banner

Tähemärgid ja nende erogeensed piirkonnad

Kui sa ei ole päris kindel, mis võiks su uut seksuaalpartnerit erutada, siis meil on sulle lihtne lahendus. See on kasulik ka siis, kui tahaksid oma elukaaslasega seksi täiustada ja arendada. Kas tahad teada, mis erutab teda kõige rohkem tähemärgi järgi?

Jäär

Jäära erutab kõige enam nende lauba ja juuste puudutamine. Suudle ta pead ja peanahka ning ta sulab naudingust. Naistele meeldivad eriti õrnad seksikad suudlused kõrvadele ja silmalaugudele.

Sõnn

Selle tähemärgi kõige erootilisem osa on kindlasti ta kael. Ta hullub, kui suudled hellalt ta juukseid ja pead ning tõmbad huultega sealt alla kaelale. Meestele meeldib ka see, kui puudutad „kogemata” möödudes ta kaela.

Kaksikud

Selle tähemärgi all sündinutel on väga tundlikud käed. Nais-kaksikule meeldib väga, kui mees hellitab ja suudleb õrnalt ta käsi, aga mees eelistab pigem seda, kui suudled ja imed ükshaaval ta sõrmi.

Vähk

Selle märgi all sündinuid erutab üle kõige kirglik suudlemine, kus peab kindlasti ka keelel oma roll olema. Üldiselt on rindkere ta keha kõige tundlikum piirkond. Piisab selle puudutamisest (õrnalt või ka veidi karmimalt) ja tal tekib kohe tugev seksijanu.

Lõvi

Lõvisid erutavad kõige rohkem rünnakud selja tagant. Kui vähegi võimalik, püüa sattuda ta selja taha, sest see tagab soovitud tulemuse.

Neitsi

Neitsi reageerib kõige paremini ta keele, sõrmede, pea ja jalgade hellitamisele. Enam-vähem kõik, mis võimalik. Väga mugav, kas pole?

Kaalud

Kaalude kõige tundlikum osa on alaselg ja tuharad. Temaga tantsides pane õrnalt käsi Kaalude tuharatele ja silita sensuaalselt – tunned kohe ta tugevat iha sinu vastu.

Skorpion

Skorpioni kõige tundlikum osa on ta suguelundid. Kui tahad Skorpionile muljet avaldada, siis see on üsna lihtne – paku suuseksi ja tee seda rohke fantaasiaga. Samal ajal võid teda ka oma kätega õrnalt silitada.

Ambur

Meestel on puusapiirkond kõige tundlikum. Naistel on kõige erogeensem piirkond pea. Ta läheb lausa hulluks, kui ta juukseid silitad.

Kaljukits

Kaljukitse üks tohutu erogeenne piirkond on ta keha esikülg. Mehed lähevad lihtsalt segaseks, kui naine nõjatub rinnaga ta rinna vastu.

Veevalaja

Veevalajad peidavad oma kõige tundlikumaid piirkondi oma jalgadel ja pahkluude ümber, seepärast meeldib neile sealt puudutamine.

Kalad

Kalade kõige erogeensem piirkond on nende jalad. Neid erutab väga varvaste ja kandade puudutamine ning õrn erootiline jalamassaaž pakub neile veel suuremat naudingut.

Kommentaarid

kommentaari

Seotud märksõnad
Sulle võivad ka meeldida need ...

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com