banner

Kuidas mõjutab sinu päikesemärk sinu suhet?

Kas sul on jälle kallimaga probleeme? Nojah, võib-olla te lihtsalt ei sobi omavahel, kuid palju tõenäolisem on, et ta ei suuda rahuldada kõiki sinu sügavamaid vajadusi. Kas tahad teada, kuidas mõjutab sinu päikesemärk sinu suhet?

Kaljukits (22. detsember – 20. jaanuar)

Sul on oma elu kohta selge ettekujutus ja plaan, nii et sa ei taha raisata aega tobedatele asjadele või totakatele inimestele. Sina soovid oma partneris näha vastutustundlikkust, edasipüüdlikkust ja usaldusväärsust ja otsekohe, kui ta sulle kas või ühes neist valdkondadest pettumuse valmistab, hakkad tundma, et sa ei ole õnnelik ja rahul.

Lõplik otsus

Sinu kinnisidee teha kõike täiuslikult või peaaegu täiuslikult paneb su partneri suure surve alla. Sulle võib tunduda, et su kaaslane valmistab sulle pidevalt pettumust, kuid tõde on hoopis selles, et sa nõuad sageli liiga palju.

Veevalaja (21. jaanuar – 18. veebruar)

Sinu arvates oleks maailm ilma rahata hoopis parem paik, nii et sa ei salli enamikku asju, mis on seotud finantsplaneerimisega, ja see toob sinu suhtesse sageli pinget. Samuti sa lausa vihkad nartsissismi, seega ei suuda sa taluda, kui su kaaslane kas või natukenegi kiitleb.

Lõplik otsus

Sinu päikesemärgi mõjul on sul väga tugevad veendumused, kuid suhted tähendavad kompromisse – ära seda unusta!

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Sa veedad palju aega, unistades tulevikust ja kõigist asjadest, mida tahaksid endale saada (mis ei ole iseenesest sugugi halb), kuid sa kipud pilvedes elama, nii et sul on vaja kaaslast, kes sind tagasi maa peale toob ja hetkes elama veenab.

Lõplik otsus

Pidev paremast tulevikust unistamine teeb sinust optimisti, kuid see paneb ühtlasi suure koorma su kaaslasele, kes peab pidevalt sinu lõputute hullude ideedega võitlema.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Sul on tugev tahe ja sa tead, kuidas endast teistele suurepärast muljet jätta. See võib olla ka põhjus, mis sa ei ole peaaegu kunagi üksi, kuid su suhted võivad sageli üsna kiiresti hapuks minna.

Lõplik otsus

Võid mõjuda üsna domineerivalt, nii et sulle tundub, et allaheitlikud inimesed sobivad sulle kõige paremini. See ei ole aga õige! Vajad enda kõrvale tugevat isiksust, kes sind edasi lükkab.

Sõnn (21. aprill – 20. mai)

Mõnikord oled sa üsna ettevaatlik ja kõhklev, nii et sulle meeldib, kui suhe areneb aeglaselt. Kui su silmarõõm või kaaslane teeb liiga vara suure sammu edasi, keerab see sind tõenäoliselt täiesti lukku.

Lõplik otsus

Muidugi on hea elus mitte suuri riske võtta, kuid aeg-ajalt tuleb ka tundmatus kohas vette hüpata ja armastus on selleks kõige parem valdkond!

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Oled oma tunnete suhtes väga avameelne, kuid ei suuda neid sageli teistele arusaadavalt väljendada. Samuti januned sa seikluste järele ega salli koduseid vaikseid ja igavaid õhtuid silmaotsaski.

Lõplik otsus

Vajad kaaslast, kes on kannatlik ja mitte ülemäära tundlik, et ta suudaks su emotsionaalseid purskeid taluda. Ja ta peab olema alati valmis kiiresti kotte ja kohvreid pakkima, et sinuga maailma avastama tormata.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Kannatad filmiliku romantikameele all, nii et sa ootad, et su kaaslane on valmis sinu jaoks kõike tegema. Sul pole midagi väikeste tülide vastu, kuid enamasti peab su kaaslane asjad korda ajama ja heaks tegema.

Lõplik otsus

Ootad oma suhtes palju (mis on täiesti arusaadav), kuid ei tee paha, kui hakkad nägema on suhet kõigis selle vikerkaarevärvides, mitte ainult must-valgena.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Võid olla jahe ja kauge, mis võib inimesi sinuga esmakordselt kohtudes vägagi köita. Veidi aja pärast ei ole need kaks omadust aga enam lahedad ja hakkavad su kaaslasele tõsiselt närvidele käima.

Lõplik otsus

Sa tead, mida tahad, ja kuidas seda saada, kuid ära unusta, et suhtes on alati kaks inimest – mõtle ka sellele, mida su kaaslane soovib ja igatseb!

Neitsi (23. august – 22. september)

Oled väga keskendunud, kui tegeled millegagi, mis sulle meeldib, ja ootad sama ka oma kaaslaselt. Vajad kedagi, kes on väga andekas oma töös, sest sa januned igas oma elu valdkonnas edu järele.

Lõplik otsus

Alati kõige parema poole püüdlemine on muidugi hea, aga elu on mõeldud ka lustimiseks. Pea seda meeles järgmisel korral, kui avastad, et sunnid nii ennast kui oma kaaslast järjekordselt viimase piirini pingutama…

Kaalud (23. september – 23. oktoober)

Tahad oma suhtelt kõike: materiaalset heaolu, turvalisust, emotsionaalset ja füüsilist rahuldust… See on väga hea, kuid võid oma vajaduste ja nõudmistega oma kaaslase välja kurnata, hävitades lõpuks tema soovi selles suhtes olla.

Lõplik otsus

Sul on palju pakkuda, seda muidugi, kuid sa ootab vastu veel palju rohkemat. Muidugi võib su kaaslane olla sinuga suhtes su elupäevade lõpuni, kuid ilmselt on ta sageli õnnetu. Sinu võimuses on selles suhtes midagi ette võtta…

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Oled harjunud elama, nagu sulle meeldib, ja see muudab su õnnelikuks ja entusiastlikuks. Ja kuidas on su kaaslasega? Tema ei ole nii rahul, sest kipud elama ka suhtes, nagu elaksid ikka veel üksi.

Lõplik otsus

Sa ei ole loodud stabiilsete suhete jaoks, aga mis siis sellest – kes ütleb, et kõigi suhted peaksid just sellised olema? Lakkamatu põnevus on mõnikord isegi parem…

Ambur (23. november – 21. detsember)

Vabadust, vabadust ja veel kord – vabadust! See on see, mida sa tahad (isegi suhtes), nii et sul on vaja samasuguse suhtumisega kaaslast. Armukadedus on sinu jaoks vaid teoreetiline mõiste, kuid seda on kahjuks ka täielik truudus.

Lõplik otsus

Oled määratud eriliste suhete jaoks, sest sa ei suuda olla õnnelik tavalises piirangutega suhtes. Samas võib sulle täiuslikult sobiva suhte leidmine osutuda raskemaks, kui arvad.

Kommentaarid

kommentaari

Tags Related
You may also like