Kuidas magavad erinevad TÄHEMÄRGID.

 Kuidas magavad erinevad TÄHEMÄRGID.

Kas soovid teada, kuidas inimesed oma sodiaagimärgi järgi magavad? Loe edasi ja vaata, milline unemuster on tüüpiline Sinu tähemärgile.

Jäär

Nagu näitavad Jäära peas olevad sarved, on Jäära tähemärgis sündinute peamine moto: “pea ees”. Seda enamikus eluvaldkondades. Ent magades on nad märksa vähem metsikud – nende uni on tavaliselt rahulik ning nende ununäod väljendavad iha vabaduse ja sõltumatuse, aga ka eduka karjääri järele.

Sõnn

Sõnni uni on rahutu, kuna selles tähemärgis sündinud on temperamentsed ja taltsutamatud. Meeste puhul on norskamine pigem reegel, kui erand. Nende unenäod keerlevad enamasti materiaalsete väärtuste ja raha ümber.

Kaksikud

Kaksikute tähtkujus sündinud on kõige väiksema unega. Nad on tuntud selle poolest, et on õhtul kaua üleval, ega lähe magama enne, kui kõik selleks päevaks planeeritud tegevused tehtud on. Unes näevad nad sageli, et peavad millegi eest põgenema, mis võib viidata sellele, kui harva nad kuulavad oma alateadvust.

Vähk

Oma loomult on Vähk on intuitiivne ja emotsionaalne, magab aga vaikselt.  Oma kavala loomu tõttu näevad selles tähemärgis sündinud sageli unes, kuidas nad ekslevad ringi tundmatus kohas ja püüavad mõista, kus nad on.

Lõvi

Juhtideks sündinud Lõvid, keda juhib iha olla liider, magavad rahutult. Ent nende unenäod on kaunid. Nad on loomult rõõmsameelsed ning nende unenäod on soojades toonides. Oma unenägudes saavad nad öelda asju, mida nad ei söandaks ealeski öelda ärkvel olles.

Neitsi

Igapäevaelus on Neitsid väga vaoshoitud ja rahulikud. Sageli näevad nad und tumedates toonides, unenägudes nähtavad kujundid on ebaselged ja udused. Kuna nad ei suuda end ka oma unenägudes päris lõdvaks lasta, ei pakata nad pahatihti ärgates uuest energiast ja jõust.

Kaalud

Kaalude tähtkujus sündinud inimesed püüavad järjepidevalt saavutada universaalset harmooniat ning juhul kui see neil ei õnnestu, võib see mõjuda halvasti nende unele. Üldiselt neil aga seda sorti muresid pole ning nad on kõigist tähemärkidest kõige raulikuma unega.

Skorpion

Oma kirgliku ja võistlushimulise loomu tõttu on nad voodis tõeliselt metsikud – peame muidugi silmas seda, kuidas nad magavad. Skorpionil on väga rahutu uni – ta vähkreb, otsib asendit ja räägib unes. Oma unenägudes elavad nad sageli uuesti läbi äärmuslikke sündmusi, mis sisaldavad ka armukadedust ja vägivalda.

Ambur

Amburi tähtkujus sündinud on tõelised unemütsid. Neile meeldib minna varakult magama ja tõusta nii hilja, kui võimalik. Nende unenägudel on tavaliselt algus ja lõpp, kusjuures lõpp on tavaliselt õnnelik. Seetõttu ärkavad nad kõigist teistest tähemärkidest sagedamini rõõmsana ning täis jõudu ja energiat.

Kaljukits

Kaljukitse tähemärgis sündinutel on elav kujutlusvõime, mis väljendub ka nende unenägudes. Nende uni on väga sügav, ehkki – või hoopis seetõttu – nad ärkavad öö jooksul korduvalt.

Veevalaja

Kõigist astroloogilistest tähemärkidest näevad enim und Kaljukitsed, kusjuures sageli on neil meeles, mida nad unes nägid. Nende unenägudes on palju erinevaid sümboleid ning sageli viivad nende unenäod neid ebatavalistesse ja keerulistesse olukordadesse. Nende uni on enamasti rahulik, ent sageli räägivad nad unes.

Kalad

Kalade tähtkujus sündinud on rahulikud, ent nende uni on kerge. Sageli näevad nad unes sündmusi, mis on seotud veega, mis sümboliseerib teadvusetusest. Nende unenägudes käib sageli kusntnike või näevad nad end veetmas aega kuulsustega. Vahel jääb mulje, et nad näevad unes inimesi, kellega soovivad samastuda.

Foto: Sanah Suvarna@sanahsuvarna

Seotud teemad