banner

Nädala lõpus läheb ilm käest ära, võib lund sadada.

Ilm

Nädala lõpu poole pöörab ilm jahedaks ja vihmaseks ning välistatud pole isegi lörtsi- ja lumesadu, prognoosib ilmateenistus.

Neljapäev

Öösel – Pilvisus tiheneb. Alates Loode-Eestist hakkab vihma sadama. Puhub lõuna- ja edelatuul 4-9, puhanguti 13 m/s, saartel pöördub loodesse ja põhja. Õhutemperatuur on 3..8°C.

Päeval- Valdavalt pilves ilm. Sajab vihma, õhtul võib sekka tulla ka lörtsi. Tuul pöördub kõikjal läände ja loodesse 6-11, puhanguti 15, õhtul saartel kuni 17 m/s. Õhutemperatuur on 4..9, Kagu-Eestis kuni 11°C.

 

Reede

Öösel- Pilves ilm. Sajab vihma, lörtsi ja lund, hommikul jääb sadu harvemaks. Öö hakul puhub edela- ja läänetuul, pärast keskööd lääne- ja loodetuul 6-10, puhanguti 14 m/s, saartel ja rannikul 9-14, puhanguti kuni 20 m/s. Õhutemperatuur on -1..+4°C.

Päeval – Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lörtsi ja vihma. Puhub lääne- ja edelatuul 5-11, puhanguti 14-18 m/s. Õhutemperatuur on 3..7°C.

Laupäev

Öösel – Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab lörtsi ja vihma. Tuul pöördub lõunakaarde ja nõrgeneb 2-8 m/s. Õhutemperatuur on -3..+2, rannikul kuni +5°C.

Päeval – Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lörtsi ja vihma. Puhub lõunakaare tuul 4-9, puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 4..9°C.

 

FOTO: Kacper Szczechla@wyroq

 

Kommentaarid

kommentaari

Tags Related
You may also like