Kuidas muudab regulaarne seks sind veel ilusamaks?

Kuidas muudab regulaarne seks sind veel ilusamaks?

Ilmselt nõustud, et regulaarne seks on iseenesest parim asi maailmas, kuid kui  mõtled selle teistele paljudele kasulikele efektidele, siis paned kümnesse. Tunned rõõmu regulaarsest seksist, samal ajal aina kütkestavamaks muutudes – mis oleks veel parem?


Kui mõtled, kuidas saab seks sind ilusamaks ja atraktiivsemaks teha, siis loe edasi!

Terve suhtumine seksi hoolitseb sinu sisemise ilu eest

Kas sul on positiivne hoiak seksi suhtes? Kas tead, et seks ei ole patt, see pole räpane ja selles pole midagi halba, kui naudid seksi?


Kui nii, siis on tore, sest see tähendab, et sul on väga terve maailmavaade, mis annab sulle rahuliku meele.

Omada tervet mõtteviisi, ilma süütunde ja ängistuseta, ei tekita ainult head enesetunnet, vaid aitab ka hea välja näha. Rahulik ja lõõgastunud emotsionaalne elu hoolitseb sinu sisemise ilu eest, mis on nähtav ka väljaspoolt. Kas inimesed on sulle ütelnud, et sa näed hea välja ja  sa lausa kiirgad positiivsust? Võimalik, et see on tingitud sinu tervest seksielust.

Seks hoolitseb ka välise ilu eest

Loomulikult sõltub väljanägemine suuresti geenidest, kuid sa võid teha palju, et suurendada oma naturaalset ilu. Proovi juuksed kenasse soengusse seada, selle asemel et sassis ja rasvaste juustega ringi käia, pane selga seksikas seelik oma vanade dresside ja sobiv t-särk lohvaka džempri asemel. Sellised muutused mõjuvad su välimusele ja muudavad sind teiste silmis atraktiivsemaks.

Loomulikult pole regulaarne seks ilusa välimuse garantii, kuid see aitab


Kui seksid regulaarselt, hakkad arvatavasti oma välimuse eest paremat hoolt kandma, sest sa tahad oma kaaslase jaoks, kes näeb lähedalt igat millimeetrit su kehal, suurepärane välja näha. Järelikult inimesed, kes seksivad regulaarselt, hoolitsevad oma välimuse eest rohkem ja välimuse eest hoolitsemine tõstab kindlasti sinu atraktiivsuse taset.

Seks tekitab hea tuju

Kuidas saaksidki olla halvas tujus pärast head seksi? Seks tekitab tunde, nagu hõljuksid õhus, su põsed õhetavad kergelt ja sa ei suuda naeratamist lõpetada. Seks suudab silmanähtavalt ilu suurendada ja näidata sind atraktiivsemana.

Naeratus on parim moeaksessuaar

Hea tuju muudab meid teiste jaoks atraktiivsemaks. Regulaarne seks hoiab su heas tujus ja tekitab hea enesetunde ning see suurendab su ilu rohkem kui mis tahes kosmeetika või isegi kosmeetiline kirurgia!


Seks hoiab vormis

Kas oled liiga laisk, et minna jõusaali, ja arvad, et sörkimine on lihtsalt igav?

Ära muretse, nii kaua, kui seksid regulaarselt, ei pea sa tegelikult muud trenni tegema! Seks on kindlapeale kõige meeldivam füüsiline tegevus maailmas, sellest ei tüdine sa kindlasti kunagi!

Seks põletab nii mõnegi kalori


Seks tugevdab vaagnapõhja lihaseid ja tervet ülakeha. Samad lihased vastutavad sirge ja korraliku rühi eest ning lisavad mõned sentimeetrid pikkusele ning võtavad ära mõned sentimeetrid vöökohalt. Seks aitab kaotada lisakilod sujuvalt. Tulemuseks on palju atraktiivsem välimus, rääkimata muust kasust tervisele.

 

Seks hoiab stressitaseme madalal ja aitab paremini magada


On ju nii, et kui sa tunned ennast pinges, siis ei näe sa just parim välja. Nähtavalt väsinud nägu, hallikas nahk, tumedad silmaalused ja sorgus õlad. Sa näed välja täiesti õnnetu ja täpselt nii sa ennast tunnedki.

Seks on parim viis stressi leevendada

Regulaarne seks aitab palju lihtsamalt üle saada igapäevaelu takistustes. Vähem stressi tähendab loomulikult rohkem ja kvaliteetsemat uneaega. Kui sa oled hästi puhanud ja lõõgastunud, näed ka palju atraktiivsem välja ja sa tunned ennast palju paremini!

Foto: NeONBRAND@neonbrand

Elulife

Seotud teemad