Tallink loodab sel nädalal suurlaenu lepinguga allkirjastada.

 Tallink loodab sel nädalal suurlaenu lepinguga allkirjastada.

Tallink loodab sel nädalal suurlaenu lepinguga allkirjastada..

 

Tallink ja Kredex arutavad endiselt riigi poolt Tallinkile antava 100 miljoni euros suuruse lepingu detailide üle, kuid käesoleval nädalal peaks kokkuleppele jõutama, ütles intervjuus ERR-ile Tallinki juhatuse esimees Paavo Nõgene.

 

 

 

Kuidas Tallinkil Helsingi laevaliinil nüüd läheb, kui pendelränne on taastunud?

Pendelränne aitab loomulikult kaasa sellele, et Soomes tööl käivad inimesed reisivad reeglina kahel-kolmel korral nädalas. Need kliendid on kenasti tagasi, oleme lisanud sellest lähtuvalt ka väljumisi. Väljumiste lisamine pole tingitud sellest, et laevad on täis, vaid sellest, et autotekk on täis ja see annab ette ka selged piirangud. Meie poolt on soov hajutada reisijaid reiside vahel, et kõik saaksid hoida distantsi ja tunda end laevas mugavalt.

 

 

 

Käibe osas on täna vara kommentaare anda, seda saab teha läbi börsi.

Millal toimub Tallinna-Stockholmi, Stockholmi-Helsingi liini käivitamine? Kodulehel müüte reise 15. juunist alates.

Soomes lõppeb eriolukord 14. juunil ja Schengeni ruum peaks avanema. Milliseid piiranguid riigid Rootsi suunal reisimisele kehtestavad, meil täna infot pole. Kui info tuleb, siis me lähtuvalt sellest ka oma tegevust korrigeerime. See info, kas ja kuidas ja mis põhjustel saab Rootsi reisida, muutub ajas, ja kui valitsused oma otsused teevad, siis saavad ka liinide opereerijad omad muudatused müügisüsteemides teha.

Loe pikemalt edasi: Err.ee

 

Seotud teemad