Parimad arvutid innukatele mängijatele.

 Parimad arvutid innukatele mängijatele.

Parimad arvutid innukatele mängijatele

 

Arvutimängude huvilised teavad juba pikaajalisest kogemusest, et iga müügile paisatav arvuti ei pruugi kuidagi olla just parim kaaslane online mängude mängimiseks. Kui protsessor on laisk ja aeglane, langeb ka kogu mängukogemuse kvaliteet. 

Selleks, et tagada parimat kogemust, tuleb eelnevalt internetist üles otsida kogu valik, võrrelda nende vahelisi andmeid ja tarkvaraga seotud infot ning seejärel teiste kogemuste põhjal just endale parim valik teha. https://www.nutz.ee lehele minnes võib märgata pop-up reklaame uutest Amazonis müüdavatest toodetest, kuid selles artiklis toome teieni parima valiku hetkel turul olevatest mänguriarvutitest.

1 OMEN Obelisk

Mängurite arvutite kuningas OMEN Obelisk on varsti saadaval ka Eesti tehnikapoodides ja kättesaadavad kõigile, kuid seni kui see juhtub, tuleb Obelisk arvuteid tellida endale välismaalt. Suure mahuga ja täiusliku draiverite ehitusega protsessorarvuti jahutus võimaldab mängida ka kõige intensiivsema mängukavaga mänge ning ülekuumenemise kaitse ei lase arvutil end kahjustada.

2 Alienware Aurora Ryzen Edition R10

Suure Paugu teooria sarjast taas tähelepanu kogunud Alienware arvutid on siiani veel maailmatipus tänu oma tehniliste näitajate poolt. Alienware arvutid on siiski ka ühed kallimad mänguritearvutid hetke turul- alates hinnaga 2100 eurot. Tema tehniline ülesehitus, vastupidav inseneeritud korpuse ja ühendite ehitus, ja 8K võimekusega ekraan teeb temast mängurite absoluutse lemmiku..

3 MSI Creator 17

Kompaktse mängunurga ja set üles loomiseks tuleb kaaluda MSI Trident lauaarvuti kaaslast Creator sarjast. Kerge kaaluga sülearvuti on oma hinnalt odav kuid siiski võimas mitmel levelil. Kõrge resolutsiooniga arvuti on tegelikkuses mõeldud video editinguks kuid sobib ka väga hästi mänguritele. Ekraanilt paistva pildi kvaliteet on laitmatu ning lisaks on tema 8 tuumaline protsessor vägagi võimas.

#4 MSI Alpha 15

Tegemist on maailma esimese 7nm mängu sülearvutiga. Alpha 15, millel on kõigi AMD-de kombinatsioon Ryzen 7 3750H protsessorist ja 7nm Radeon RX 5500M GPU-st, tõendab Alpha 15, et mida kõike suudavad mängu klassi sülearvutid oma hinnaskaalas teha. Uue äikeselinnu logoga sülearvuti, mis esindab selle hüppelist vaimu ja sportliku kombinatsiooni toorest võimsusest ja innovaatilistest MSI-tehnoloogiatest, tõendab Alpha 15 et ta on tõepoolest esimene omataoline.

MSI Alpha 15 täidab praegusel mängude sülearvutite maastikul suure tühiku valikuliste AMD FreeSynci tugedega ning suurte värskendussageduse ekraanidega. Alpha 15 saate konfigureerida 120 Hz või 144 Hz FHD IPS-taseme paneeliga, mis pakub suurepärast värviedastust sRGB-s värvigamma peaaegu 100% ulatuses.

5 Acer Nitro 5

Acer Nitro 5 on saadaval kahes suuruses ja seda just ekraani diameetri poolest. 15 ja 17 tollise ekraaniga läpakad ei oma väga suuri omavahelisi erinevusi. Nitro 5 sülearvuti koosneb taustvalgustusega klaviatuurist ja 4-tsoonilisest RGB-valgustusest. 

Seal on spetsiaalne NitroSense Key. Kiire asukoha tuvastamiseks on esile tõstetud ka WASD ja nooleklahvid, samal ajal kui klahvivastus reageerib koheselt 1,6 mm kaugusega. Seda mängu seaded reklaamitakse nii, et see tagab sujuva HD voogesitusega video ning katkestusteta kõne- ja videovestlused, mis võimaldavad aku eluiga hoida kuni 10 tundi.

 

Seotud teemad