Nädala horoskoop 4. aprill – 11. aprill 2021

 Nädala horoskoop 4. aprill – 11. aprill 2021

Siin on Sulle nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus (Tõusevmärk kehtib kõikidel elu aladel, Päikesemärk rohkem materiaalses loomises ning karjääris, Kuumärk kehtib tihti rohkem sisemiste protsesside kohta). Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti

 

 

 

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Uued algused ning enne seda lahti laskmised Teie elus üldiselt. Eriti need Jäärad, kelle Tõusev-, Päikese- või ka Kuumärk asub kraadidel 18-24. Kuna mõjutus on Teie jaoks suurema kaaluga, hakkate seda juba nädala keskel tundma. Vaatate, et teatud asjad enam ei klapi, tunnete, et muutused on vajalikud. Laskel sellel minna, mis Teid enam ei teeni ning alates 14. Aprillist juba täie hooga edasi. Paljud Teist on vägagi tundlikud, kergelt emotsionaalsed samuti.

Jõud ja jaks (ka toetus) minna oma unistuste poole edasi. Teid toetavad sõbrad ja toimetamised internetis. Äriline tegevus on kindlasti hetkel Teie jaoks soositud. Minge julgelt edasi!

 

 

 

 

 

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Kerge ärevus, lahti laskmised ja pärast seda uued algused jõuavad Teieni pigem varjatud majas. Aeg on vaadelda oma alateadvust ning see tuuakse Teile ka kandikul kätte. Mõned hirmud, mis on Teid tagasi hoidnud võivad nüüd esile kerkida. Paari päeva jooksul võite tunda ka ärevust või hirmu ilma kindla põhjuseta. Kui võimalik siis vaiksed mediteerimised või lihtsalt mõnusad lõõgastumised privaatsuses võiksid olla lahenduseks. Kirjutage üles unenäod, need on ca nädalaks palju selgemad ja saate sealt palju infot!

Julgus ja ambitsioon karjääris toimetamiseks on nädala teemaks. Paljude jaoks on motiveerivaks faktoriks just materiaalsed ressursid. Ajutiselt on energiat selle jaoks antud. Kuna Päike on veel Teie kaheteistkümnendas majas siis mõned Teist on endiselt pigem puhkuse režiimil. Varsti äratatakse ka Teid üles!

 

 

 

 

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Peate kriitilise pilguga hindama ümber ja mõtisklema oma eesmärkide üle. Antud nädalal saab ilmsiks millised eesmärgid tuleb lahti lasta ja milliste poole liikuma hakata. Sama kehtib ka sõpradega. Kui on nendel aladel korraks teadmatust siis hingake rahulikult, selgus hakkab tulema nädala teises pooles või pärast Uue Kuu intensiivsust. Kindlasti sobiv aeg ja hetk alustada uute projektidega alates 14.aprillist.

Olete ise motiveeritud, ambitsioonikad ja tegutsemise tuhinat täis. Hea aeg liikuda oma õpingutes edasi, teha tulevikuks plaane ning hakata nende poole uue hooga liikuma.

 

 

 

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Suur keskendumine, lahti laskmine ning seejärel uuega alustamine just tööalaselt. Kas on mõni projekt töö juures, mis peab jääma tagaplaanile? Või hoopis teatud karjäär, töökoht üldiselt on oma aja ära elanud? Need on teemad, mis üles kerkivad ja millega peate tegelema. Selgus ja jõud uuteks algusteks tekib samuti ning hea alustada julgelt pärast 12.aprilli. Esimesed suuremad tulemused sügisel oktoobris.

Potentsiaal avanemisteks ja mõne sisemise haava tervendamiseks ning ka kriisist väljumiseks. Näen võimalust, et saate enda alateadvusest mõne pusle killu kokku pandud ja tänu sellele rohkem vabadust oma ellu tuua. Tuleks sellega ka aktiivselt tegeleda. Vaimsed praktikat, meditatsioonid, tervendajad. Kõik võib Teid siin aidata.

 

 

 

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Lõvid võivad kindlasti tunda ärevust tuleviku ees, isegi teadmatust. Seda muidugi korraks, ei tasu väga Lõvidele omaselt ning dramaatiliselt sellesse suhtuda. Näete, et teatud uskumused ning mõtteviisid enam ei teeni, vaja nendest loobuda. Uued tulevad asemele, paanikaks põhjust pole. Paljud Teist alustavad uut haridusteed või asuvad ise õpetaja rolli. Siin tuleks julgelt tegutseda, võtta kursuseid pärast Uue Kuu perioodi. Need aitavad Teid veel pikalt edasi.

Sõbrad ning eesmärgid motiveerivad Teid alustama uusi partnerlusi ja nende poole ambitsioonikalt ka minema. Lepingud, tehingud, partnerlused, nendega tuleks alustada, nende poole minna. Võtke inimestega aktiivselt ja julgelt ühendust, tulemused tulevad hetkel lihtsamalt.

 

 

 

 

NEITSI (24. august – 23. september)

Neitside jaoks on Uus Kuu keerulises majas. Tänu sellele võib Teie puhul olla rohkem emotsionaalset kõikumist. Hingesoppidest tulevad üles teemad, mis pole kõige mugavamad, et saaksite need tervendada. Kerget ärevust tekitavad ka partneri ning klientidelt tulevad ressursid, aga ka siin tulevad uued algused ja ressursid hakkavad voolama pärast 12.aprilli. Tuleks ise ka aktiivselt hakata nende poole liikuma. Kuna maja on seotud ka rasedusega siis paljudele teist võib suure seksuaalse energiaga (mis meil ringi liigub) jõuda suur kingitus…

Ülemused, kõrgemal asuvad isikud motiveerivad Teid ning olete ka ise töö suhtes aktiivses hoiakus. Tuleks julgelt edasi toimetada, edu ning tulemused tulevad samuti. Andke endast parim, et projektidega ambitsioonikalt edasi liikuda.

 

 

 

 

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Kaaludel suur keskendumine suhetele, lepingutel, tehingutel ja partnerlustel. Mõni kokkulepe võib jääda maha või tahab täielikult ümber muutmist. Algavad ka uued suhted, partnerlused. Siin peaksite ka ise aktiivsed olema ja energia tegelikult seda Teie jaoks võimaldab. Olge ise ka algatajad, võtke inimestega ühendust, minge julgelt tehingute ja lepingute järgi. Hea oleks neid alustada 14.aprillil.

Mentorid, õpetajad või ka teatud juhtudel isa on motivatsiooniks, et oma isiklikke ettevõtmisi edasi viia. Kellel on juba käimas oma loovad ning ärilised projektid siis tuleks nendega julgelt edasi toimetada. Kellel veel pole siis nüüd on aeg, et teha esimesed sammud, panna oma innovaatilised ideed ka praktiliselt käima.

 

 

 

 

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Teatud ärevus või mured tervise pärast. Teatud juhtudel on vaja ka puhata, ennast tervendada ja taastuda. Paljudel juhtudel on teatud hirmud ka põhjendamatud. Hea oleks võtta Uue Kuu päevadel rahulikult, puhata, juua vett, tegeleda aktiivselt oma tervise taastamisega. Paljudel Teist leiavad aset ka uued algused töö juures. Väga hea aeg alustada 14. aprillil uute dieetide, trennide, toitumisharjumuste või oma igapäevaste toimetuste ümber organiseerimisega. Muutused tulevad ja nüüd on hea aeg olla ise aktiivne. Kui alustate neid ise ja nüüd siis on Teil energia kaasas ja toetamas!

Näen võimalusi ka toetuseks partneri poolt või varjatud allikatest, et saaksite oma kodus teha muudatusi, remonti jms tegevusi. Teatud määral on aktiveeritud ka sügavam emotsionaalne elu. Kellel võimalik külastab nõustajaid, terapeute, kes aitavad teha korrektuure ning oma elus rohkem emotsionaalset õnne luua.

 

 

 

 

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Amburid leiavad ennast vaatamas otsa teatud romantilistele huvidele ning teatud määral on korrektuurid vajalikud. Tahaplaanile peavad jääma ka mõned loovad projektid, äriga seotud tegevused või ka see kuidas ennast elus üldiselt väljendate. Jätke see mis vaja maha ning alustage uute projektidega alates 14.aprillist. Kui seda julgelt teete siis on tulemused sügisel käega katsutavad.

Partnerid ja suhted üldiselt motiveerivad Teid oma äritegevuses, meedias, turunduses jms seotud tegevustes ambitsioonikalt edasi liikuma. Teil on ka endal julgus olemas ja tuleks siin aktiivselt edasi toimetada. Jõudu, jaksu, energiat selleks jagub.

 

 

 

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Muidu maaga heas ühenduses olevate ja realistlike Kaljukitsede jaoks võib antud Uue Kuu periood olla tavapärasest emotsionaalsem. Rõhk (ka teatud määral ärevus, hirmud) on Teie enda emotsionaalses turvatundel ja õnnel. Mida Teil selleks vaja läheb? Korraks võib turvatunne ka kõikuma lüüa. Ärge liigselt muretsege, lahendused tulevad samuti. Palju keskendumist ka pere ja kodustega suhtlemisel. Mõned Teist peavad alustama kolimisega või projektidega kodus. Alustage uute toimetamistega kodus 14.aprillil.

Teie rutiinid, igapäevased toimetused, dieedid jms tegevused on toetavad ning näete enda väärtust kõrgemalt. Tänu sellele on ka materiaalsed sissetulekud võimallikud. Mõned Teist näevad tulemusi ka investeeringutega/rahaga. Tuleks siin ise julgem olla.

 

 

 

 

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Uue Kuu periood võib tuua Teie mõtetesse ärevust, hirme. Tuleks hirmu mõtted vabaks lasta ning hakata keskenduma äriga seotud projektidele. Kursused, meedias esinemine, kirjutamine, teistele oskuste õpetamine, ost-müük, internet ja turundus, nendel aladel peaksite 14. aprillist alates äärmiselt aktiivsed olema. Julgust, jõudu, ambitsiooni on ja julgustan Teid veelgi rohkem siin rõhku panema ja alustama. Tulemused sügisel.

Lapsed ja romantilised partnerid ning Teie julgem eneseväljendus viivad Teid elus edasi, motiveerivad. Tuleks seda jõudu ära kasutada ja teha julgeid samme. Võimalik kasv äris ja elus üldiselt kui ise energiat enda jaoks ära kasutate.

 

 

 

 

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Uus Kuu võib tuua hetkelise hirmu või ärevuse raha ning materiaalsete ressurssidega. Õnneks on toetust palju ja pärast 12. Aprilli või alates 14. Aprillist soetate endale uusi materiaalseid esemeid, pingutate aktiivselt, et luua rohkem ressursse. Seda tuleks ka julgelt teha, olla ise aktiivne siis tulevad sügisel head tulemused. Kellel võimalik siis vaadake üle oma vanad esemed, hea oleks need panna müüki või anda ära. Siis on uutel asjadel lihtsam Teie juurde tulla.

Pere ja kodused motiveerivad Teid tegutsema. Teatud määral võib olla ka tülitsemist, aga Jupiter peaks siin tasakaalustama. Samuti motiveerib Teid julgelt edasi liikuma Teie enda soov luua rohkem emotsionaalset õnne iseendale ja tugevamat materiaalset vundamenti perele. Kasutage energiat ära, et seda ka päriselt teha.

 

 

 

 

Nädala kirjeldus

Esmaspäeva lõunast liigub Kuu kõige segasemasse (vähemalt teiste jaoks!) tähemärki Veevalajasse. Nädala keskel hõljume pilvedes ning oleme ühenduses oma loova poolega kui Kuu laenab energiat Kaladelt. Nädala lõpetame Kuuga nooruslikus kuid kohati jonnakas Jääras. Kuna pühapäeva öösel vastu esmaspäeva leiab aset ka Uus Kuu siis vaatame kuidas ka see meid eraldi mõjutab.

Kuna Kuu positsioonil on suur roll meie emotsioonide ja tunnete osas, keskendun päevade kaupa just Kuule.

05.04  esmaspäeva lõuna – 07.04 kolmapäeva õhtu – Kuu on mõistusele orienteeritud Veevalajas. Januneme vabaduse järele, seda nii emotsionaalselt kui ka oma materiaalses elus. Raske on kellegi alluvuses töötada ning käske täita. Huvid ning tähelepanu on hüplik. Soovime uut infot ja oma elus uuendusi. Ühel hetkel uurime ühte teemat ja siis juba järgmisel teist. Keeruline ühes või teises teemas tänu sellele süvitsi minna.

Kuna Veevalaja on suuresti intellektile ja mõistusele orienteeritud siis kipume oma tundeid ning emotsioone läbi mõistuse filtri laskma. Ehk siis ei tunne oma tunda, aga mõtleme, mis tundeid me tunneme. See võib viia emotsionaalsete reaktsioonideni kuna emotsioonid on siiski mõeldud tundmiseks. Saame emotsionaalselt ja intuitiivselt aru ühiskonna trendidest ning kuhu võiksime kõik liikuda.

 

 

 

07.04 kolmapäeva õhtu – 10.04 laupäeva hommik – Kuu liigub tundlikusse ning tervendavasse Kaladesse. Kuu Kalades on tundlik, intuitiivne, tervendav, suure loome potentsiaaliga. Inimesed ei suuda üldiselt keskenduda mõtlemisele, rõhk on tunnetamisel ja vaimsetel tegemistel.

Hea vaheldus ja puhkus nädala sisesest intellektuaalsest tööst. Ole ettevaatlik sõltuvustega, Kuu Kalades oskab endale lihtsalt ära põhjendada, miks need kõik OK on. Kui võimalik siis tegele loovate ja vaimsete otsingutega ning jäta mõistusega otsingud paariks päevaks puhkama.

10.04 laupäeva hommik – uue nädala algus – Kuu on elevas, energiat täis, aga kiirete emotsionaalsete reaktsioonidega Jääras. Tahame uusi asju alustada, energiat on palju ning see on kuskile vaja panna. Üks asi mida võiks kindlasti meeles pidada Jääraga, energiat on palju, aga see saab ka kiiresti otsa. Anna endast parim, et valida antud päevadel projekte mida saad kiiremini lõpetada. Jääral pole nii palju püsivust, aga alustada meeldib talle asju küll.

Võrdlen Jäära tihti väikese lapse energiaga. Hästi palju, hästi palju korraga, aga peo lõpus on nad alati esimesed kes magavad ning nurgas norskavad. Emotsioonid tõusevad ja langevad kiiresti. Võid tunda ennast veidi rahutuna kui ei saa seda energiat kuskile panna. Kiired projektid, trenn, seks, uute asjade alustamine võiksid siin head olla. Vaata ette emotsionaalsete reaktsioonidega!

Teised olulisemad mõjutused

NB! Palju mõjutused võivad kesta ning aktiveeruda ka veidi hiljem. Näiteks väliste planeetide (või ka suurte) kohtumine võtab tihti aega, et näha tulemusi meie reaalsuses. Nii võime näha täpsete konfiguratsioonide tulemusi ca 3-6 kuud hiljem. Eriti kui seotud on ka varjutused.

Jupiteri ja Saturni konjunktsioon Veevalajas – NB! Suurest konjunktsioonist ja aastast 2021 kirjutan uues blogipostituses siin! Kui tahad uurida kuidas suur mõjutus Tähemärke personaalselt mõjutab siis kiika siia.

Saturni ja Uraani kvadraat – kirjutasin mõjutusest juba üleval mainitud blogipostituses pikemalt. Samuti kehtib ka tähemärkide personaalsete ennustuste kohta.

Merkuuri liikumine Jäära – Merkuur jäetakse nüüd mõneks ajaks rahule, mõistus hakkab jälle loogiliselt ning tänu Jäärale ka kiiresti tööle. Vestleme ja suhtleme kiirelt, kiire infovahetus, tahame kiiresti ja palju teada. Tänu sellele võime teistele vestluste ajal rohkem vahele segada, sellega tuleks ettevaatlik olla. Aga väga innovaatilised ja uudsed ideed on teemaks kindlasti.

Oskame oma igapäevases toimetustes kiiresti reageerida, kiiresti vastada. Hea positsioon programmeerijatele, tehnikaga töötajatele, arvutite jms toimetused. Müügimehed saavad uue hoo sisse. Ost-müük edeneb kiiresti.

Kellel on uusi oskusi tarvis õppida siis järgneva kuu jooksul on seda kindlasti hea teha. Võtame infot kärmelt ja edukalt vastu. Esineb teatud määral rahutust ja pidevat soovi midagi teha, toimetada, rääkida, suhelda jne. Meedias rohkem äkilisi ütlusi, kiiret reageerimist või isegi ärritumist. Suureneb ambitsioon äris, turunduses, IT’s, kõik need alad saavad jõudu juurde.

Meie mõtted liiguvad samuti füüsilisele tegevusele, seksile, võistlemisele, liigutamisele, ambitsioonikad ning innovaatilised mõtted.

Kõige rohkem tuleks olla ettevaatlik oma naiivsusega mõtlemises ning teistele mõtlematult oma sõnadega haiget tegemisega. Võime liigselt kiirustada nii äris, meedias, sõnadega, kirjutamisega. Rohkem vaidlusi võib olla õdede-vendadega, naabritega ning väikestes meeskondades, mille liige olete.

Päikese ja Marsi sekstiil – järjekordne jõudu andev mõjutus ning energiat peaks meile jaguma kõvasti. Julgust, jaksu materiaalses maailmas toimetamiseks annab Marsi ja Päikese mõjutus kamaluga. Enesekindlus ja usk, et suudame midagi ka päriselt materiaalses maailmas saavutada on tugev.

Palju seksuaalset energiat. Lühike ning hea mõjutus füüsilises maailmas toimetamiseks, trenni tegemiseks, esinemiseks, julgelt oma eesmärkide poole liikumiseks.

Jupiteri ja Veenuse sekstiil – kaks meie päikesesüsteemi heategelast harmoonilises mõjutuses, mida veel tahta!

Võimalused raha loomiseks ning antud mõjutusega võidakse see isegi meile koju kätte tuua. Tuleks arvestada, et planeedid on teatud määral nõrgemad, ehk tulemused pole võib olla nii optimistlikud.

Suhete ning sotsiaalsete kontaktide küllus. Suudame üksteist mõista ning luuakse võimalusi ka teistega suhtlemiseks. Diplomaatia ning teineteisega arvestamine on esiplaanil.

Võimalused maisteks ning materiaalseteks nautimiseks. Söök, jook jms naudingud.

Tahaks loota, et vähemalt ajutiselt toob mõjutus õiglust ja õigluse jalule seadmist. Sisemiselt tunneme ennast kindlamalt või isegi meeldivamalt kui tavaliselt. Tugev sisemise väärtuse tunne. Teatud määral võime asjade eest tänu sellele rohkem maksta kui vajalik.

Saturni ja Merkuuri sekstiil – kindlad ning tasakaalukad mõtted, suhtlus ja info vahetamine. Vähemalt sellel nädalal aitab meid Merkuuriga Jääras hakkama saada Saturn ning tõmbab ehk natuke Jäära elevust, vahele segamist ning kiirustamist maha.

Ka autoroolis ning igapäevaste tegevustega peaks antud mõjutus aitama kindlalt ja järjepidevalt hakkama saada. Üldises pildis võiksid ideed olla samal ajal nii lennukad kui materiaalses maailmas teostatavad.

Väga hea mõjutus vasaku ajupoole ning administratiivseteks tegevusteks. Võtame nende jaoks aega ja teeme rahulikult lõpuni.

Pluuto ja Veenuse kvadraat – Kui Veenus ja Jupiter koos suurendavad siis Pluuto ja Veenus raskes mõjutuses teevad suhetes elu ka veidi keerulisemaks.

Teatud määral võimumängud, hirmud petmise jms pärast, soov kontrollida ning kartus teisest poolest ilma jääda. Ka nendega peame antud nädalal tegelema. Sarnased hirmud kehtivad ka rahaga, materiaalsete esemetega.

Kellel on ees läbirääkimised siis ka seal võivad teatud võimumängud aset leida või hirm nende ees. Võimumängud poliitikas.

Marsi ja Jupiteri trigoon – järjekordne positiivne mõjutus, õnneks meil neid antud nädalal väga palju.

Füüsilist energiat ning jõudu jällegi juures. Antud nädalal mõjutusi palju, mis just energiat ning materiaalses maailmas toimetamist soosivad. Tunneme, et jõuame palju ja tahame palju teha. Usk on enda võimetesse väga palju suurem. Kutsuks siin üles ka kerget ettevaatlikust, et enda võimeid mitte üle hinnata. Jõuame tegutseda küll, aga mõjutus on siiski ajutine. Ei tasu liiga palju tulevikuks ette lubada, liigselt kohustusi kuhjata kuna ajutisel arvame, et saame absoluutselt kõigege ning korraga hakkama!

Suureneb ka seksuaalne energia ning võitlemine üllate eesmärkide nimel. Julgus, ambitsioon ning jõud, et mõne tuleviku eesmärgi poole edasi liikuda. Kellel on vaja teha midagi, mille jaoks tavaliselt julgust napib siis sellel nädalal on hea võimalus. Enesekindlus on kõrgem ja usk suurem. Oleme võimelised ka sellisteks asjadeks, mida ise ei usu.

Veenuse ja Marsi sekstiil – rääkinud siin palju juba seksuaalsest energiast, antud mõjutusega suureneb see veelgi. Samuti on meeste ja naiste omavaheline läbisaamine selle positiivse kuid lühikese mõjutusega parem.

Suhetes näitame initsiatiivi ning leek lõõmab mõnusa ning kirgliku kumaga. Meeldivad arengud suhetes.

Võimalused ka raha ning materiaalsete ressursside loomiseks. Siin peame kindlasti näitama enda initsiatiivi, et need võimalused ka manifesteeruksid.

Marsi ja Neptuuni kvadraat – siia vahele ka raskemat mõjutust. Loodetavasti aitavad juba ülal mainitud konfiguratsioonid selle keerulisema kohtumisega hakkama saada.

Kui on palju mõjutusi, mis suurendavad meie julgust, kindlust siis Neptuun võib seda ka maha võtta ning segaseks teha. Lisaks tõmbab ta meie kavatsuste ette segase ja ähmase loori. Kohati võime tunda, et ei tea mis suunas liikuda vaja. Tänu sellele jäävad meie teod teatud momentidel arusaamatuks.

Lisaks võib Neptuun lisada meie julgusele, ambitsioonile ja tegudele liiga suured ootused. Tahame kohe ning kiiresti ja usume, et kõik kõige maagilisemad tulemused jõuavad meie ukseni kui natukene pingutame. Tänu sellele ähmasusele võime hiljem pettuda kui asjad päris nii pole.

Uus Kuu Jääras (nädala lõpp ja uue nädala algus, leiab aset 12. aprillil pühapäeva öösel vastu esmaspäeva) – nagu paljud Sinuhoroskoop.ee lugejad juba teavad siis Uus Kuu tähendab küll uusi algusi, aga mitte päris niisama. Selleks, et elus uued algused teha tuleb tihti ka vana maha jätta. See põhjustab paar päeva enne ning pärast Uue Kuu perioodi tihti ebamugavust ning ka teatud määral hirme. Mis saab siis kui selle asja maha jätan? Mis siis saab kui selle muutuse teen? Kas jään millegist ilma?

Ei tasuks siin olukorda üle dramatiseerida ning võtta kasvõi üks-kaks päeva rahulikult. Lasta vanal minna ning siis uute algustega elus edasi. Kõikidel tähemärkidel uued algused just nendel aladel, kus paikneb Jäär.

Pean siin rõhutama, et üks aasta parimaid päevi on tulemas just uute alguste jaoks. Nimelt 14. aprill (kohe pärast Uut Kuud). Kui Teil on algusi, tegevusi või tähtsaid toimetusi vaja alustada siis oleks hea sättida need just antud kuupäevale.

Uus Kuu on üpris hästi aspekteeritud. Veenus laenab jällegi oma abikäe, nii ka Mars ning Jupiter. Ebamugavusi võib põhjustada kvadraat Pluutoga.

Mis see kompott meie jaoks materiaalses maailmas siis tähendab?

Tunneme ise kindlasti suurt tungi ja soovi alustada aktiivselt kas siis äriprojektide või mõne muu tegevusega. Jõudu ning võimalusi on meile siin kõvasti jagatud. Tuleks see ka ära kasutada. Jäära energia on tugev, aga tegutseb lühikeste spurtidega. Seda tuleks endale meenutada.

Kuna asjasse on segatud Veenus siis alguse on saamas paljud uued suhted, partnerlused (nii romantilised, seksuaalsed kui ka äriga seotud). Hea aeg ka aktiivselt võtta inimestega ühendust ning alustada partnerlusi. Võimalus, et need pikalt kestavad ning ka tulemusi annavad on suur.

Ootan huviga paljude uute äriprojektide, ettevõtmiste jms kohta uudiseid. Usun, et näeme neid küllaga. Natuke juba enne 12. Aprilli ja kindlasti ka pärast seda paari nädala jooksul. Paljud projektid, mida nüüd alustatakse hakkavad tulemusi nägema oktoobris.

Kuna Jäär esindab ka sõjaväge siis peaksime ka Eesti meedias nägema uudiseid just kaitseväe teemadel. Või sõjaväeliste operatsioonide kohta. Uued algused ka seal. (Ka mujal maailmas).

Sportlased, ehitajad ning inimesed kes tegelevad tehnikaga, IT jms saavad kindlasti hoogu juurde, palju uued algused ka nendel aladel. Uued projektid algavad nüüd.

Teatud määral teeb olukorra minu jaoks murelikuks kvadraat Pluutoga Kaljukitsest (õnneks küll 4 kraadi kaugusel, aga oma mõjutuse annab ta olukorrale siiski). Valitsus võib hakata kuidagi initsiatiive piirama või takistama. Kuna toetust on siiski rohkem siis tahaks uskuda, et sündmused, mis nüüd järgnevad on vähemalt ajutiselt positiivsed ning optimistlikud.

Elementide poolt on väike muutus. Nimelt on Merkuur liikunud Kardinaalsesse Tule märki Jäära ja annab meie tegutsemisele veel hoogu juurde. Nagu juba mainitud siis asjad liiguvad korraks kiiremini ja jõudu toimetamiseks on ka antud. Kui siin nuriseda siis puudu on Vee energiat ning väiksem keskendumine on tunnetel, emotsioonidel ning sisemistel protsessidel. Tahame pigem alustada uusi algusi ning toimetada. Tihti jäävad uued algused juba alustatud projektide sisse ning vajalikud ka teatud muutused nende sees.

Paljud eelmise nädala mõjutused võivad veel tunda anda. Loe nende kohta siit.

NB! Olen vahepeal lindistanud mitmeid uusi astroloogilisi videoid meie Youtubei kanalil. Mine vaata neid siit! Kui Sind huvitavad krüptorahad ning nende astroloogiline analüüs (seda küll inglise keeles) siis kiika siia minu Twitterisse.

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog

Seotud teemad