Neil tähemärkidel on teiste tunnetest sügavalt ükskõik

Skorpion


Skorpion kuulub nende tähtkujude hulka, kellel öeldakse puuduvat südametunnistus. Sellel tähemärgil ei ole probleeme üle laipade minemisega, kui ta jõuab sel viisil oma eesmärgini. Kui nende vastaspool tunneb end solvatuna, siis näitavad Skorpionid asju nii, nagu nad ei saaks sinna midagi parata.

Vähk

Vähk on loomult väga suure harmooniavajadusega tähemärk. Kui talle või ta kallimale aga midagi halba tehakse, siis lööb ta vastu. Sel juhul on talle nii teiste tunded kui tema enda käitumise tagajärjed täiesti ükskõik.


Kaljukits

Kaljukitsel on oma tume pool ja kui keegi seda provotseerib, siis ei kohku ta ka selle näitamise ees. Kui miski tuleb kas tema karjäärile või isiklikule arengule kasuks, siis ei näita selle tähtkuju all sündinud mingeid süümepiinu.

Sõnn 

Sõnnid võivad oma sõnadega valusasti torgata. Eelkõige siis, kui nad on ise vihased. Siis kobrutab see neist lihtsalt välja, ilma et nad järelegi mõtleksid, kas see, mida nad ütlevad, haavab teist või mitte. See, kuidas teised neist antud hetkel mõtlevad, on neile täiesti ükskõik.

Lõvi


Lõvi on väga karismaatiline ja kipub kõiki käsutama. See võib teiste jaoks olla küllaltki alandav. Kui ta tunneb end ohustatuna, näitab ta oma küüniseid, ja teda ei häiri sugugi, kui kehvasti teised ennast tunnevad.

Allikas: sobranna.postimees.ee

Foto.


Elulife

Seotud teemad