Kolmapäev 03.06 Tarokaart on KARIKAD PAAŽ

 Kolmapäev 03.06 Tarokaart on KARIKAD PAAŽ

Tänase päeva kaart näitab, kes Sa oled või millist rolli Sa praegu mängid, et oma peamiste eesmärkide poole liikuda. Oled täna tundlik, loov, emotsionaalne, tähelepanelik ning lojaalne. Sulle on oluline see, et Sinu elus toimuksid mõningad olulised muutused ning oled valmis selle saavutamiseks ennast enam pingutama.

 

Sul tasuks julgemalt praegu ära kasutada kõikide tegevuste juures oma kujutlusvõimet, sest see võimaldaks Sul saavutada parimad tulemused. Seepärast sobiksid Sulle praegu väga hästi sellised tegevused, mis on ühel või teisel viisil seotud kunstiga.

 

 

Sulle võib tekitada muret vananemine. Sul on soov olla noor ning võib juhtuda, et astud nooruse taastamiseks selliseid samme, mis aga oodatud tulemusi ei anna, näiteks radikaalsem muutus oma välimuse osas. Ole selliste sammudega praegu väga ettevaatlik.

Sul tuleks täna kriitilisema pilguga üle vaadata viimasel ajal astutud sammud ja tehtud teod. See võimaldaks Sul hiljem samade vigade tegemist vältida. Ka võta kuulda teiste inimeste kriitikat, sest see annaks Sulle märku, mida oled viimasel ajal valesti teinud.
Teiste inimestega suhtlemisel püüa näidata ennast enesekindla ja tugevamana. Inimesed kipuvad praegu lihtsalt eemalduma nendest inimestest, kes näivad neile nõrkadena. Oma tundlikkust ja haavatavust näita välja ainult neile inimestele, kes on Sulle kõige lähedasemad.

 

Tänase päeva kaardi väga positiivne aspekt on see, et Sinu mõttemaailm töötab kiiresti. Tuled mitmesugustele suurepärastele ideedele. Ka on Sulle oluline uute teadmiste ja oskuste omandamine. Seetõttu on Sul täna võimalik leida oma elus lahendus paljudele sellistele probleemidele, mis Sind viimasel ajal vaevanud on.

Ära unusta seda, et vajaksid praegu aega puhkamiseks. Seetõttu pole hea, kui võtad enda kanda liialt palju erinevaid kohustusi, kuna Sa lihtsalt ei suudaks kõikide asjadega soovitud tulemusteni välja jõuda. Hoia oma energiavarud tasakaalus ning tunned end seeläbi kõige paremini.

Seotud teemad