Mupo määras kolme kuuga 154 584 euro eest trahve

 Mupo määras kolme kuuga 154 584 euro eest trahve

“Bussijäneste numbrid ei ole varasemate aastatega võrreldavad, sest oleme tegelenud ühistranspordis pigem ennetustööga,” ütles Munitsimaapolitsei pressiesindaja Meeli Hunt.

 

 

Tallinna munitsipaalpolitsei määras kolme kuuga ühistranspordis sõiduõiguseta sõitjaile ja linnas valesti parkijaile kokku 7728 trahvi kogusummas 154 584 eurot.

 

 

Linnas valesti parkijatele määras mupo kolme kuuga kokku 7207 trahviotsust kogusummas 144 200 eurot ning  Ühistranspordis piletita sõitjatele sama ajaga 521 trahviotsust kogusummas 10 384 eurot, vahendab BNS.

Märtsis määras mupo ühistranspordis sõiduõiguseta sõitjaile 16 trahviotsust kogusummas 304 eurot ja linnas valesti parkijaile 3099 trahviotsust kogusummas 61 980 eurot.

 

 

“Bussijäneste numbrid ei ole varasemate aastatega võrreldavad, sest oleme tegelenud ühistranspordis pigem ennetustööga– põhitähelepanu viimastel kuudel on olnud maskikandmise olulisusele tähelepanu juhtimine ning maskide jagamine,” ütles Meeli Hunt.

 

 

“Tundub, et maski kontrollimise ja jagamise aktsioonid, mida tegime, on osutunud õigeks suunaks, sest kui varem oli bussis palju maskita inimesi, siis praegu neid praktiliselt enam ei leia. Küll aga võetakse maske tänulikult vastu, et neid järgmise sõidu tarvis välja vahetada.”

 

Pealinn

Seotud teemad