Politsei otsib 15-aastast Renatat, kes on alates 24.10.2019 kadunud

 Politsei otsib 15-aastast Renatat, kes on alates 24.10.2019 kadunud

🙏Teatan rõõmuga, et politsei leidis Renata ja temaga on kõik korras.

 

Tartu noosoopolitseinik Kairi Ojaperv rääkis, et tänaseks on politsei üle kontrollinud erinevad aadressid ja viibimiskohad nii Tartu linnas kui ka maakonnas, kuid neiu asukoht on siiani teadmata. Ta lisas, et politseinikud on pidevas suhtluses olnud nii koolipersonali, tüdruku lähedaste kui ka sõprade ja tuttavatega, kuid ka nemad ei tea neiu viibimiskohast midagi.

 

„Muuhulgas tuvastasime, et 24. oktoobril ema poolt Tartu-Tapa rongile saadetud neiu väljus sellest juba Kärkna jaamas ning liikus sealt tagasi arvatavasti Tartu linna. Paraku on sest ajast teadmata tema edasine teekond ja liikumissuund,“ kirjeldas Ojaperv. Ta lisas, et ühe võimaliku viibimispaigana oleme üle kontrollinud aadressi ka Laeva vallas, kust tütarlast tol päeval paraku tabada ei õnnestunud.

Noorsoopolitseinik täpsustas veel sedagi, et endiselt on välja lülitatud Renata mobiiltelefon ning 24. oktoobrist alates ei ole tütarlaps endast ka sotsiaalmeediasse ühtegi märki maha jätnud.

„„Palume kõigil Tartumaal ja eeskätt Laeva kandis liikuvatel inimestel olla tähelepanelik ning kui keegi märkab pildil kujutatud tütarlast kuskil liikumas, sellest politseile teada anda,“ lisas politseinik.

 

Loe veel: Politsei otsib 15-aastast Kristjanit

LOE KA: Eestis on leitud 4 päevaga 15, 21 ja 28.a noore kadunud inimese surnukehad.

Seotud teemad