Tallinn keelab napsutamise: nädala sees tuleb kell 2 öösel baar kinni panna

 Tallinn keelab napsutamise: nädala sees tuleb kell 2 öösel baar kinni panna

Tallinna linnavalitsus esitas linnavolikogule täiendavate muudatustega määruse eelnõu alkoholimüügi piiramiseks kohapeal tarbimiseks öisel ja varahommikusel ajal, piirangud hakkavad kehtima tänavu 1. oktoobrist.

 

Eelnõu kohaselt on alkohoolse joogi jaemüük keelatud kohapeal tarbimiseks esmaspäevale, teisipäevale, kolmapäevale, neljapäevale ja reedele eelneval ööl kella 02.00–06.00 ning laupäevale ja pühapäevale eelneval ööl kella 03.00–07.00. Kasiinodes ja ööklubides on keelatud alkohoolse joogi jaemüük kohapeal tarbimiseks esmaspäevale, teisipäevale, kolmapäevale, neljapäevale ja reedele eelneval ööl kella 03.00–06.00 ning laupäevale ja pühapäevale eelneval ööl kella 04.00–07.00. Piirangud ei kehti ööl vastu 1. jaanuari, 25. veebruari ja 24. juunit.

Linnapea sõnul hakkab piirangute kehtestamise järgselt kindlasti linn kontrollima ja analüüsima olukorda, kuidas need piirangud mõjuvad. „Kindlasti püüavad mõned ettevõtted leida erinevaid võimalusi otsust mitte täita, kuid näeme juba praegu, et peame hakkama tegema tõhusat kontrolli,“ märkis Kõlvart.

Allikas:Delfi.ee

Seotud teemad