Kuidas uni pisukese õhtuse romantikaga paremaks muuta

Kuidas uni pisukese õhtuse romantikaga paremaks muuta

Kas teadsid, et õhtune romantika võib une kvaliteeti märgatavalt parandada? Jah, tõepoolest! Küsimus on selles, kuidas seda teha, ja veel enne, kui sa sellele mõtlema hakkad, on küsimus selles, kuidas luua õige romantiline õhustik, mis aitab sul paremini magada.


 

I osa: õige õhustiku loomine

Nüüd sa tead, et veidi romantikat enne magamajäämist võib une kvaliteeti parandada, aga kuidas üldse luua õige atmosfäär niisuguse väikese romantika jaoks?

Muuda magamistuba pühapaigaks

Pühapaigaks, kus ei ole tolmu, mustust ega muud segadust, nagu riidekuhjad, laiali vedelavad raamatud ja toidujäänused. Puhas magamistuba on kohustuslik tingimus, enne kui saad hakata üldse mõtlema romantilisele õhtule, mis sillutab teed rahulikele unele!


Magamistoas ei ole kohta tehnikavidinatele

Arvutid, televiisorid, tahvelarvutid, mobiiltelefonid – muidugi muudavad need elu lihtsamaks ja lõbusamaks, kuid magamistuba ei ole kohe kindlasti koht nende hoidmiseks. Kõik need tehnikajubinad segavad ega lase sinul ja su partneril süveneda erinevatesse romantilistesse tegevustesse ja hiljem hästi magada. Hoia need vidinad magamistoast eemal!

Olge omaette

Muidugi armastame me kõik oma lapsi, kuid mööngem, et mõnikord vajavad lapsevanemad ka päris oma aega ja romantiliseks õhtuks on seda kohe kindlasti vaja. Saada lapsed sõprade juurde pidžaamapeole, vanavanemate juurde või onule-tädile külla ning romantiline õhtu toimumise tõenäosus (ja seega ka hea une tõenäosus) muutub otsekohe palju suuremaks.

Parimad romantikakatalüsaatorid

Neid on kaks: valgus ja heli. Valgustuse poole pealt soovitame tuled hämaraks keerata ja mõned lõhnaküünlad süüdata ning heli kohta ütleme, et pole paremat kui mahe instrumentaalmuusika. Neid kahte asja ei saa romantikast lahutada – kui need on olemas, järgneb peaaegu paratamatult ka romantika (ja ka terve öö kestev rahulik uni!)

II osa: romantikaaeg!

Oled loonud romantilise atmosfääri ja su kaaslane paistab tuld võtvat – kuidas edasi? Millistele romantilistele tegevustele pühenduda, kui tahad pärast hästi magada?

Teineteise mudimine

Enne kui su mõtted vallatuks kipuvad, ütleme ära, et pidasime silmas teineteisele lõõgastava massaaži tegemist. Tõsiselt, teineteisele mõneminutilise romantilise massaažitaeva pakkumine lõõgastab nii keha kui ka vaimu ja loob hea aluse tõeliselt heale unele.


Veemõnud

Ei, see ei tähenda mitte koos liutorust allalaskmist, vaid mõnusalt sooja ja romantilist ühist vanni. Lõhnasta vesi, keera valgus hämaraks ja leia viis, kuidas teie mõlema kokkupõimunud kehad koos vanni ära mahutada. See on romantiline, lõõgastav ja väga hea algus kogu öö kestvale rahulikule unele.

Jooge koos klaas veini

Jah, liiga palju alkoholi on tervisele kahjulik, nii et me ei soovita ennast purju juua (see ei laseks sul ka rahulikult magama jääda); selle asemel jooge kumbki üks klaas, mis annab teile väga hea ettekäände koos veidi romantiliselt aega veeta ja hiljem unisena magusalt haigutada.

Minge lõpuni

Seksimine ei tundu paljudele inimestele romantilisena (eriti naistele), kuid selle põhjuseks on asjaolu, et võtame seda mõnikord kui pelgalt füüsilist akti. Kaasake ka meeled ja muutke seks armatsemiseks ning te näete, et saate fantastilise romantilise elamuse. Ja pärast? Teid valdab meeldiv väsimus, mis õrnalt magama suigutab. Ja ennetades sinu küsimust: jah, orgasm aitab vägagi heale unele kaasa, nii et ära hoia tagasi!

Koos pimedas

Kui olete pärast pikka päeva seksimiseks lihtsalt liiga väsinud, minge koos sooja vanni või masseerige teineteist või kustutage lihtsalt tuled ja pugege koos sooja teki alla ning hoidke teineteist kaisus. See ei ole rangelt võttes romantiline, kuid tundub romantiline ja aitab teil mõlemal paremini magada…

Foto: Becca Tapert@beccatapert


Elulife

Seotud teemad