Kolmapäev 7.10 Tarokaart on VÕIDUKAARIK

 Kolmapäev 7.10 Tarokaart on VÕIDUKAARIK

Traditsiooniliselt seostatakse Võidukaariku kaarti vabadusetundega. See väljendab võitu mingi raske katsumuse üle, mis on nüüd ületatud. Võidukaariku kaardil ongi tavaliselt kujutatud kaarik, mis sõidab tänaval kui kangelane.

 

Nagu eelpool sai mainitud peegeldab see kaart siis võitu millegi suure üle. Sellega seonduvalt on tagatud ka ühe arengujärgu täitumine inimese elus.

 

Tänast päeva silmas pidades toob see kaart inimestes esile tavalisest suurema tahtejõu. Paljudele võib see vägagi suurt imestust pakkuda kui mõni inimene, keda siiani on peetud vaoshoitud inimeseks, nüüd niivõrd jõuliselt esile tõuseb.

 

Hea aeg selleks, et lasta oma ambitsioonikusel enam esile tõusta, sest see võimaldab tänase päeva jooksul väga palju erinevaid asju korda saata.

Samas on oht selles, et liigse ambitsioonikuse tulemusena võivad inimesed hakata oma plaane ellu viima tormakalt ja hoolimatult. Oluline on seda vältida, kuna vastasel korral saavad pettumustunded olema üsna suured.

 

Leidlik meel on praegu esiplaanil, mistõttu suudab praktiliselt iga inimene leida mõnele probleemile unikaalse lahenduse.

Seotud teemad