LEITUD: Kadunud on 83-aastane Vello

 LEITUD: Kadunud on 83-aastane Vello

VELLO ON LEITUD!

Häirekeskus sai eile meedias avaldatud teate järel mitmeid kõnesid inimestelt, kes Vellole sarnanevat meest nägid ning otsingutegevused koondusid Klooga piirkonda. Meest otsisid politseinikud, tema lähedased ja ka vabatahtlikud.

Pärast südaööd kaasas politsei Vello otsimiseks lennusalga helikopteri, kes lõpetas töö kella kahe ajal ilma meest leidmata. Otsijad jätkasid oma tööd täna hommikul. Kella kümne ajal hommikul tuli Vello ise koju tagasi ning temaga on kõik korras.
PALUN JAGA: Kadunud on 83-aastane Vello,

Politsei otsib Lääne-Harju vallas kadunud Vellot

Politsei palub kaasabi selgitamaks täna õhtul Lääne-Harju vallas Tuulna külas kodust lahkunud 81-aastase Vello asukohta.

Vello lahkus kodust täna õhtul kella 17.45 ajal. Ta on kodust varemgi samamoodi ära läinud ja suundunud näiteks Kloogale. Kuna mehe kodust paari kilomeetri kaugusel asub raudtee, võis ta istuda ka rongi peale.Vello on 180 cm pikk ja kõhna kehaehitusega. Tal on kiilas pealagi ja kodust lahkudes ei olnud tal suus proteese. Vellol võib seljas olla tumesinine paks jope. Politsei on kontrollinud Klooga piirkonda ja sealset raudteejaama, kuid ei ole meest seni leidnud.

Mees ei pruugi ümbrust adekvaatselt tajuda, mistõttu palume kõigil, kes on Vellot näinud või omavad infot tema võimaliku asukoha kohta, anda sellest teada hädaabinumbril 112.Seotud teemad