banner

Saa suudlemise meistriks

Suudlemine. See on ju lihtne? Kõik suudlevad ja oskavad seda tõesti hästi! Kuigi väite see pool, mis ütleb, et kõik seda teevad, võib tõsi olla, ei ole kindlasti tõsi see, et kõik seda ka hästi teevad – suudlemine on omaette kunst ja nagu kõigi kunstidega, nõuab ka selles meistriks saamine aega ja vaeva. Sina võid selle kunsti aga kiiremini ära õppida, kui järgid allolevaid nõuandeid…

 

Suudlemisnipp nr 1: sea vajalikud vahendid valmis

Suudlemisel on peamine vahend, mida vaja läheb, mõistagi suu. Esimene ja vahest ka kõige tähtsam hea suudlemise eeltingimus on korralik suuhügieen. Mitte keegi ei taha suudeldes halba hingeõhku tunda, seega pese enne suudlemist hoolikalt hambaid või kasuta vähemalt suuvärskendit (näiteks piparmünti). Su partner on selle eest tänulik!

Suudlemisnipp nr 2: võidavad pehmed ja aeglased

Muidugi tuleb ette kordi, kus intensiivne, kiire ja isegi robustne suudlemine on omal kohal, kuid enamasti, enamikus kohtades ning enamiku meeste ja naiste jaoks on just õrn ja aeglane suudlus võidu tagatis. Ära kiirusta, võta aega ja näita teisele poolele, et sa ei ole ainult oma vajaduste kiire rahuldamise peal väljas, vaid pingutad, et oma tõelisi tundeid näidata. Kas teadsid, et õrnalt suudlejaid peetakse parimateks suudlejateks?

Suudlemisnipp nr 3: ole leidlik

Nii et sul on olemas trikk, mida oma huulte või keelega teed ja mis naised/mehed sinu suudluse järele lausa hulluks ajab? Sel juhul palju õnne! Pea lihtsalt ühte asja silmas: ükskõik kui hea su nipp ka on, muutub see väga tüütavaks, kui kasutad seda ja ainult seda. See muudab suudlemise tuimaks ja igavaks, seepärast kasuta seda vaheldumisi teiste nippide ja tehnikatega – kõigepealt kasuta ainult huuli, siis natuke keelt, tee oma kuulsat keelekeerutust, suru oma huuled veidi tugevamalt tema huultele ja nii edasi – tead ju küll, kuidas see käib!

Suudlemisnipp nr 4: pane ka käed tööle

Ära aga kasuta neid oma suudlemispartneri kõige intiimsemate kehaosade krabamiseks! See on lihtsalt labane ja liiga agressiivne ning üldse mitte romantiline! Selle asemel silita õrnalt tema nägu, kaela või selga või mängi tema juustega – see lisab suudlemisele sügavama mõõtme ja pakub su partnerile meelelist naudingut rohkem kui vaid ühel tasandil. Pea meeles: õiges kohas olev käsi teeb mõnikord vaid hetkega rohkem kui huuled mitme minutiga!

Suudlemisnipp nr 5: lähenedes lahti, kohale jõudes kinni

Räägime nimelt silmadest: parimad suudlejad hoiavad silmad enne suudlema hakkamist lahti, sest pole midagi paremat kui vaadata oma kallimat armastava ja võrgutava pilguga, enne kui teda huultega puudutad. Kui aga suudlemine juba algab, peaksid silmad olema kinni – kui suudlemise ajal silmad lahti hoiad, näed veider välja ja pühid romantilise tunde nagu luuaga minema.

Suudlemisnipp nr 6: õpi meistritelt

Kui sa ei ole oma suudlemisoskustes päris kindel, on mõnikord parimaks lahenduseks lasta partneril juhtida ja temaga kaasa minna. Kui ka partneril pole õiget aimu, kuidas suudelda, ei olegi suurt vahet, mida teed, aga kui ta asja hästi oskab, järgid asjatundja tegevust ja pakud ka endale päris hea suudlemiskogemuse!

Suudlemisnipp nr 7: geriljataktika

Ründa, tõmbu tagasi, siis ründa uuesti, kui ta seda kõige vähem ootab – algselt on tegemist sõjataktikaga, kuid seda saab suure eduga ka suudlemisel kasutada. Lase kallimal korraks oma huuli maitsta, siis tõmbu kohe tagasi. Ta võib sulle veidi pahaselt otsa vaadata, kuid usu meid – niisugune pahameel vaid suurendab tema isu. Hoia seda võtet veel mõni sekund (mitte liiga kaua, vastasel juhul paistad lihtsalt totakas), siis ründa uuesti ja juba pikemalt. See nipp töötab alati…

Suudlemisnipp nr 8: harjutamine teeb meistriks

Just, see on kindla peale tõsi – mida rohkem suudled, seda paremaks sa selles kunstis muutud. Veel natuke head nõu: suudle nii sageli kui võimalik, nii pikalt kui saad ja nii kirglikult kui oskad. Kogemus annab sulle viimase tüki, millega suudlemismeisterlikkuse pusle lõpuni kokku panna. Ja kui see on tehtud, on su elu lihtsalt üks suur lill!

Foto: henri meilhac@henrimeilhac

Kommentaarid

kommentaari

Tags Related
You may also like