Neljapäev 27.02 Tarokaart on NARR

 Neljapäev 27.02 Tarokaart on NARR

Võtmesõnad: uued algused, entusiasm, seiklused, värsked võimalused, potentsiaal oma unistuste ellu viimiseks, usk, üleminekuperiood ärkamiseks, optimism, süütus ja spontaanne olemine.

 

 

Iga saavutatud unistus algab pealtnäha “rumala” mõttega, et seal on midagi suuremat. See lapsesarnane optimism tuleb sügavalt teie teadmistest ja tuletab teile meelde, et võite saavutada maagilisi asju, millest olete unistanud. Hinge teekond algab sinust endast ja ainult sinust.

 

 

On kätte jõudnud aeg pöörduda entusiastlikult oma uue tuleviku poole. Võimalik, et te ei tunne end olevat valmis. Te ei pruugigi olla valmis, kuid õhus on maagiat ja Universum on teile lõpmatu armastuse ja juhendamisega toeks. Narri üleskutse alistuda tähendab sügavat usaldust ja pimedat usku tundmatusse.

See tähendab meeles pidamist, et kõik toimub nii, nagu peaks toimuma. Mõnikord tähistab Narr hetki, mil igatsed vabaduse ja isikliku väljenduse järele. Kui teie elu on muutunud liiga tavapäraseks, minge edasi ja pakkuge endale midagi täiesti ootamatut.  Usaldage oma instinkte ja häälestage end nii intuitsioonile kui ka kogemustele.

 

Helista 900 1727 ning vali 14

Aitan sind meeleldi.

Ennustaja Mari

Seotud teemad