Kolmapäev 30.12 Tarokaart on Mõõkade Kuus

 Kolmapäev 30.12 Tarokaart on Mõõkade Kuus

Täna võite tunda ennast nostalgiliselt ja vaatamas minevikku. Võibolla olete kaua tundnud emotsionaalsust, pinget ja lõhestumist. Miks täna mineviku teemad just üles tulevad?

 

Sellepärast, et te hakkaksite mõistma oma kogemusi ja liiguksite edasi. Praegu võib tunduda see keeruline või tunnete raskust, aga tegelikult tuleviku valgus juba paistab ja uued algused tahavad kiirelt tulla. Sellepärast peamegi õppima kiiremini laskma minevikul minna kui tahame edasi liikuda. Kuigi me vaatame täna rohkem tagasi kui edasi, siis ikkagi oleme edasiliikumises. Varsti segadus ja emotsionaalsus taandub ning saabub rahu.

 

Lisaks on reedel tulemas noorkuu ja seetõttu uute alguste energiad tahavad tulla pinnale ning teevad ennast nähtavaks. See annab meile lootust, et kõik vaibub ja saame minna helgemasse seisundisse. Noorkuu periood on õige aeg alustada millegi uuega ja vaadata tulevikku.

 

Soovitus: Hoidke helget meelt ja olge avatud muutustele. Minevik võib tunduda turvaliselt ja tuttavalt, kuid uued algused viivad meid rõõmsalt edasi isegi kui see alguses on hirmutav. Laske vanal minna ja tervitage uut.

Kui tunned, et ei mõista ennast või ümbritsevat, emotsioonid ja kahtlused varjutavad sind siis võta minuga julgelt ühendust. Leiame koos vastused sinu küsimustele.

Helista 900 1727 ja vali 33.

Ennustaja Sildare – www.ennustus.ee

Seotud teemad