Horoskoop – Neljapäev 07 november

Horoskoop – Neljapäev 07 november
Jäär 21. märts – 20. aprill
Tunnete ärevust, kui kõik ei lähe plaanipäraselt, kuid tõrked on vajalikud selleks, et te annaks omale uue hinnangu ning püüdleksite paremuse poole.

 


Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võite täna saada oma ülemuse soosingu osaliseks. Kuid ärge siiski valvsust kaotage ja laisaks muutuge. Hea päev inventuuri tegemiseks ja koristamiseks.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Hakkate täna otsima ilu ja harmooniat. Püüate ka ise olla võimalikult sõbralik teiste suhtes. Saavutate tavalisest kergemini kompromisse.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Püüate oma tegevuses täna rõhuda stabiilsusele. Te ei nõustu riskima isegi siis, kui võite väga palju kasu saada. Esile kerkivad perekondlikud teemad.

 


Lõvi 23. juuli – 22. august
Olete täna tähelepanelikum ja tundlikum, kui tavaliselt. Väga võimalik, et suudate tungida kõrgematesse sfääridesse ning tajuda asju väga peenel tasandil.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Täna saavutate edu vaid tänu inimlikule soojusele ning mõistmisele. Suurenenud on teie empaatiavõime ja suutmine panna ennast teise inimese olukorda.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Olete täna hajameelsem, kui tavaliselt. Kui peate mingeid ametlikke asju ajama, siis kipute jätma olulisi asju kahe silma vahele. Ettevaatust liikluses!

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Püüdke hoolikalt vältida tahumatut ja agressiivset käitumist ning hoolimatut suhtumist oma kaaslaste suhtes. Tegelege oma sisemiste egoprobleemidega!

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Teie loov eneseväljendus suureneb. Leiate julgust olla teie ise ja väljendada end teistele ilma hirmuta, seejuures ilma isekuse ja egoismita.

 


Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Täna võiksite pigem taanduda ning sündmusi kõrvaltvaatajana jälgida. See oleks teile endale kõige ohutum ja turvalisem positsioon. Tegelege pereasjadega.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Nüüd on hea aeg ennast kokku võtta ja alustada juba pikka aega planeeritud tegevusi, olgu see siis lihtsalt suurpuhastus kodus või mõni uus projekt.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Teid võidakse hakata täna igapäevaste kohustuste täitmisel tavalisest rohkem tagant sundima. Ärge siiski ka üle pingutage, tegutsege vastavalt oma võimetele.

admin

Seotud teemad