Soovid teada, milline mees ta on? Tema eelistatud kohvi tüüp ütleb tema kohta kõik!

 Soovid teada, milline mees ta on? Tema eelistatud kohvi tüüp ütleb tema kohta kõik!

lmselt juba teate, et mehe kohta saab väga palju teada selle põhjal, kuidas ta oma emaga läbi saab. Aga kas teadiste, et sama palju (või isegi rohkem) saab teada ka sellest, millist tüüpi kohvi talle meeldib juua? Rääkimata sellest, et palju lihtsam on vaadata meest kohvi joomas, kui tema emaga kohtuda. Lugege edasi ja saate oma mehe kohta teada kõike, mida tahate!

Türgi kohv

Ta on 100% mees! Hea välimusega, sarmikas ja seksikas – see on parim viis kirjeldada meest, kes eelistab Türgi kohvi. Ta võib vahetada teie autol rehvi ühe käe ja kinniseotud silmadega.

Espresso

Seda meest saab kirjeldada ühe sõnaga – hõivatud! Espressot eelistavad tavaliselt mehed, kellel pole aega. Nad lihtsalt joovad oma espresso ära ja tegutsevad edasi. Seda tüüpi mehed on tavaliselt üsna ennast täis ja töönarkomaanid ning lisaks nikotiini- ja kofeiinisõltlased.

Macchiato

Macchiato on jook madala enesehinnanguga meestele, kes tahavad olla veetlevad, kuid tegelikult seda ei ole. Seda tüüpi meestel tekib väga kiiresti suur huvi, kuid samas nad ka tüdinevad väga kiiresti ning sellisel juhul kipuvad nad võimalikult kiiresti põgenema.

Koorega kohv

Seda tüüpi kohvi eelistavad tavaliselt mehed, kes ei ole väga nõudlikud, vaid lihtsalt normaalsed keskpärased mehed, kes joovad oma kohvi lihtsalt sellepärast, et see meeldib neile. Lisaks kipub nendel meestel olema suur kõht.

Piimaga kohv

Piimaga kohv on lemmikjoogiks meestel, kes teavad, mida nad elult tahavad. Nad hoolivad oma välimusest, kuid mitte liiga palju. Nad on tavaliselt magamistoas väga taktitundelised ja tööl pühendunud. Õnnitleme, olete teinud suurepärase valiku!

Cappuccino

Cappuccinot joovad tavaliselt seksikad, lihastes ja haritud mehed. Nad eelistavad kohvi koos vahuga, kuna leiavad, et ainult lapsed peavad oma kohvi piimaga lahjendama.

Latte macchiato

Naistena on meil elus juba piisavalt probleeme, mistõttu pole ühte enam lisaks vaja. Rohkem pole teil selle tüübi kohta midagi vaja teada.

Karamellikohv vahukoorega

See on kohv igavatele meestele, kellel puudub enda arvamus. Neile meeldib tavaliselt rääkida vanu nalju ja siis nende üle naerda…üksi.

Kofeiinivaba kohv

Olge ettevaatlik, seda tüüpi mees magab tavaliselt kiivri ja kaitserihmaga. Kuid nad on tavaliselt väga seksikad, mistõttu kipuvad ettekandjad nendega flirtima.

Kofeiinivaba kohv kaneeli, vahu ja šokolaadiga

Sellisel juhul on teil tegemist äärmiselt keeruka, hellitatud ja enesekeskse mehega. Soovitame teil iga kord temaga välja minnes rahustit võtta ja mitte üllatuda, kui ta teiega kohtingul olles ettekandjaga flirdib.

Must tee

Need mehed kulutavad enamiku ajast enda ja oma probleemide peale. Neile on väga oluline, mida teised nendest arvavad, nad pööravad suurt tähelepanu oma riietele ja nad teevad alati veidi joogat enne kodust lahkumist.

Foto: Louis Hansel@louishansel

Seotud teemad