banner

Millised naise kehaosad mehi kõige rohkem köidavad (ja mida see tähendab)?

Kas oled mees, kellele meeldivad kõige rohkem naise rinnad? Või ajavad sind hulluks hoopis jalad? Sinu eelistused avaldavad rohkemat kui see, kas sul oli tiinekana voodi kohal Pamela Anderson või Heather Lockleari plakat. See ütleb meile, kas pead võrgutavamaks liivakellafiguuri või hoopis väiksemaid rindu – mis omakorda avaldab palju sellist, mida sa eelistaksid varjata, näiteks seda, millust suhet sa otsid.
Niisiis, vaata netis mõnda kauni naise fotot ja ütle meile, mida sa kõigepealt märkad – siis vaata järele, mida sinu vastused tähendavad…

Silmad

Varjatud tähendus

Ilmselt arvad sa, et tema silmad ütlevad sulle: „Ma tahan sind”, kuid tegelikult mõtled sa alateadlikult hoopis tittede peale. Hiljutistes uuringus ilmnes, et sinisilmseid mehi köidavad sageli sinisilmsed naised. Miks? No eks ikka sellepärast, et kui neil kunagi lapsed tulevad, on nende sinised silmad kenasti isadustesti eest, sest ka nende lastel on sinised silmad. See on evolutsiooniline taktika, mis aitab kindlustada, et vereliin ka tegelikult jätkub.

Varjatud flirdistrateegia

Kui tabad tema pilgu, kuigi ta istub baari teises otsas, hoia silmsidet hetk kauem kui tavaliselt. Kui ka tema pilku ära ei pööra, võib see olla selge märk, et daam on valmis sinuga ühte drinki jooma.

Rinnad

Varjatud tähendus

Kui sulle meeldivad väiksemad rinnad, oled ilmselt valmis püsisuhteks. Hiljutises uuringus näidati meestele fotosid viies eri suurusega rindadest, väiksematest suuremateni. Teadlased märkasid, et mehed, kes eelistasid suuremaid rindu, suhtusid ka seksi vabamalt ja olid rohkem huvitatud lühiajalistest suhetest. Teisest küljest olid suhteks valmisolevad mehed rohkem huvitatud väiksematest rindadest ning teadlased usuvad, et selle põhjuseks on asjaolu, et mehed, kes soovivad peret luua, keskenduvad rohkem muudele omadustele, nagu naise isiksus ja tema huvi laste saamise vastu.

Kuidas neid silitada

Suured rinnad on üldiselt vähem tundlikud kui väikesed, nii et väikesi rindu tuleb katsuda suurema tundlikkusega. Ja pea meeles, et mõnele naisele meeldib, kui tema rindadele tähelepanu pööratakse, mõnele eriti ei meeldi, nii et toimi vastavalt tema oietele ja tee kõik õigesti.

Kurvid

Varjatud tähendus

Kui teadlased jälgisid naiste fotosid vaatavate meeste pilgu liikumist, panid nad tähele, et mehed vaatavad naise kütkestavuse üle otsustamisel tavaliselt esmalt tema keha. Mis on selle põhjus? Alateadlikult tahavad nad kontrollida, kas ta oleks hea ema: naised, kellel on peenike piht ja laiad puusad, on haigustele vähem vastuvõtlikud ja tavaliselt jäävad nad kergemini rasedaks.

Milline on parim kompliment, mille võiksid talle teha?

Igal juhul ürita hoiduda komplimentidest, mis näitavad, et sulle meeldib tema keha teatud osa – ta võib imestada, miks ei meeldi sulle KÕIK tema kehaosad (jah, naistega on mõnikord keeruline). Selle asemel ütle midagi üldist, näiteks: „Su keha on nii seksikas.”

Tema keha – ja mitte miski peale tema keha

Varjatud tähendus

Kui sind huvitab rohkem tema keha kui nägu, ei jää sa ilmselt niipea ühte kohta pidama (kes seda oleksi arvanud, eks?). Ja selle teadmiseks ei ole sul vaja mingeid eriuuringuid. Kuid hiljutises uuringus just seda kinnitati: kui meestel paluti valida naine, kellega astuda lühiajalisse suhtesse, vaatas 51 % neist kõigepealt keha, ja kui neil paluti valida naine pikaajaliseks suhteks, vaatas esimesena figuuri vaid 25 % meestest.

Ole üheöösuhtes nagu härrasmees

Tüdruku leidmine väga lühiajaliseks armulooks on sama lihtne nagu leida keegi, kes on selgelt lõbutsemise peal väljas. Sedasorti tüdruk teeb midagi siivutut, näiteks tantsib ta ameledes oma sõbrannaga või püüab su pilku ruumi teisest otsast. Kui oled valmis temaga minema, pane ette minna tema, mitte sinu poole. See tundub palju seikluslikum, pealegi on sul niimoodi võimalus igal ajal lahkuda.

Mitte midagi

Varjatud tähendus

Kui kõik su sõbrad jõllitavad miniseelikus ettekandjat, samas kui sina ei soovi muud, kui et ta lõpuks ometi su prae lauda tooks, on see märk, et oled õnnelikus suhtes. Uuringute kohaselt unustasid mehed, kelle näidati ilusate naiste pilte ja paluti hiljem kirjutada essee oma kallimast, tegelikult fotod, mida nad olid vaadanud, sest nad mõtlesid oma pruudi või naise peale.

Muuda oma suhe veelgi tugevamaks.

Põhja-Carolina ülikooli uuringu kohaselt on inimesed, kes teavad, kui palju nende partner neid hindab, oma suhtes õnnelikumad. Hoia sidet, mis teie vahel on, tuletades endale pidevalt meelde kümmet kõige olulisemat asja, mis sulle tema juures kõige rohkem meeldivad, alates tema napakast huumorimeelest kuni selleni, et ta aitab hea meelega vanureid üle tee.

Kommentaarid

kommentaari

Seotud märksõnad
Sulle võivad ka meeldida need ...

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com