Mida naised kõigepealt märkavad, kui nad meest näevad?

 Mida naised kõigepealt märkavad, kui nad meest näevad?

Kõik teavad klišeesid: kui mees vaatab naist, ei näe ta midagi peale tema rindade ja jalgade. Aga mida näeb naine, kui tema silma alla satub mees? Mida ta esimesena märkab? Kas ka naised ripuvad kehaosade küljes – või peavad nad rohkem muudest asjadest? Küsisime naiste käest ja vastused on pehmelt öeldes üsna üllatavad…

Kingad

Jah, tõesti, kingad. Kõlab tavatult, kuid naised pööravad tõepoolest kingadele palju tähelepanu, nii et pole siis mingi ime, et nad ka meeste puhul esmalt kingi märkavad. Millised kingad on siis hea valik? No esiteks ei tohiks need olla liiga kulunud, sest sel juhul arvab naine, et sa ei hooli oma välimusest, ja nad ei tohiks paista ka odavad, sest muidu arvab naine, et sa oled – odav!
See ei tähenda, et peaksid kulutama terve varanduse kingadele, et naistele muljet jätta, kuid kanna kindlasti kingi, mis lähevad sinu stiiliga kokku ning on puhtad ja esinduslikud ja mis on võib-olla veel kõige tähtsam – et kingad ei oleks liiga edevad.

Tere

Viis, kuidas sa teretad, on väga oluline osa esmamuljest, mille jätad, ja sellele pööravad naised palju tähelepanu. Kõige tähtsam ei ole see, kas sa ütled „Tere!”, „Tšau!”, „Hei!” või isegi „Moens!”, vaid viis, kuidas sa seda ütled – piisavalt valjusti, kuid mitte liiga valjult, piisava enesekindlusega, kuid mitte kõrgilt, ja sõbraliku naeratusega.
Teretades on oluline silma vaadata: head esmamuljet ei ole võimalik jätta, kui oled liiga uje ja häbelik, et talle isegi otsa vaadata. Pea meeles, et sul on vaid üks võimalus esimest korda tere öelda, nii et kauta seda targasti.

Käed

Kõlab küllalt tavatult, kuid naised pööravad tõesti meeste kätele suurt tähelepanu. Ära siiski muretse, sest see ei tähenda, et peaksid kohe maniküüri jooksma (kuigi paljud mehed käivad maniküüris ja on tulemustega väga rahul) või igal õhtul paksu kihi niisutajat kätele määrima (kuigi see ei teeks sugugi halba, sest kellelegi ei meeldi kuivad, karedad ja lõhenenud nahaga käed).
Küll aga peaksid hoolitsema selle eest, et su käed on puhtad, esindusliku välimusega ja korralikult pestud. Samuti kontrolli, et su küüned on lõigatud ja puhtad – mustad küünealused on küll viimane asi, mida naised sind vaadates näha tahavad.

Juuksed

Soeng on oluline, sest naised märkavad seda ühe esimese asjana. Milline peaks sinu soeng siis olema? See ei olegi eriti oluline, sest ei ole mingit kindlat soengut, mis kõigile naistele meeldib, kuid samas on palju (ja me rõhutame sõna „palju”) asju, mis neile ei meeldi.
Soeng, mis näeb välja, nagu lõikaks su juukseid ikka veel su ema, ei too sulle just palju tähelepanu – igal juhul mitte seda õiget sorti tähelepanu. Sama kehtib juuste puhtuse kohta: kui need on mustad, haisvad ja rasvased, ei pääse saa ühelegi kenale naisele ligilähedalegi. Sinu soengustiil on muidugi su enda asi, kuid hooliste selle eest, et su juuksed oleksid alati puhtad ja lõhnaksid hästi – muidugi kui su eesmärk on pälvida positiivset tähelepanu.

Käekell

Kuna mehed ei kanna üldiselt palju ehteid ja aksessuaare, on need vähesed, mida nad kannavad, naiste jaoks väga oluline tegur. Pole midagi hullu, kui sa ei ole veel lotoga võitnud – naised ei hooli tegelikult, kas saad endale lubada Rolexit või ei, kuid neile läheb paljugi korda, kas sul on stiilitunnet.
Esiteks ei passi enam kuidagi kõiksugu Miki-Hiire kellad, mida ema sulle algkooli päevil kinkis, nii et pista sellised kellad heaga sahtlisse ja hoia oma tulevaste laste jaoks. Ülejäänu on aga täiesti sinu isiklik valik – kui oled sportlik, sobib su stiiliga kindlasti spordikell ja kui eelsitad elegantsemat stiili, leiad kindlasti kena elegantse kella, mis tõmbab soovitud tähelepanu.

Seotud teemad