SELGELTNÄGIJA: Merily Timmer, minu elus ei ole sellist asja, et ei viitsi ega suuda.

 SELGELTNÄGIJA: Merily Timmer, minu elus ei ole sellist asja, et ei viitsi ega suuda.

3. mai õhtul selgus “Eesti selgeltnägijate tuleproov” 2021 võitja ja selleks on Merily Timmer!

Selgeltnägija Merily tajub nähtamatuid energiaid ja kontrollib infot kaartidega. Tema teekond esoteerika vallas on olnud hämmastavalt kiire ja edukas. Merily põlvneb väärikast selgeltnägijate sugupuust, kus erilised võimed olid vanaemal ning ka tema ema Kirsti Timmer on Eesti üks tunnustatumaid oma ala tegijaid.

Merily oli juba enne saadet kogenud kaardipanija ja läbi hooaja ei ole tõepoolest ühtegi lugu, kus noor nõid oleks põrunud. Ise on ta pisut tagasihoidlikum ja tunnistab, et mõned ülesanded on olnud emotsionaalselt väga rasked.„Ja üleüldse oli vahel raske vastuseid saada,“ lisab ta. „Kuid just vastuseid oodatakse. Ja su enda edasiminek sõltub nendest vastustest.“ Kõik ülesanded ei läinud nii hästi, kui Merily oleks soovinud.

„Eks siis tuleb analüüsida, miks ei läinud hästi. Aga halamist ja ohvrirolli ma ei seedi. Minu elus ei ole sellist asja, et ei viitsi ega suuda. Suudan küll!“ ütleb ta. „Üks ülesanne oli emotsionaalselt väga-väga raske, ma sellele hädas olevale tüdrukule väga kaasa. Ja see jäi päris mitmeks päevaks mind saatma.“

Loe edasi SIIT
Allikas Õhtuleht

Seotud teemad