRGEN

TARMO VALGEPEA

RONALD LAARMAA

TANEL TEIN

EPP PETRONE

KEITH SIILATS

TARMO TAMM

PRIIT ALAMÄE

MARGUS TSAHKNA

Kandidaate kokku 125

Eesti Keskerakond

JÜRI RATAS

KADRI SIMSON

MIHHAIL KÕLVART

MAILIS REPS

JAANUS KARILAID

YANA TOOM

KERSTI SARAPUU

ENN EESMAA

MIHHAIL KORB

TANEL KIIK

TOOMAS VITSUT

JAAN MÄNNIK

KALEV KALLO

ANNELI OTT

ERKI SAVISAAR

AADU MUST

MIHHAIL STALNUHHIN

NATALIA MALLEUS

MARIKA TUUS-LAUL

ANDREI KOROBEINIK

IMRE SOOÄÄR

TIIT TERIK

JAAN TOOTS

VALERI KORB

KALLE KLANDORF

MARKO ŠORIN

ESTER KARUSE

VIKTOR TRASBERG

TARMO TAMM

SIRET KOTKA-REPINSKI

JAAK AAB

JANEK MÄGGI

RAIMOND KALJULAID

KRISTIINA HEINMETS-AIGRO

KAIDO HÖÖVELSON

AARE OLGO

EEVI PAASMÄE

TOOMAS VÄINASTE

VIKTOR VASSILJEV

DMITRI DMITRIJEV

MÄRT SULTS

KERSTIN-OUDEKKI LOONE

HEIMAR LENK

HELMUT HALLEMAA

VLADIMIR VELMAN

IGOR KRAVTŠENKO

EHA VÕRK

MIHKEL UNDREST

AIVAR RIISALU

ANDRA VEIDEMANN

HANS LIIBEK

HILLAR TALVIK

HELLE KALDA

ANDREI NOVIKOV

MARIA JUFEREVA-SKURATOVSKI

MAREK JÜRGENSON

VADIM BELOBROVTSEV

VLADIMIR ŠOKMAN

MARINA RIISALU

PEETER RAHNEL

ANTTI LEIGRI

TÕNIS MÖLDER

TARMO TAMMISTE

KERSTI MÄNNIK

AIVAR ARU

LAURI LAATS

TRIIN VAREK

ANTS LOPSIK

JANIKA USIN

MERIKE MARTINSON

VLADIMIR SVET

GRETE ŠILLIS

KARL ÕMBLUS

JAANUS KALEV

ÜLLAR NEEMRAND

MAKSIM BUTŠENKOV

MARTIN REPINSKI

ARDO AASA

ANDRES VÄÄN

JÜRI VÕIGEMAST

ANDRE LAINE

MONICA RAND

KRISTA NÕMM

EDUARD TOMAN

OLEG TŠUBAROV

MAIRE KÄÄRID

JELENA FJODOROVA

RAIVO MATSINA

PEETER LAASIK

IRINA EMBRICH

JELENA FRUNZE

JAANUS RAIDAL

ÜLLE JUHT

ÜLO TULIK

MAKSIM VOLKOV

AIVAR ROOP

REA RAUS

AADO OHERD

ANDRES ANNAST

JAAN ÕUNAPUU

IRINA PANOVA

JÜRI SAAR

TARMO TOMSON

ILJA BAN

NIKOLAI PÕDRAMÄGI

MAX KAUR

JAANUS RIIBE

VLADIMIR ARHIPOV

GETTER KLAAS

MIKK PIKKMETS

INDREK UUEMAA

MADIS LEPAJÕE

ERKI TAMMLEHT

PEEP PÕDDER

VIIVE ROSENBERG

SERGEI PTŠJOLKIN

JÜRI ENNET

HEIDY TAMME

EVE EAST

PEETER MARDNA

HANS KRUUSAMÄGI

JOSEF KATS

JÜRI KUUSKEMAA

AVO KEEL

TAAVI AAS

Kandidaate kokku 125

Eestimaa Ühendatud Vasakpartei

Isamaa Erakond

HELIR-VALDOR SEEDER

JÜRI LUIK

VIKTORIA LADÕNSKAJA-KUBITS

SVEN SESTER

PRIIT SIBUL

URMAS REINSALU

ANDRES METSOJA

AIVAR KOKK

SIIM VALMAR KIISLER

MIHHAIL LOTMAN

RIINA SOLMAN

RAIVO AEG

MARKO POMERANTS

KAIA IVA

RAIVO TAMM

MART LUIK

HELEN HÄÄL

TARMO KRUUSIMÄE

TÕNIS LUKAS

MART NUTT

TOOMAS TÕNISTE

LAURI VAHTRE

KARL SANDER KASE

MART MAASTIK

ÜLLAR SAAREMÄE

MERLE JÄÄGER

MADIS PÄTS

PRIIDU PÄRNA

KALEV VAPPER

MARI-ANN KELAM

TIIT MATSULEVITŠ

EINAR VALLBAUM

KALLE MUULI

ELA TOMSON

TIIT SALVAN

EVA KAMS

ELLE KULL

GEORG LINKOV

TAMARA VAHTRA-AASMETS

MARJA-LIISA VEISER

PRIIT VÄRK

TIIT LÄÄNE

MEELIS MÕTTUS

LAURI LUUR

KRISTIAN TASKA

HEIKI HEPNER

KAIDO KAASIK

MIHKEL JUHKAMI

ANDRES NOORMÄGI

ALAR KARU

EVA-LIISA LUHAMETS

ULLA PREEDEN

SIIM SUURSILD

AVO ÜPRUS

TRIVIMI VELLISTE

TOOMAS SCHMIDT

ALARI KIRT

ARTUR PÕLD

JÜRI ELLRAM

IVAR TEDREMA

ANNELI KANNUS

KURMET MÜÜRSEPP

MEELIS KUKK

LAGLE PAREK

ANDRES ÖPIK

ANDRES LAISK

ANTI TOPLAAN

TÕNIS PRULER

VALENTINA GUROVA

JANIKA GEDVIL

RAIN SANGERNEBO

PRIIT HUMAL

ARNE TILK

KUNO ERKMANN

TIIT MEREN

JÜRI TREI

URMAS MARDI

MADIS KÜBAR

TIIT HARJAK

AIVO TAMM

KASPAR KAARJAS

JAANA PUUR

JAAN VAIKSAAR

KALLE VISTER

JAANUS PÕLDMAA

PILLE LILL

TOIVO JÜRGENSON

ANDRES ERGMA

KAUPO RÄTSEPP

TÕNU MUNK

ARNO STRAUCH

VALTER VAHA

AARE ANDERSON

FRIEDRICH KAASIK

TOOMAS PIIRMANN

URMAS AAVA

IMRE RAMMUL

ANNE EENPALU

GERLI LEHE

JANEK RAIK

HERMANN KALMUS

HELDUR LÄÄNE

TARVO SIILABERG

AIN PAJO

AARE ARVA

PEETER VÕSU

JAAK AHELIK

INDREK LUBERG

ANDRES KAARMANN

KASPAR KOKK

MONIKA ROGENBAUM

VOOTELE HANSEN

ILLIMAR LEPPIK VON WIRÉN

PRIIT PÕLDMÄE

JAKO KULL

LEA NILSON

VILLU KARU

HELDUR-VALDEK SEEDER

ANN RÄÄMET

TIIT NABER

MART RANNUT

INGO NORMET

ARVI KAROTAM

LEEMET VAIKMAA

TANEL OTS

Kandidaate kokku 125

 

Seotud teemad