Mida Su sõnumisaatmise harjumused avaldavad Sinu armuelu kohta?

 Mida Su sõnumisaatmise harjumused avaldavad Sinu armuelu kohta?

Saadad jälle sõpradele sõnumeid? Nojah, ilmselt sa tead, et sinu sõnumistiil avaldab nii mõndagi sinu tehnoloogiavõimekuse, sotsiaalelu ja õigekirja kohta, kuid tõenäoliselt ei olnud sul aimugi, et see reedab paljugi ka sinu armuelu kohta. Vaatame siis järele, mida täpselt.

Emotikonide kasutamine

Kas sa kasutad palju emotikone? Kui kasutad, on see selge märk sellest, et sulle meeldib väljendada emotsioone ka millegi muu kui sõnadega, millest võib järeldada, et oled voodis väga häälekas, kasutad võimalikult palju siivutuid sõnu ja hüüatusi (loodetavasti mõnust). Kui emotikonid ei ole sinu rida, ei ole su partneril ilmselt aimugi, mida sa seksides tegelikult tunned, sest sa ei näita seda lihtsalt välja ☹.

Õigekirjakontrolli kasutamine

Kui grammatika sind ei huvita, ei huvita sind tavaliselt ka seks. Võid olla voodis lohakas, kuid sul pole midagi „räige värgi” vastu ja sulle meeldib olla impulsiivne. Niisiis midagi head ja midagi halba, kuid ole siiski nii lahke ja tee oma kontaktidele heameelt, kasutades aeg-ajalt ka õigekirjakontrolli. Pole ju sugugi seksikas saata kellelegi sellist sõnumit: „Sa meldid mlle nõhvõga et peks teks üks koks” – või kuidas?

Pikad/lühikesed sõnumid

Kui eelistad pikemaid tekste (tõesti terve lõigupikkuseid), on see selge märk, et vajad tavaliselt enne tegudele asumist pikka eelmängu. Ja mitte pelgalt füüsilist eelmängu voodis, vaid ka suulist eelmängu igal pool mujal. Kui eelistad ühesõnalisi sõnumeid, on sinu stiil kohe-asja-kallale, nii et tavaliselt oled valmis juba enne, kui tuled kustuvad.

LOLide ja ROFLide kasutamine

Nende ja teiste sarnaste naeran-nagu-hull lühendite kasutamine näitab selgelt, et otsid seksides peaasjalikult lõbu ja nalja. See võib olla hea, sest lood oma partnerile meeldiva ja pingevaba atmosfääri, kuid mõnikord nõuab see suurt lõivu, sest su partner ei jää rahule. Hea uudis on aga see, et piinlikud seksihetked (neid juhtub aeg-ajalt kõigil) ei tekita sulle mingit traumat ega ebameeldivaid mälestusi.

Iga päev saadetud sõnumite arv

Niisiis, mitu sõnumit sa päevas saadad? 10? 50? Veelgi rohkem? Mida rohkem sõnumeid sa päevas saadad, seda rohkem füüsilist tähelepanu oma partnerilt soovid. See on sinu armuelu jaoks hea uudis, kuid mõnikord võib see su partnerit vaimselt koormama hakata.

Piltide kasutamine sõnumites

Kui saadad oma sõnumites palju pilte, oled selgelt väga visuaalne inimene, mis tähendab, et hoiad silmi seksi ajal tavaliselt lahti, sest tahad näha ja mõista partneri vähimatki reaktsiooni. Lõppkokkuvõttes muudab see su paremaks armastajaks, kuigi partnerile võib see mõnikord üsna veider tunduda. Kui sa ei saada kunagi pilte, oled voodis ilmselt veidi häbelik ja sulle meeldib enne asja kallale asumist kõik tuled ära kustutada.

Hilisõhtune sõnumdamine

Mõni on hilisõhtuse sõnumisaatmise järele lausa hull, teised eelistavad seda mitte teha, piirates sõnumite saatmise helistamiseks sobiliku ajaga. Mida see aga sinu armuelu kohta ütleb? Kui sulle meeldib keset ööd sõnumeid saata, oled ilmselt inimene, kes on seksiksvalmis igal ajal ja igal pool. Vastupidisel juhul oled seksi suhtes veidi traditsioonilisem, eelistades enamasti voodit ja õhtut.

Sõnumite saatmine teise inimesega rääkimise ajal

Kas sul on selline vastik komme? Kui on, siis ilmselt hajub su tähelepanu ka voodis, sest kipud armatsedes mõtlema igapäevastele asjadele ja muredele. On su partneril vast vedanud! Tõsiselt, see on väga halb harjumus nii voodis kui ka mobiiltelefoniga, nii et su seltsi- ja armuelu võivad mõnigi kord kannatada…

Kättesaamise kinnitus sees/väljas

Kui su telefonil on see funktsioon sisse lülitatud, on sul kindlasti olemas ka piitsad, ahelad, silikoonülikonnad ja muu säärane kraam, sest sõnumi kättesaamise kinnituse ootamine näitab selgelt sinu masohhistlikku poolt. Kui see on aga välja lülitatud, näitab see… tegelikult ei näita see midagi dramaatilist, lihtsalt seda, et sulle ei lähe teiste inimeste arvamus ülemäära korda ja et saa armatsed just nii, nagu sulle meeldib.

Foto: Marjan Grabowski@knaggit

Elulife

Seotud teemad

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga