READY TO GET SERIOUS? Jõusaalid, kus treenivad vaid kompromissitud.

 READY TO GET SERIOUS?  Jõusaalid, kus treenivad vaid kompromissitud.

READY TO GET SERIOUS? Jõusaalid, kus treenivad vaid kompromissitud.

 

Kujutage ette ideaalset spordisaali, kus saab energiat andva muusika keskel endasarnaste entusiastidega rahus treenida. Saal on ehitatud üles nii, et treenida oleks võimalikult ekonoomne – saal on sisustatud maailma parimate HC Pro kangide, ketaste, hantlite ja trenažööridega ning selle on projekteerinud professionaalsed jõutõstjad. Pealegi abistavad kogenud treenerid saavutada kõiki seatud eesmärke.

 

Eestis mitut tippjõusaali omav HC GYM on keskendunud kompromissitult vaid sellele, et inimesed saaksid kehad ideaalseks vormida, võistlusteks tippvormi saavutada või lihtsalt liigutamist nautida. Jõusaalide üks eestvedaja, mitmekordne rinnalt surumise maailmameister Timo Majuri sõnab, et HC GYMi idee on pakkuda keskkonda, kus miski ei sega treeningut, vaid kõik aitab treeningule hoopis kaasa. HC GYMi jõusaalides ei tehta ka klassikalisi rühmatreeninguid. Tulemusele orienteeritud jõusaalis aitavad soovitud vormi saavutada peale personaaltreenerite enam kui 4000 kilo jagu raskuseid, terve hulk ka tõsisematele treenijatele pinget pakkuvaid plokkmasinaid ning õhkkond, mis on keskendunud vaid pidevale eneseületusele. Ei ole liialdusena öeldud, et oma koha leiavad HC GYMis nii kulturistid, rammumehed, jõutõstjad, fitnessientusiastid kui ka CrossFiti fännid.

HC GYMis ei ole liitumislepingut, sest Majuri sõnul soovivad nad, et inimesed tuleksid trenni omal soovil, mitte ei ostaks endale emotsiooni najal lubaduse ja seeläbi langeksid teatud perioodiks lepinguorjusesse. Seega võetakse tasu vaid siis, kui inimene tõesti treenib, kätt ei aeta aga rahakotti, kui treenija puhkab, on kodus haige või ei saa muul põhjusel saali tulla. HC GYMi saalidesse on oodatud sportima kõik kes tunnevad, et soovivad treenida – pidevat eneseteostust pakutakse nii algajale kui ka edasijõudnud treenijale ning juba professionaalsetele sportlastele. Uksed on avatud meestele ja naistele, noortele ja vanadele.

Parima tulemuse aitavad saavutada toidulisandid Ilma õige toitumise ja vajalike toidulisanditeta on treenimine sama tulutu kui esimese käiguga autorallit läbida. Selleks et pakkuda klientidele parimat võimalust jõusaalis eesmärke saavutada, tegeleb HC GYM ka toidulisanditega – e-poes on valikus täiuslik menüü toidulisanditvalikut kõikidel tasemetel treenijatel . Mingil juhul ei ole treeningutega alustajal vaja rumalalt kokku osta suurt hulka jõusaalivarustust või toidulisandeid, mis hiljem lihtsalt kappi seisma jäävad. Varustust tuleb osta vastavalt treenituse tasemele, aga alustada võiks siiski mõne äärmiselt vajaliku lisandiga.

Whey proteiinisegu: pärast rasket trenni on lihastel vaja kohe materjali, millega ennast ravima hakata ja see materjal ongi valk. Vadakuvalku omastab keha kiiremini ja aitab lihastel paremini taastuda ning suuremaks kasvatada.

BCAA: aminohapped kiirendavad taastumist, stimuleerivad lihasekasvu ja parandavad sooritusvõimet. Sisaldab asendamatuid aminohappeid, mida keha ise ei sünteesi, kuid vajab valkude, hormoonide ja ensüümide tootmiseks. Toode sobib hästi nii jõu-, kiirus- kui ka vastupidavusalade harrastajatele.

Tribulus aitab kehaomase testosterooni tootlikuse viia maksimumini ja see annab tohutu eelise sportimisel treeningutulemuste parandamiseks ning lihaskonna arendamiseks!

Trennikindad ja randmerihmad on loodud kaitsma käsi vigastuste ja traumade eest. Kinnaste libisemisvastasest materjalist peopesad ja elastsest materjalist tehtud randmerihmad aitavad vigastusi vältida ja pakuvad tuge treeningraskuste tõstmisel.

Kõik e-poes pakutavad tooted on laos olemas ja tellitavad kõikidesse Balti riikidesse, lisaks ka Soome. Tellimuste täitmisel kasutatakse kohalikku transporti ja kohalike maksevõimalusi. HC GYMi e-poes on alati kõige soodsamad hinnad.

 

 

TULE JA UURI JÄRELE!

Jõusaalid Eestis:

HC GYM Sikupilli: Tartu mnt 87 tel: +372 5565 3084

HC GYM Lasnamäe: Linnamäe tee 91 tel: +372 5347 0599

GYM Kohtla-Järve: Järveküla tee 60 tel: +372 5919 9390

HC GYM veebipood  http://www.hcgym.eu

LISAINFO: info@hcgym.eu

 

Seotud teemad