Politsei vahistas Anne Veski.

 Politsei vahistas Anne Veski.

Politsei vahistas Anne Veski, lauljannat süüdistatakse korterivargustele kaasaaitamises.

Anne Veski esines Pirita kloostri varemete keskel Anne Veski, kes vahistati koheselt peale kontserti. Lauljannat süüdistatakse selles, et tema laul „Jätke võtmed väljapoole“ aitavat kaasa korterivargustele.

 

Anne Veski, kes esines Pirita kloostri varemetes sadadele silmapaaridele, võeti vahi alla kohe peale nimetatud loo „Jätke võtmed väljapoole“ esitamist.

 

Sündmus oli eriline mitmetel põhjustel

Tegemist oli Anne avaliku esinemisega Tallinnas pärast pikemat pausi ning tema läbi aegade esimese soolokontserdiga antud paigas üldse. Nüüd tundub, et lauljanna esinemistes võib taas tulla pikem paus.

Selles, et midagi on toimumas, veendusid mitmed kontserdil osalenud juba ürituse alguses.

 

„Sain kohe aru, et midagi on toimumas, sest üritusel oli kohal üllatavalt palju politseinikke. Alguses ma arvasin, et nad (politsei, toim) tulid vahistama Jaagup Kreemi tema muusika või napi kasvu pärast aga suur oli šokk, kui lavalt viidi ära hoopis Anne Veski,“ kommenteeris üks kontserdil osalenu.

Politsei kinnitas Veski vahistamist

„Jah, vastab tõele – lauljanna Anne Veski on 72 tunniks kinni peetud ning hetkel käivad veel ülekuulamistoimingud,“ vastati meile Politsei- ja Piirivalveametist.

 

Loe edasi : Lugejakiri.ee

Loe ka : Mart Helme tegi ettepaneku vähendada Tallinna teletorni kõrgust.

Loe ka: Valitsuskriis läbi: Mart Helme voodist leitigi täna hommikul kamp homosid.

 

 

Seotud teemad