banner

Kuidas tulevad tähtkujud toime oma kurbusega?

Jäär: impulsiivne, võib olla vihast pimestatud ja unustada oma normaalse käitumisviisi. Võib olla vastandlik ja mitte eriti entusiastlik.

Sõnn: hoiab omaette, võib toiduga liiale minna või muutuda loiuks. Sõnn on veendunud, et maailm on tema vastu, ta on kannatamatu ja võib kergesti närvi minna.

Kaksikud: mõtleb liiga palju, muutub vaikseks ja jätab mulje, et «on mujal». Kaksikud ei talu hästi kurbust ega taha nende tunnetega tegeleda.

Vähk: emotsionaalne, puudustkannatav ja võib nutta tühiste asjade pärast. Kurbuse ajal võivad teda painata kõhuhädad ja tal tekib tunne, nagu ta ei suudaks kellegagi ühendust luua.

Lõvi: näitab stressisolekut välja, kuid krutib end sisemiselt niivõrd üles, et võib saada närvivapustuse. Ta on kannatamatu ja puudustkannatav, võib soovida jätta märtri muljet.

Neitsi: ta ei pruugi olla väga hea vestluspartner ja võib muutuda üsna otsekoheseks ning vastuoluliseks.

Kaalud: teda painab ebastabiilsus ja tujukus, ta ei soovi eriti suhelda. Sageli tekib lootusetuse tunne, kuid ta üritab olla õnnelik ja vaoshoitud.

Skorpion: muutub vaenulikuks, hoiab omaette ja võib esineda vihahoogusid. Teda painavad melanhoolia ja paranoia, mõtted muutuvad tema jaoks hirmutavaks.

Ambur: on loid ja võib kasutada mõnuaineid, et reaalsusest pääseda. Muutub kurvana tõsiseks ja on pinges, muretseb tulevikule mõeldes väga palju.

Kaljukits: pole motiveeritud, tekib lootusetuse tunne ja ta mõtleb liiga palju. Võib jätta väga ärksa mulje, kuna sunnib end muudkui edasi liikuma, kuigi miski ei suuda talle muljet avaldada.

Veevalaja: on rahutu ja vaikne. Hoiab omaette ega soovi kellegagi suhelda, kuigi ta võib jätta mulje, et on rõõmus.

 

Kalad: tal tekivad kinnisideed ja meenuvad kõik halvad asjad, mis on tema elus aset leidnud. On ärevil, üksi ja «tunneb kõike».

Foto. Milada Vigerova

Kommentaarid

kommentaari

Tags Related
You may also like