SUUR Kevadhoroskoop 2021 – Tervis, Armastus, Raha

 SUUR Kevadhoroskoop 2021 – Tervis, Armastus, Raha

oe päike. Linnulaul. Õites aiad, laste naer, uued võimalused ja uued algused – kõike seda ootame me kevadelt. Kuid sellel aastal on olukord erinevad. See ei tähenda aga seda, et peaksime keskuma asju, mida mind sel kevadel teha ei saa. Keskenduma peaks olema hoopis asi, mis on tõesti võimalus õide puhkeda. Vaatame, mida tähed paljastavad.

 

 

 

Kaljukits (22. 12. – 20. 1.)

Kevad lühidalt:
Päikeseliste päevade%:  vähemalt 80 kui mitte rohkem
Värv, mis vastab teie kevadisele meeleolule:  punane
Parim nädalapäev:  esmaspäev on uus alguste päev
Parim kevadine tegevus:  rohus veeremine

Üldine ilma tujuprognoos

Kevad peaks sinu jaoks ilus olema olema kuna  hulitsed aktiivselt selle eest, et see oleks ilus . Ihaldad väikesed (või suur, oleneb vaatenurgast) muutuvad oma elus, mis kajastavad ka sinu meeleolust. Enamus ajast oled sihikindel ja energiat täis, kuid aega-ajalt tunned hirmu tundmatu ees ja viha, milleni see viib.

Armastus & kõik, mis sellega kaasneb

Kevad on parim aeg armastuseks, eks? Sinu jaoks on see kindlasti nii… Armute tööl, kodus, voodis ja võib-olla ka kuskil mujal. Kui asi puudutab armastust ei ole sul kindlasti igav ! Suurepärane uudis kui oled hetkel vallaline. Ja isegi kui oled suhtes, on näha, kuidas suurepäraseid uudiseid, kuna see on energia energia viib sind kohtadesse kuhu sa erinevad ei peaks minema…

 

Raha & kõik, mis sellega kaasneb

Eespool mainitud väike (või suur) elumuutus võimaldab ka sinu rahalist olukorda Alguses piirab see mõnevõrra sinu väljaminekuid kuid kevade lõpuks see see sulle lisaraha, mida saad kasutada  enese hellitamiseks.  Kogu raha ei tasuks kohe kevadel ära kulutada kuna ka suvi toob palju rohkem tähelepanu.

Parim (ja halvim) kaaslane soojadeks kevadpäevadeks

Kevadkuudlust tuua näiteks kõige rohkem konflikte, milleni viivad muutused sinu elus ja kahjuks ei ole võimalik neid ära hoida. Küll aga saad kinnitada, kuidas konfliktidele reageerida ja seeläbi mõjutada olulist konflikti kestvust. Kõige paremini peaks end tundma siis kui oled Maa märkide (Sõnn, Neitsi, Kaljukits) seltskonnas. Ja kõige halvemini kui viibib Õhumärkide (Kaksikud, Kaalud, Veevalaja) seltskonnas.

 

 

 

Aga tervis?

Söö tervislikult, ela aktiivselt  ning kuula neid, kes teavad tervist palju rohkem kui sina ise  ja kõik lähevad täpselt nii nagu minema peavad.

 

 

 

Veevalaja (21. 1. – 18. 2.)

Kevad lühidalt:
Päikeseliste päevade%:  90-95, pole üldse paha!
Värv, mis vastab sinu kevadisele meeleolule:  kollane
Parim nädalapäev:  vaatamata kõigele… esmaspäev
Parim kevadine tegevus:  lõõgastumine läbi spordi

Üldine ilma tujuprognoos

Kallis Veevalaja, sind ootab hea kevad! Muidugi tuleb ka mõni hetk kus kõik ei ole nii hiilgav kuid suurem osa sinu sinu kevadest peaks olema väga tore. Veedad oma aega kodus, tööl ja igal pool mujal. Inimesed sinu ümber on sageli üllatunud kui positiivne on sinu vaade elule. Hoia seda positiivsust ka siis kui kevad on läbi!

 

 

 

 

Armastus & kõik, mis sellega kaasneb

Kevad on parim aeg armastuseks, kas oled nõus? Muidugi oled ja sinu jaoks saab see tõesti nii olema.  Kevadkuud, eriti mai, toob sulle palju armastust igas võimalikus suuruses ja vormis. Kui oled hetkel vallaline võib see tähendada seda, et saad lõpuks kogeda kuuma romantikat, millest juba mõnda aega unistanud oled. Kuid isegi tähed ei julge ennustada kui kaua see romantika kesta võiks, nii et võta sellest parim ja keskendu positiivsele.

Raha & kõik, mis sellega kaasneb

Kes vajab raha kui neil on armastus? Loodame, et nõustud selle väitega, sest kevad ei ole rahaasjades sinu jaoks just paljutõotav. Kas silmapiiril on suuremad finantsprobleemid või ainult väike muhk? See sõltub sinust ja sinu suhtest tööga. Sa tead väga hästi, et kevad muudab sind tööl ebaefektiivseks – proovi seda sellel aastal muuta!

 

 

 

Parim (ja halvim) kaaslane soojadeks kevadpäevadeks

Sel kevadel peaksid kõikide õhumärkidega hästi läbi saama, eriti nendega, kes on sündinud Kaksikute tähtkujus. Ka kõik teised sodiaagimärgid kohtlevad sind hästi , välja arvatud aega-ajalt Lõvid ning teised otsusekindlad märgid. Näita neile, et sa ei ole see, kellega jamada enne kui nad asja liiga kaugele viivad. See võib teie vahel põhjustada väikeseid konflikte kuid mõned väiksemad konfliktid on palju paremad kui üks (või kaks) suurt.

Aga tervis?

Sinu tervis peaks üldiselt korras olema välja arvatud nendes küsimustes, mille üle sul otsest mõju ei ole. Sellisel juhul vajad sa natuke õnne, et täiesti terve püsida. Kas usud, et õnn soosib neid, kes teevad häid tegusid?

 

 

 

Kalad (19. 2. – 20. 3.)

Kevad lühidalt :
Päikeseliste päevade %: keda huvitavad numbrid, lihtsalt lõbutse!
Värv, mis vastab sinu kevadisele meeleolule: oranž
Parim nädalapäev: laupäev, loomulikult
Parim kevadine tegevus: igal võimalikul viisil lillede korjamine

Üldine ilma tujuprognoos

 

 

 

Kõik ei lähe plaanipäraselt, seda ei juhtu kunagi,  kuid sinu tuju peaks sellest hoolimata enamasti hea olema. Ja nii see peakski olema, kallid Kalad, sest me kõik teame, et norutamine ja kurb olemine ei muuda midagi. Kuid me saame asju muuta olles kindlameelsed ja positiivsed– sellel kevadel oled sa just selline.

Armastus & kõik, mis sellega kaasneb

Armastust peaks olema palju – just nii nagu kevadele kombeks.  Kui sa oled pühendunud suhtes ootavad teid ees hämmastavad seiklused, mis võimaldavad teil kahel veelgi sügavamal tasandil ühenduda. Kui oled vallaline ootab sind samuti palju armastust – lihtsalt veidi teistmoodi. Kalade jaoks peaks see kevad käsitlema eelkõige armastuse füüsilist külge. See tähendab palju metsikut seksi, mis paneb su argimured unustama!

 

 

 

 

Raha & kõik, mis sellega kaasneb

Sul on piisavalt raha, et normaalselt ära elada, kuid kindlasti mitte liiga palju. Tõenäoliselt tähendab see seda, et suuremad investeeringud on välistatud. Välja arvatud juhul kui sul õnnestub leida täiendav rahaallikas! Tööl oled sa ebaefektiivne, mis on kahtlemata kõikide kevadiste kiusatuste tagajärg.

Parim (ja halvim) kaaslane soojadeks kevadpäevadeks

Saad tavaliselt hästi läbi ka kahe teise Veemärgiga (Vähk and Skorpion), kuid see kevad on teistsugune. Konfliktide allikaks saab sinu sageli vastuoluline vaade elule. Siiski ei tohiks sa oodata suuri konflikte, lihtsalt mõned väikesed ebamugavused. Kõige lõbusamalt veedad sa aega  Tulemärkidega (Jäär, Lõvi ja Ambur), kes sarnaselt sinule jäävad positiivseks ka halbadel aegadel.

 

 

 

 

Aga tervis?

Kevad toob kaasa mõned pisemad terviseprobleemid, kuid tõenäoliselt palju vähem kui eelmistel kuudel. Ole vastutustundlik ning kuula oma arsti(de) nõu. Nõnda saad terviseprobleemide riski oluliselt vähendada.

 

 

 

Jäär(21. 3. – 20. 4.)

Kevad lühidalt :
Päikeseliste päevade %: 50, ehk isegi rohkem
Värv, mis vastab sinu kevadisele meeleolule: roheline
Parim nädalapäev: laupäev ja pühapäev
Parim kevadine tegevus: vanade mälestuste meenutamine

Üldine ilma tujuprognoos

 

 

 

See kevad ei pruugi just olla sinu elu parim kevad. See toob kaasa mõningaid muudatusi, mis algul võivad tunduda suure koormana kuid mis aitavad sul kõik tulevased kevaded ( ning kõik teised aastaajad samuti) muuta palju palju paremaks. Sinu tuju muutub vastavalt olukorrale. Vahel oled sa õnnelik kuid vahel on “halb” ainuke sobiv sõna sinu meeleolu kirjeldamiseks.

Armastus & kõik, mis sellega kaasneb

Muidugi on armastust, seda on alati! Kuid pead mõistma, et armastus ei saa olla alati täpselt selline nagu sina soovid. Sellised ootused võivad sinu suhtesse tuua palju konflikte, eriti kevade alguses, kus te peate mõlemad harjuma tüüpiliste kevade muutustega. Kui oled vallaline toob see kevad üsna palju võimalusi kellegi uuega kohtumiseks. Tõenäoliselt areneb enamik neist sõprussuheteks. Enamik, mitte tingimata kõik.

 

 

 

 

Raha & kõik, mis sellega kaasneb

Kuna sa ei keskendu töötades sageli ainult tööle, võivad sinu rahaasjad selle all natuke kannatada – sõltuvalt sellest, millist tööd sa teed ning kui hoolikalt ülemused sind jälgivad. Igal juhul soovitavad tähed sul tõsisemalt tööle hakata kuna mõned sinu tulevastest vigadest võivad tuua raskeid ja pikaajalisi rahalisi tagajärgi.

Parim (ja halvim) kaaslane soojadeks kevadpäevadeks

Kui oled heas tujus peaksid kõikide sodiaagimärkidega hästi läbi saama. Halva tuju korral aga kipub tekkima palju konflikte. Eriti konfliktne on suhtlus (vähemalt mõneks ajaks) Maamärkidega (Sõnn, Neitsi ja Kaljukits) kuna te lihtsalt ei mõista üksteist. Kuid kõik konfliktid mööduvad ning mõnikord muutuvad need isegi tõeliseks sõpruseks…

Aga tervis?

 

 

 

 

Tervis ei tohiks sulle sellel kevadel palju muret valmistada– välja arvatud olemasolevad terviseprobleemid. Kuid ole sellegi poolest ettevaatlik ning hoolitse oma tervise eest. Isegi raskematel aegadel kui on suur kiusatus muutuda tugitoolisportlaseks.

 

 

 

Sõnn(21.4. – 20.5.)

Kevad lühidalt:
Päikeseliste päevade %: rohkem kui küll
Värv, mis vastab sinu kevadisele meeleolule: kollane
Parim nädalapäev: laupäev
Parim kevadine tegevus: mängimine (erinevatel viisidel)

Üldine ilma tujuprognoos

Suure osa kevadest peaks su tuju olema üsna hea, hoolimata sellest, et pead silmitsi seisma mõningate raskete väljakutsetega. Ületad kõik raskused naeratusega näol, sest oled juba ammu aru saanud, et halb meeleolu ei lahenda midagi. Jagad oma head tuju ka lähedastele ja teistele inimestele keda oma teel kohtad. Nad hindavad seda.

Armastus & kõik, mis sellega kaasneb

Ära muretse, saad piisavalt armastus! Nii romantilist kui ka teistsugust. Armastust, mis tuleb perekonnalt, sõpradelt ning võõrastelt, kellega kohtud, kui vajad natukene abi… Kui oled suhtes, äratab kevad sinu kire pikast talveunest. Oodata on palju särisevaid hetki oma partneri seltsis. Kui oled vallaline, ennustavad tähed sulle kohtumist kellegi huvitavaga. Mis juhtub edasi on juba sinu otsustada.

 

 

 

Raha & kõik, mis sellega kaasneb

Tõenäoliselt toovad rahaasjad sulle probleeme. Enamik rahalistest probleemidest on seotud globaalsete sündmustega, mida sina ära hoida ei saa. Küll aga saad sa oma probleeme väiksemaks muuta kui oled nendeks ette valmistunud. Kasuta oma raha arukalt ning su finantsiline seis paraneb peagi.

Parim (ja halvim) kaaslane soojadeks kevadpäevadeks

Peaksid enamus sodiaagimärkidega hästi läbi saama kuid eriline side tekib sul Veevalaja ning Kaalude märgis sündinutega. Konflikte ei teki palju kuid ole pisut ettevaatlikum Maamärkide (Neitsi ja Kaljukits) seltsis. Nad kipuvad sinu ümber veidi konkureerivaks muutuma.

 

 

 

Aga tervis?

Sinu tervislik olukord võib osaliselt sarnaneda sinu rahalise olukorraga – välised tegurid põhjustavad mõningaid probleeme kuid kui oled nendeks valmistunud ei tundugi probleemid nii suured.

 

 

 

Kaksikud (21. 5. – 20. 6.)

Kevad lühidalt:
Päikeseliste päevade %: 99,9
Värv, mis vastab sinu kevadisele meeleolule: erksad värvid
Parim nädalapäev: kõik päevad
Parim kevadine tegevus: elus rõõmude avastamine

Üldine ilma tujuprognoos

See kevad võib olla üks parimaid su elus. Muidugi tuleb sul tegemist teha ka mõningate probleemide ning ebamugavustega kuid neid varjutavad imelised asjad, mis hakkavad juhtuma juba kevade alguses. Sinu tuju on mõnusalt päikseline, mis võimaldab sul erinevates eluvaldkondades efektiivne olla. Kasuta seda imelist kevadet ära, sest järgmised kuud ei saa ometigi nii suurepärased olla!

 

 

 

Armastus & kõik, mis sellega kaasneb

Armastust on palju! Mõnikord võid isegi tunda, et sinu ümber on liiga palju armastust ning selle tõttu soovid aega-ajalt päeva või paari ainult endale. Üldjuhul naudid siiski kogu tähelepanu, mida inimesed sinu elus sulle annavad. Kui oled vallaline, aitab sinu positiivne hoiak kohtuda kellegagi, kes, nagu sinagi, naudib kevadist elu täiel rinnal.

Raha & kõik, mis sellega kaasneb

Ka rahaga ei tohiks sul probleeme olla. See ei tähenda tingimata, et sul seda palju oleks. Küll aga tähendab see seda, et tähtede arvates on sul piisavalt raha meeldivaks ja mugavaks eluks. Seda, milline on meeldiv ja mugav elu, pead sa otsustama ise.Tööl käimine on sinu jaoks samuti meeldiv kuid see ei ole alati nii olnud. Ajad muutuvad, kallid Kaksikud..

 

 

 

 

Parim (ja halvim) kaaslane soojadeks kevadpäevadeks

Kõige rohkem naudid Õhumärkide (Kaksikud, Kaalud ja Veevalaja) ning Veemärkide (Vähk, Skorpion, Kalad) seltskonda ehkki ka teised pakuvad sulle rõõmu. Väikese ebameeldivuse võib tekitada naissoost lõvi. Kuid ainult siis kui sa tal seda teha lased.

Aga tervis?

Inimesed ütlevad, et naer on parim ravim. Kuna sel kevadel naerad sa palju peaks sinu tervis olema hea.  Kuid siiski ,ole aktiivne, söö tervislikult ja kuula inimesi, kes teavad tervisest rohkem kui sina – lihtsalt selleks, et kindel olla.

 

 

 

Vähk (21. 6. – 22. 7.)

Kevad lühidalt:
Päikeseliste päevade %: kes numbritest ikka hoolib, see saab olema tore!
Värv, mis vastab sinu kevadisele meeleolule: roheline ja sinine
Parim nädalapäev: reede
Parim kevadine tegevus: uute teadmiste omandamine

Üldine ilma tujuprognoos

 

 

 

Tähtede sõnul on sind ees ootamas hea kevad, ehkki ei ole see tõenäoliselt nii huvitav kui mõni teine kevad sinu minevikus. Oodata on siiski palju, sest elul on varuks palju kauneid hetki, mis muudavad sinu tuju sama päikeseliseks kui kevad ise. Leia rõõmu väikestest asjadest ning hinda seda kevadet!

Armastus & kõik, mis sellega kaasneb

Tunned end ka sellel kevadel armastatuna kuid seda tõelist romantilist armastust on ehk natukene vähem kui sa sooviksid. Kui oled suhtes, tähendab see tõenäoliselt seda, et muud kohustused ei jäta sulle ja su partnerile palju aega koos veetmiseks. Kui oled vallaline, ei teki sul ilmselt võimalust uue suhte alustamiseks. Kuid pere, sõbrad ja mõnikord isegi võõrad pakuvad sulle palju armastust…

 

 

 

Raha & kõik, mis sellega kaasneb

Tähed ütlevad, et sinu rahaline olukord peaks olema aktsepteeritav. Aga mida see täpsemalt tähendab? Kindlasti ei tasu oodata suurt rikkust ega ka suuri probleeme. Tõenäoliselt on sul piisavalt raha, et elada just nii, nagu sa siiani harjunud oled. Tööl on oodata mõningaid probleeme kuna sinu ülemus võib olla enda rahaliste probleemide tõttu veidi tujukas.

Parim (ja halvim) kaaslane soojadeks kevadpäevadeks

Nagu tavaliselt, saad sa läbi kõikide meeldivate, hoolivate ja toredate inimestega, olenemata sellest, mis tähtkujust nad on. Eriti meeldib sulle aga aega veeta Veemärkidega (Vähk, Skorpion, Kalad). Kevadpäevade halvimateks kaaslasteks on Tulemärgid (Jäär, Lõvi, Ambur). Mitte sellepärast, et tekiks palju konflikte, vaid sellepärast, et nad tüütavad sind oma eriliste maailmavaadetega

 

 

 

Aga tervis?

Sinu tervis on korras– võimalikkuse piirides muidugi. Praegune globaalne olukord võib kaasa tuua mõningaid terviseprobleeme. Austa arsti korraldusi ja oma keha ning tunned end üsna pea paremini.

 

 

 

Lõvi (23. 7. – 22. 8.)

Kevad lühidalt:
Päikeseliste päevade %: 50-70
Värv, mis vastab sinu kevadisele meeleolule: valge
Parim nädalapäev: esmaspäev
Parim kevadine tegevus: töö

Üldine ilma tujuprognoos

Sellel aastal toob kevad su ellu midagi halba ja midagi head. Sinu õnneks, peegeldab su tuju rohkem head. Enamasti peaksid olema õnnelik ja motiveeritud muutmaks enda elu ning nende inimeste elu, keda sa armastad, heaks. Tuleb ette ka hetki, kus tüüpiline kevadväsimus ligi hiilib ning kurbustunde kaasa toob.

 

 

 

 

Armastus & kõik, mis sellega kaasneb

Saad palju armastust – ei tasu muretseda, et kevad tuleks igav.Kahjuks ei anna sa piisavalt palju armastust vastu, mis kevade teises pooles võib viia konfliktideni perekonna ja sõpradega. Kui sul on praegu tõsine suhe, siis on oodata veidi rahutusi. Kui oled vallaline tekib sul võimalus oma staatust muuta. Iseasi, kas sa seda üldse tahad.

Raha & kõik, mis sellega kaasneb

Suurema osa kevadest kannatad sa rahaliste raskuste käes ning pead seisma silmitsi minevikus tehtud halva otsuse tagajärgedega. See võib olla põhjuseks, miks sa töötad rohkem kui kunagi varem. Nii tööl kui ka kodus. See väsitab sind (nii füüsiliselt kui ka vaimselt) kuid tasub pikaajaliselt ära.

 

 

 

Parim (ja halvim) kaaslane soojadeks kevadpäevadeks

See võib kõlada ebatavaliselt kui mõned selle kevade parimad hetked veedad sa enda seltsis. Hoolimata faktist, et oled tavaliselt väga seltskondlik, soovid sa järgmiste kuude jooksul maailmast väikest pausi. Kui tunned, et soovid ka teistega aega veeta on sul kõige toredam Veevalaja, Kalade ja Kaksikute märgis sündinute seltskonnas. Ja kõige vähem lõbus? Kaalude ning Lõvide seltskonnas.

Aga tervis?

 

 

 

 

Tähed on sinu tervise suhtes kahtlaselt salapärased.Tõenäoliselt tähendab see seda, et saatus on sinu kätes. Ela tervislikult ning ole ettevaatlik ning su tervis on suurepärane. Kui sa aga seda ei tee? Kes teab…

 

 

 

Neitsi(23. 8. – 22. 9.)

Kevad lühidalt :
Päikeseliste päevade %: vähem kui 50 kui sa ei tegutse
Värv, mis vastab sinu kevadisele meeleolule: hall
Parim nädalapäev: reede ja laupäev
Parim kevadine tegevus: lõõgastumine

Üldine ilma tujuprognoos

See kevad, nagu iga teinegi, toob su ellu natuke head ja natuke vähem head. Ning kuna oled pikast ja raskest talvest pisut väsinud ei suuda sa väljakutsetele nii tõhusalt vastu seista kui muidu. See tähendab seda, et sinu tuju võib sageli olla pisut hapu, mis mõjutab ka teisi sinu elus olulisi inimesi.

Armastus & kõik, mis sellega kaasneb

Nagu eespool mainitud ei pruugi sinu tuju olla kõige parem. Kuid see ei tähenda, et sul armastusest puudu oleks. Vastupidi. Sinu lähedaste armastus aitab sul ka kõige raskemad päevad üle elada. See muudab sind su partneri ja perega veelgi lähedasemaks. Kui oled vallaline, saad võimaluse kohata kedagi uut kuid tõenäoliselt ei ole sul tuju uue suhte alustamiseks. Võib-olla pärast kevadet?

 

 

 

Raha & kõik, mis sellega kaasneb

Sinu rahaline olukord tundub paljulubav. See tähendab, et sul võib olla natukene lisaraha, mida raisata. Kuid ära kuluta kõike korraga! Arvestades praegusi sündmusi võib sinu rahaline olukord kiiresti halveneda. Töö pakub sulle suuri väljakutseid – mõned täidavad sind positiivse energiaga ning mõned panevad sind soovima uut tööd leida.

 

 

 

Parim (ja halvim) seltskond soojadeks kevadpäevadeks

Armastatud inimeste (partner, pere, sõbrad) seltskond on sinu jaoks kõige meeldivam. Olenemata sellest, mis tähtkujust nad on. Aga teised inimesed? Kõige mugavamalt võid ennast tunda Maamärkide (Sõnn, Neitsi, Kaljukits) seltsis ja kõige vähem mugavalt – väga sihikindlate ja kirglike märkide (Lõvi ja Skorpion) seltsis.

Aga tervis?

Järgmised paar kuud võivad olla enamiku inimeste jaoks rasked kuid Neitsid peaksid suuremate terviseprobleemideta hakkama saama. Sinu ettevaatlikkus, vastutustunne ja mõistlikkus aitavad sind selles. Ole selline, nagu sa tavaliselt oled. Nii suudad tõhusalt ükskõik milliste terviseprobleemidega võidelda.

 

 

 

Kaalud (23. 9. – 23. 10.)

Kevad lühidalt:
Päikeseliste päevade%: 90
Värv, mis vastab sinu kevadisele meeleolule: heleroheline
Parim nädalapäev: iga päev on hea päev
Parim kevadine tegevus: iseenda avastamine

Üldine ilma tujuprognoos

Kallid Kaalu tähtkujus sündinud, meil on sulle häid uudiseid! Ees ootab suur kevad, mis on täis imelisi seiklusi, isiklikku kasvu ja olulist õppetundi. Sinu tuju: enamasti päikeseline, kuid kohati veidi pilves ja külm. Kui nii peaks olema, ära unusta, et sinu tuju mõjutab kõiki inimesi, kellega sa oma elu jagad.

 

 

 

Armastus & kõik, mis sellega kaasneb

Ära muretse, kevad toob sulle palju armastust. Nii romantilist tüüpi, millest unistad üksildastel õhtutel kui ka sellist, mida pakuvad sõbrad ja perekond kui sa seda kõige rohkem vajad. Parim aeg on kevade alguses. Kui oled vallaline, on võimalik, et alustad sel kevadel uut suhet. Kui kaua see kestab? Isegi tähed ei julge seda ennustada…

Raha & kõik, mis sellega kaasneb

Sul ei ole palju raha kuid kõige parem on see, et see ei mõjuta sind eriti. Sa leiad rõõmu asjadest, mis ei nõua palju raha. Kui teised inimesed sinult õppust võtaksid oleks maailm paju parem paik. Raha ei mängi sellel kevadel sinu elus väga suurt rolli, seega ei tasu tööprobleemidele liialt energiat kulutada.

 

 

 

Parim (ja halvim) kaaslane soojadeks kevadpäevadeks

Sinu positiivne suhtumine aitab sul läbi saada pea kõikide inimestega, kellega kevade jooksul kohtud. Kõige rohkem rõõmu tunned kui veedad aega Lõvide, Veevalajate ja Kaksikute seltskonnas. Sel kevadel ei tohiks sa ennast leida halvast seltskonnast, kuid kui see juhtub on see tõenäoliselt Veemärkide (Vähk, Skorpion, Kalad) ümbruses. Ole ettevaatlik Skorpionitega – nad võivad sulle kiiresti haiget teha isegi siis kui see pole nende eesmärk.

Aga tervis?

Tervis on sinu jaoks mõnevõrra problemaatiline valdkond, seetõttu soovitame sel kevadel olla eriti ettevaatlik ning endast hooliv. Kui see õnnestub, möödub kevad vaid väiksemate terviseprobleemidega.

 

 

 

Skorpion (24.10 – 22.11)

Kevad lühidalt:
Päikeseliste päevade %: Isegi tähed ei tea
Värv, mis vastab sinu kevadisele meeleolule: punane
Parim nädalapäev: üllatavalt teisipäev ja neljapäev
Parim kevadine tegevus: oma piiride kompamine

Üldine ilma tujuprognoos

Sinu kevad tuleb enamasti hea kuid tekib ka hetki, mil väikesed ja mitte nii väikesed probleemid võivad su hulluks ajada. Need muudavad su tuju ettearvamatuks ning võivad põhjustada konflikte, mis teevad su tuju veelgi halvemaks. Kui sa ei soovi veeta oma kevadpäevi olles õnnetu, saad sa oma meeleolu parandada, keskendudes asjadele, mis on elus tõeliselt olulised. Need teemad sujuvad sinu jaoks üsnagi hästi.

 

 

 

 

Armastus & kõik, mis sellega kaasneb

Sinu lähedased, nagu alati, pakuvad sulle palju armastust kuid sinu metsik käitumine tõukab nad sageli eemale. Sina ja su partner peate leidma viisi, kuidas koos aega veeta ilma, et ei tekiks tarbetuid konflikte. Mida oodata kui oled vallaline? Tähed tahavad, et kohtuksid paljude huvitavate inimestega kuid tõenäoliselt ei hakka te tõsist suhet looma. Sind huvitavad hoopis muud asjad.

Raha & kõik, mis sellega kaasneb

Sa teed palju tööd. Võiks isegi öelda, et rohkem kui kunagi varem, mille tulemuseks on parem finantsseisund kevade lõpuks. Seega on sul raha, mida investeerida kuid investeeringud võivad kiiresti hapuks minna, kui sa ei ole nende valimisel ettevaatlik. Teatud juhtudel võib olla isegi parem oodata suve või sügiseni.

 

 

 

Parim (ja halvim) kaaslane soojadeks kevadpäevadeks.

Saad hästi läbi kõikide inimestega, kes on valmis aktsepteerima sind, ja seda, kuidas sa maailma vaatad. Kui oled koos inimestega, kes on sama kindlameelsed kui sa ise (enamasti teised Skorpionid), võid kiiresti konflikti sattuda. Lahke Neitsi või Kaljukits üllatab sind, pakkudes oma abi kui seda kõige rohkem vajad.

Aga tervis?

Potentsiaalseid terviseprobleeme on palju kuid need on kergesti välditavad elades ratsionaalselt. Koos natukese õnnega võib sinu kevad mööduda vähimagi terviseprobleemita.

 

 

 

Ambur (23. 11. – 21. 12.)

Kevad lühidalt:
Päikeseliste päevade %: vähemalt 75
Värv, mis vastab sinu kevadisele meeleolule: kõik vikerkaarevärvid
Parim nädalapäev: laupäev ja pühapäev, võimalik, et ka kolmapäev
Parim kevadine tegevus: õppimine

Üldine ilma tujuprognoos

Sellel aastal toob kevad sinu ellu palju asju. Enamik neist on head ja mõned ka halvad. Sinu tuju peegeldab seda: enamasti päikeseline kuid vahel ka väljakannatamatu nii sinu enda kui ka sinu lähedaste jaoks. Sinu sõnad ja teod toovad su ellu palju uusi kogemusi – õnneks oled sa nendele avatud.

 

 

 

Armastus & kõik, mis sellega kaasneb

Armastuse vallas tuleb kevad sinu jaoks tavapärane. See tähendab seda, et sa saad palju armastust ning annad seda ka vastu. Mõnikord isegi inimestele, kes seda ei vääri. Kui sul on tõsine suhe, toob kevad sulle ja sinu kaaslasele palju ilusaid hetki. Ja kui sa juhtud olema vallaline võid loota mõnele põnevale kevadisele romantilisele seiklusele. Kas sellest seiklusest areneb midagi tähenduslikku? Et seda teada saada, pead ootama suve…

 

 

 

Raha & kõik, mis sellega kaasneb

Sinu rahaline olukord paneb sind kevade jooksul vihastama rohkem kui ühe korra. Kõik ei ole siiski nii lootusetu kui paistab. Tõenäoliselt peaksid sa oma elu pisut kohandama kuid saad endale siiski lubada kõike, mida vajad. Tööelus ootab sind üllatus – on see hea või halb? Pöidlad pihku!

Parim (ja halvim) kaaslane soojadeks kevadpäevadeks

Parimad suhted peavad sul olema  Õhumärkidega (Kaksikud, Kaalud, Veevalaja)  ja  Tulemärkidega (Jäär, Lõvi, Ambur).  Õhumärgid on ka need, kellega sul enim probleeme tekib. Seega on selge, et just need märgid juhivad sinu kevadist elu, mis siis parema või halvema suunas … Ole ettevaatlik Vähkidega – nad ei mõista sind.

Aga tervis?

Maailma toimuva tõttu on  tervisevaldkond meie kõigi jaoks mõnevõrra ettearvamatu . Kuid nutika käitumisega suudad sa nii mõnedki terviseriskid maandada. Arvesta sellega, et sa ei saa kunagi kunagi kõigest kõigist võimalikke ohte, nii et ära mõtelda nende peale liiga palju.

Seotud teemad