Neile 5 tähemärgile meeldivad pahad mehed….

 Neile 5 tähemärgile meeldivad pahad mehed….

Lõvi

Lõvid on domineerivad isiksused ja neid suudab distsiplineerida ainult keegi, kellel on nende üle suurem kontroll ja võim. Nende jaoks on lihtne ja otsekohene mees pigem igav. Võimukas käitumine ja toore suhtumine on isikuomadused, millele Lõvid ei suuda kuidagi vastu panna. Ehkki neile ei meeldi mõte olla lugupidamatu, haarab tähelepanu just selline mees, kelle käitumine on häbematu.

 

Ambur

Amburi naised elavad kiiret elu ja neil pole aega raisata. Nad otsivad alati võimalusi, kuidas oma elu põnevaks muuta ja ägedatele asjadele tulla. Kui nad kunagi tunnevad vajadust partneri järele, otsivad nad kedagi, kes julgeks reegleid rikkuda ja ei hooliks sellest mida maailm ütleb.

 

Kaksikud

Kaksikute tähemärgist olevad naised on uudishimulikud isiksused, kes otsivad alati pahandusi. Nad on sõnaosavad ja leiavad tee igaühe südamesse. Kaksikute tähemärgist olevad naised otsivad pidevalt kedagi, kes neid sõnamängus võidab. Keegi, kes on neist flirtivam ja provokatiivsem – see tõmbab kohe käima.

 

Veevalaja

Veevalaja naine otsib meest, kelle isiksus on raamidest väljas ja kes julgeb reegleid rikkuda. Veevalaja jaoks ongi kõige olulisem piiranguid ületada ja ta vajab enda kõrvale kedagi, kes oleks sama innukas ja entusiastlik – isegi kui see tähendab halvaks kutiks saamist.

 

Jäär

Naissoost Jäärasid paelub põnevus ja närvikõdi. Nad küll püüavad elada rahulikku ja vaikset elu, aga lõpuks tõmbavad endale ikkagi seikluseid ja lõbusaid ideid ligi. Seetõttu pole Jäära naise jaoks midagi põnevamat, kui mees, kellel on mässuline loomus. Keegi, kes ei järgi ühiskonna reegleid ja elab nii nagu ise tahab.

 

Seotud teemad