Mehe aluspesu ütleb palju tema iseloomu kohta.

 Mehe aluspesu ütleb palju tema iseloomu kohta.

Kas seksida temaga või mitte?

Kas ta suudab mind õnnelikuks teha?

Need küsimused on tuttavad igale naisele. Osutus, et see, mis aluspesu mees eelistab, võib öelda väga palju tema iseloomu kohta.

Briifid ehk lühikesed aluspüksid.  Mehed, kes eelistavad seda tüüpi, on reeglina väga nõudlikud seksis. Selline mees on hea partner voodis, aga mitte igapäevaelus. Temaga on raske leida ühist jututeemat, sest selline mees ei loobu kunagi oma arvamusest ja räägib alati ühest ja samast.

 

Bokserid. Selline mees on pärl perekonna jaoks. Ta on unikaalne ja hooliv, vahel isegi veidi imelik, aga heas mõtes. Ta on seltskonnainimene, kellega koos on mõnus aega veeta. Kahjuks, voodis on ta laisk. Ta eeldab, et naine peaks kõik ära tegema, temale meeltmööda olema.

 

„Jalgratturi püksid” Kui sellist aluspesu kannab mees, kellele ei meeldi rattaga sõita, siis paneb see iga naist mõtlema. Kuid ei tasu lootust kaotada, pealegi selliseid mehi kohtab üsna ha

rva. Ta ei karda raskusi, armastab seiklusi, ei peatu saavutatul. Oma partneri suhtes väga õrn ja tähelepanelik, seksis hell ja originaalne.

Pikad aluspüksid. Enne sellise mehe naeruvääristamist, lugege need read läbi. Esiteks, selline mees hindab mugavust. Tema jaoks on kõige tähtsam terv

is. Kui aga mehel on tervist, siis ka temperamenti! Teiseks, selline mees on õrn ja tark. Ta hindab pikaajalisi suhteid ja on vägagi armukade.

Stringid. Mees stringides tundub imeliku, lausa ebanormaalsena. Võib-olla on see vastuvõetav, kui ta tantsib striptiisi. Kui ei, siis mõelge hoolega läbi. Väga võimalik, et seksis eelistab ta pigem mehi. Talle meeldib eksperementeerida, nii et ärge imestage, kui ta pakub seksida kolmekesi. Kui aga otsite teravaid tundeid ja vaheldust, siis selline mees sobib ideaalselt!

 

Šortsid. Šortside ja bokserite erinevus seisneb selles, et esimesed on teistest laiemad, aga lühemad. Üldjuhul ei ole nad kuigi mugavad. Selline mees on hajameelne, vahel flegmaatiline, teinekord aga lausa kärsitu. Seksis on ta banaalsuseni taipamatu ja vähenõudlik, teeb kogu aeg midagi valesti ja ei oska ennast taltsutada. Selline öö võib muutuda piinavaks hommiku ootamiseks.

 

Ei kanna aluspükse. On palju selliseid mehi, kes aluspesu üldse ei tunnista. Ei tasu kohmetuda: võib olla on temal lihtsalt niimoodi mugavam, kuigi see tõepoolest võib tunduda veidrana. Ta on poissmees, unistada perekonnast on mõttetu. Ükskord võib ta seksis olla küllaltki hea, teinekord aga mitte: kõik sõltub tema meeleolust. Ta on tuulepäine ja muutlik.

Seotud teemad