Märgid, mis näitavad, milline naine voodis on

Märgid, mis näitavad, milline naine voodis on

Ennustada, kuidas naine voodis on, on sama raske mõistatus nagu Mona Lisa salapärane naeratus. Vahel võivad rahulikumad naised olla voodis päris pöörased, kuid energilisemad võivad olla uskumatult laisad. Aga vahel selgub, et raamatu üle ei saa tõesti kaanepildi järgi otsustada.


Naine pakub õhtusöögiks hiina toitu.

Päris kindlasti peaksid vältima sellist naist, kes ütleb alati: „Ah, ma ei tea, mida sina tahaksid õhtusöögiks?” Naine, kes teab, mida tahab, ja ei karda seda öelda isegi igapäevastes küsimustes, on tõenäoliselt ka magamistoas enesekindel. Head armastajad hoolitsevad oma rahuldatuse eest. Nad ei lase sul oletama jääda.
„Eelistused magamistoas on sama erinevad, nagu toidu osas,” ütleb seksi valdkonda uuriv teadlane Helen Fisher. „Mõnele meeldivad Jaapani toidud, aga vihkavad pitsat. Mõnele naisele meeldib, kui ta rinnanibusid suuga pigistada, kui teised eelistavad tundlikumat lähenemisviisi.” Tänapäeva naised ei ole enam nii häbelikud. „Varem ei maganud naised erinevate meestega, et saada aru, mis neile tegelikult meeldib,”ütleb Fisher. „Tänapäeval on nad kogenumad ja nõudlikumad.”

Naine sööb alati taldriku tühjaks.

Vaata, kuidas ta oma toiduga ümber käib. „Pane tähele, kuidas naine kahvlit kasutab. Kas ta naudib toitu? Kas ta on sensuaalne? Kas ta on ablas ja ahne?” ütleb Candida Royalle, täiskasvanute filmide produtsent ja veteran-pornotäht. „Kui ta sööb aeglaselt, eelistab ta ilmselt ka aeglaselt armatseda. Näiteks minule meeldib väga aeglaselt süüa.”

Naisele maitseb jäätis.

Samuti saad oma täiusliku armukese leida, kui võrdled teie jäätise-eelistusi, ütleb dr Alan Hirsch, neuroloog ning lõhna- ja maitseravi ja uuringute sihtfondi (Chicago, USA) direktor. Teadlased nimetavad seda „jäätise nautijateks.”
Dr Hirsch viis läbi ühe uuringu 720 osalejaga vanuses 23–59, milles seostati omavahel isiksusetestid, nende ja nende partnerite eelistatud jäätisesordid ning nende suhte seisund.
Kohvimaitselise jäätise eelistajad on dramaatilised, võrgutavad ja flirtivad ning nad sobivad armuelus kõige paremini nendega, kellele maitsevad maasikad.
Vanilli eelistavatele tüdrukutele meeldivad ka emotikonid ja nutitelefonid ning nad lausa sulavad ohtlike meeste juures. Need, kes eelistavad piparmünti šokolaaditükkidega, on määratud kokku jääma.


Naine räägib täpselt nagu sina.

Filmis „Broadcast news” on väga hea stseen, kus William Hurt räägib Holly Hunterile, et tema jutu kuulamine on tema jaoks sama nagu hea seks. Võib-olla peaksid ka oma võimalikku partnerit kuulama!
„Esiteks tuleb sul püüda sobitada oma mitteverbaalset käitumist ja rütmi,” ütleb Louisville’i Ülikooli sotsiaalpsühholoogia professor Michael Cunningham. „Kui naise rütm ja mitteverbaalne käitumine sobivad kokku sinu omadega, siis tõenäoliselt sobib ka seksuaalne käitumine, sest see on samuti mitteverbaalne. Kui üks on väga aeglane, aga teine ülikiire, siis on teie seksuaalne rütm erinev.”
„Kui üks ütleb midagi ja teine hüppab hoopis teisele teemale, siis ei ole need kaks inimest kooskõlas. See saab seksini jõudes väga selgeks.”

Naine teab, kes on Sid Vicious.

„Noored naised ei ole sageli piisavalt lõdvestunud, et orgasmi saada,” ütles Fischer. Vanemad naised teavad, mis neile meeldib, ja neil ei ole raske seda öelda. Nad teavad ka seda, et kui nemad saavad orgasmi, on see sageli ka mehe jaoks parem.”
Fisher jätkas, et menopausi ajal „östrogeenitasemed langevad ja väheneb ka testosterooni hulk. See võimaldab naistel muutuda kindlamaks ja nõudlikumaks ning paljud hakkavad ka seksi vastu rohkem huvi tundma.”

Naine on hea suudleja.

See, kuidas sa suudled, räägib palju ka sellest, kuidas sa armatsed,” ütles dr Ava Cadell, professor, seksuoloog ja raamatute autor Los Angelesest. „Mina nimetan suudlemist näoseksiks. Asi pole ainult selles, kuidas sa kasutad oma suud, vaid kogu keha. Kui naine kasutab oma käsi, surub rinnad oma keha vastu, hingab raskelt ja hingeldab, siis on ta tõenäoliselt suurepärane armastaja.”
„Nii tekitavad parimad armastajad seksuaalset pinget. See algab süütust suudlemisest, siis ta lakub su ülahuult ja imeb alahuult, mängides samal ajal su juustega ja pannes su käed oma kehale. See on tegelikult vägagi tantsimise moodi.”

Naine on suurepärane tantsija.

Selle artikli jaoks materjali kogudes kuulsime sageli arvamust, et peaksid leidma naise, kes tantsib hästi. Me ei olnud päris kindlad, kas peaksime selle oma loetelusse lisama. Mõnel kõige lugupeetumatest antropoloogidest oli sama kahtlus. Kas see on siis tõsi, et hästi tantsiv naine on ka voodis vapustav? Fisher ei kõhelnud:
„Tantsimine on mingil määral seksuaalne. Peale selle on tantsimine energiline liikumine, mis näitab, et naine on füüsiliselt heas vormis.” Ta lisas siiski: „Oletan sellegipoolest, et asi on pigem selles, et tantsimine näitab naise sotsiaalsust ja enesekindlust.”

Foto. Sharon McCutcheon@sharonmccutcheon


Elulife

Seotud teemad