banner

Ratas sõidab nädalaks Venezuelasse president Nicolás Maduro juurde võimu säilitamise koolitusele.

Peaministri büroo teatas täna, et Jüri Ratas sõidab keset koalitsioonikõnelusi nädalaks Venezuelasse sealse president Nicolas Maduro juurde, et õppida, kuidas iga hinna eest riigijuhi kohast kinni hoida.

Keskerakonna esimees Jüri Ratas on raskes seisus – isegi lapsed saadavad talle juba koju kirju, et ära palun tee tegemist kurjade onudega. Ratas ise on lubanud lähikondsetele, et teeb kõik peaministrikoha säilitamiseks.

Südame kalgiks tegemiseks pole paremat kohta kui Venezuela

Nii võtabki Jüri Ratas ette reisi Ladina-Ameerikasse ja osaleb seal nädalasel aktiivkursusel „Kuidas pidada vastu meedia ja rahva survele ning mitte võimu kaotada“. Pehme nimega koolitusel osalevad peale tema veel mitmedki maailma riikide juhid, kes pole nõus oma sooja kohta loovutama.

Peaministri büroo sõnul on nädalane treeningkava väga tihe.

Näiteks esmaspäeval toimub terve päev geopeituse mäng, kus otsitakse tiimidena taga tualettpaberit. Midagi ei leita, sest sellist asja selles riigis ei eksisteeri. Selle asemel kasutatakse peldikupaberina Venezuela valuutat. Õhtul toimub ka origamikoolitus, kus tänavalt leitud Venezuela rahatähtedest volditakse ilusaid luikesid üksteisele kinkimiseks.

Loe edasi. Lugejakiri.ee

FOTO: lugejakiri.ee

Kommentaarid

kommentaari

Seotud märksõnad
Sulle võivad ka meeldida need ...