Kas sinu peikast saab hea abikaasa? Tähed räägivad!

Kas sinu peikast saab hea abikaasa? Tähed räägivad!

On aeg eraldada terad sõkaldest, tugevad nõrkadest ning tõelised mehed lihtsalt poisikestest! Oled sa kunagi mõelnud, kas sinu peika on hea abielumaterjal? Kas tema sees võib peituda ideaalne abikaasa – hooliv, romantiline, jõuline, edukas, lõbus ja kõik muu, mida me romantikafilmidest näeme? Heidame parem pilgu, mida tähtedel on selle kohta öelda…


Kaljukits (22.12. – 20.1)

Soovid sa teada esmalt häid või halbu uudiseid? Teeme siis nii, sa igavene optimist, et alustame alguses positiivsetest külgedest, mis ootavad sind Kaljukitsega abielludes.
Vapper Kaljukits on üks nendest suurepärastest meestest, kes on võimeline pakkuma nii sulle kui ka teie tulevastele lastele kindlust, ümbritseda turvatunde ja hoolitsusega. Temaga ei pea sa kunagi tundma peavalu, kuidas toit lauale saada.
Kuid materiaalsel edul on ka oma tumedam pool. Kahjuks, veedab sinu kallis Kaljukits enamuse oma ajast tööl, pühendades sulle vaid väikese osa oma vabast ajast. Töökoormuse tõttu võib ta õhtuti jääda veidi külmaks ja kaugeks. Olles enda vastu alati range, mõistab ta ka sinu vigade üle karmilt kohut ning vaevalt, et ninnutab lastega (mis võib ühtlasi olla ka hea).

Lõplik otsus

Kaljukits pole kindlasti see prints valgel hobusel, keda sa oled harjunud kohtama romantilistes raamatutes ja pisaraid kiskuvates filmides. Kui sa peaksid abielluma temaga, siis pole mõtet oodata teie suhtest liigset romantikat või kuuvalgel vestlusi. Küll aga ei pea sa kunagi elama peost suhu ning muretsema, kust leida raha, et ära toita ennast ja lapsi.

Veevalaja (21.1. – 18.2.)

Kas tõesti? Sa valisid just Veevalaja, et veeta temaga kogu oma ülejäänud elu? Kas sa siis ei teagi, et Veevalaja on tuntud omaettearvamatuse, põikpäisuse ja sõltumatuse poolest? Vaevalt sa tahad näha neid omadusi oma abikaasas! Ma arvan, et ei pane ka väga mööda, kui väidan, et abielust pole veel haisugi! Kuna tõeline Veevalaja ei pea suurt lugu abielu instituudist ning kohati võib isegi põlata seda.
Kuid oota enne, kui jooksed oma Veevalajat maha jätma! Siin on sulle ka tema positiivsed küljed, mis võib-olla muudavad sinu otsust. Kindlasti on ta sinuga väga aus, tõeliselt hooliv ning alati olemas, kui sa teda vajad. Sidudes ennast temaga ei hakka sul kunagi igav, kuna Veevalajad on parimad vaba aja sisustajad, tuues sellega sinu ellu põnevust ja särtsu. Kas me oleme sulle juba ka maininud, et ta on valmis sinu pärast kõigeks, mida sa iganes soovid? Tõeline romantik…


Lõplik otsus

Juhul, kui sa taltsutad ta ning oled üle väikestest veidrustest ja tobedustest, millega ta vahel hakkama saab, muutub Veevalaja sulle suurepäraseks partneriks kogu eluks (samuti imeliseks isaks, kui otsustad temaga lapsi saada). Mõnikord tuleb lihtsalt olla kannatlik, kuid lõpuks tasub see sulle kuhjaga ära!

Kalad (19.2. – 20.3.)

Veeta oma elu mehega, kes sündis Kalade tähemärgi all, on kindel garantii, et sa seikled kõik oma ülejäänud päevad justkui metsikus looduses.
Kalade tähtkujus sündinud mees on teada-tuntud kahe äärmuse vahel pendeldaja – üks päev viib ta sind oma tunnete tiivul maagilistesse kõrgustesse, järgmine päev muudab ka kõige sügavama mõõna veelgi sügavamaks. Kui tegemist on aga südamelähedaste küsimustega, siis nendes on sinu väljavalitu Kalad üsna idealistlik. Selline suhtumine on teie suhte jaoks parim, kuid nii kaua, kuni teie armastus on tema jaoks prioriteet number üks.
Paraku, aga väike konks – kui sa juhuslikult ei ela tema standardite järgi piisavalt kõrgelt, võib ta teie suhtest väga kergelt lahti öelda. Siis lähevad kasutusele ka kõige hirmsamad meetmed – petmine, valetamine või päevapealt kadumine. Õnneks, on see vaid kõige halvimal juhul, seega püsi positiivsel lainel ning tegele halvaga alles siis, kui see peaks juhtuma.

Lõplik otsus

Abielu Kaladega toob sulle palju rõõmu, kuid mõnikord ka pisaraid. Naudi temaga häid aegu, kuid ole ettevaatlik juhul, kui asjalood pole väga lootusrikkad.

Jäär (21.3. – 20.4.)

Kas oled Jäärapüügil? Püsid õigel teel, kuna just tema toob sinu ellu palju positiivset energiat ning innustab sind olema veelgi paremaks, kui sa juba oled.
Siiski võivad Jäärad olla kohati liiga domineerivad ja suruda, silma pilgutamata, sulle peale oma veendumusi, uskumusi ja soove. Elades temaga koos on konfliktid kerged tekkima. Kuid ära veel põgene! Aeg-ajalt esinevad konfliktid võivad olla ka suurteks abimeesteks, kuna aitavad lahendada probleeme, mis peituvad sügaval teie sees.

Lõplik otsus

Jäärast abikaasa on üks nendest, kes annab palju, kuid soovib ka sama palju vastu saada. Kui sa oled selleks valmis, siis see on sinu täiuslik mees kogu ülejäänud eluks. Kui aga kahtled, võib antud kooselu muutuda keeruliseks väljakutseks. Väljakutsuv, kuid mitte võimatu! Samuti pole vaja unustada, et just väljakutsed on need, mis sunnivad neid elus edasi arenema.


Sõnn (21.4. – 20.5.)

Õrn ja hoolitsev Sõnn paneb sind tundma justkui tõelise printsessina. Kohati lausa nii erilisena, et sa hakkad paaniliselt otsima hingamisruumi, et jääda truuks nii iseendale, kui ka oma eesmärkidele elus. Samuti paneb Sõnn palju rõhku füüsilistele naudingutele, mis mõnikord tähendavad head (tervist, kuum seks) ja mõnikord halba (tervist, laiskus ja vastutustunde puudumine).
Mõistlik Sõnn on tihtipeale hämmastavalt arvestav naiste soovidega olla iseseisev ja meestega võrdne. Ta ei pea pahaks, kui peab järsku vahetama mähkmeid, õhtuti kokkama või vannituba küürima. Lõpuks ometi on olemas mees, kes tõeliselt austab naisi! Kuid arvesta, et ta ootab samasugust austust ka enda vastu, seega ära kunagi (saad aru, mitte kunagi!!) sunni teda tegema midagi sellist, mida ta tegelikult teha ei taha. Muidu võib ta muutuda tõeliselt ebameeldivaks..

Lõplik otsus

Võid olla kindel, et sinu Sõnnist saab hea abikaasa ja suurepärane isa. Kuid soovitame sul alati meeles pidada, et ta ei ole väga vaimustuses enda muutmisest. See pole muidugi mingi probleem, kui ta on üks suurepärane inimene! Kuid mis saab siis, kui ta tegelikult ei ole?

Kaksikud (21.5. – 20.6.)

Kui oled traditsioonilise abielu otsingul, kus pere rahaasjad ja kaitsja roll on mehe kanda ning naine vastutab vaid kodukolle soojas hoidmise eest, siis Kaksikutest mees on parim valik! Vajadusel stabiilne, vastutustundlik ja pingevaba on Kaksikust abikaasa nagu täitunud unistus.
Siiski pead sa valmis olema, et sageli pole ta nõus aktsepteerima neid piiranguid, mida sa üritad talle seada. Nii mõnigi kord tunned sa ennast nagu pähe kulunud gangsterifilmis, kus abikaasa lööb sinu ees ukse kinni ning sind jäävad saatma vaid tema karmid sõnad: “jää koju, naine, ja lase mul elada nii nagu mina seda tahan.” Nagu üks tõeliselt mehine mees ju!

Lõplik otsus

Pole kahtlustki, et maskuliinne mees on äärmiselt paeluv, kuid sellisel käitumisel on ka üsna palju puudusi. Kui sa oled aga valmis elama rahulikku pereelu, haara tal varrukast ning ära iialgi lahti lase. Vastasel juhul võib oodata teid liiga käänuline teekond…

Vähk (21.6. – 22.7.)

Südamlikul Vähil on perekondlikud väärtused alati esikohal, mis tekitab sinusse kõikehõlmavat ühtekuuluvustunnet. Tema peamine eesmärk on olla sulle ja teie lastele ideaalne kaitsja ja teejuht, kuid tema traditsioonilised väärtused on need, mis takistavad teda ohjad enda kätte võtmast.
Olles kohati liiga tundlik, võib ta kurbuse asemel väljendada agressiooni. Samuti on Vähi jaoks ülimalt oluline sinu heakskiit. Seda võib pidada positiivseks, kuna niimoodi on sul võimalik mõjutada tema käitumist ning panna austama nii ennast kui ka oma vaateid elule.


Lõplik otsus

Kooselu Vähist abikaasaga pole tihti lihtne, kuid sa võid temale alati loota ning olla kindel, et ta on pühendunud vaid teie perekonnale. Headel päevadel võid sa tunda tema lähedusest taevalikku rõõmu, kuid halvimatel päevadel soovitame sul olla ettevaatlik.

Lõvi (23.7. – 22.8.)

Lõvi tähtkujust meest võib pidada tõelise mehe eeskujuks. Ta on tugev, enesekindel, haritud ja leidlik. Sinu elu muutub temaga märksa lihtsamaks, kuna enamus probleeme võtab ta enda kanda ning täidab sinu elu positiivse energia ja optimismiga. Kuigi tema käitumine võib vahel meenutada laste käitumist, on ta lausa määratud olema hea lapsevanem.
Kahjuks, võivad kõik tema head omadused mõjuda sulle lõpuks tõelise koormana ning mõnikord võid hakata tundma rusuvat tunnet. Saades ideaalselt läbi kõikidega oma sõpradega, hakkad sa ennast vahel tundma üksiku ja kõrvalejäetuna.

Lõplik otsus

Lõvi on üks selline mees, kellest unistab iga naine. Kuid soovides olla tema kõrval, pead sa päevast päeva pidama lahingut tema tunnustuse võitmiseks. Ainult tugev, veetlev ja intelligentne naine on suuteline taltsutama Lõvi…

Neitsi (23.8. – 22.9.)

Teeme õige ühe asja kohe selgeks – sinu Neitsist partner ei peta sind ega ole iial su vastu lugupidamatu. Sellised nad lihtsalt on, alatigalantsed, ratsionaalsed ja pragmaatilised. Kui sa abiellud Neitsiga, ei pea sa muretsema ei raha ega muude materiaalsete hüvede pärast. See mees annab endast kõik, et hoida sind õnneliku ja probleemivabana.
Kuid, tema ratsionaalsusel on kõrge hind – ilmselt, juba paari aasta pärast ei pruugi ta välja näidata oma tõelisi tundeid, tihti lausa unustades kogu romantilise osa teie suhtest. Selline käitumine aga jätab sinu emotsionaalsed ja füüsilised vajadused rahuldamata.


Lõplik otsus

Kindlasti mitte kõige kirglikum partner, keda võiks endale soovida, kuid vapustavalt hea perekonnapea ja laste isa. Kui sa aga soovid tunda ennast alati tahetuna, võta ohjad enda kätte ning too ise romantikat teie suhtesse.

Kaalud (23. 9. – 23. 10.)

Armastus (nii emotsionaalne kui ka füüsiline) on Kaalude elus üks tähtsamaid asju, mida ta lahkelt laiali jagab, aga ka teistelt tagasi nõuab. Kui ta järsku ei tunne ennast piisavalt hinnatuna, muutub ta äärmiselt tundlikuks, seistes silmitsi temas peituvate enesekindluse probleemidega. Ilmselt ajab ta sind hulluks pidevalt uurides, mida teised temast, sinust ja teie suhtest arvavad.
Kuid, ta järgneb sulle ka maailmalõppu, kui sa seda tahad ning võid olla kindel, et ta on alati seal, kus sa teda vajad. Enamik Kaaludest on ka tähelepanelikud armastajad ning kui asi muutub intiimseks on nad keskendunud ainult sulle. Head uudised, või mis?

Lõplik otsus

Sinu Kaaludes peitub on suur potentsiaal olla tulevikus suurepärane abikaasa. Kuid enne seda on sinu ülesanne panna teda uskuma, et ta on kõige targem, vaimukam ja ägedam (isegi, kui ta pole seda). Vastasel juhul võib ta murduda ning muutuda täiesti ettearvamatuks.


Skorpion (24. 10. – 22. 11.)

Kui sa plaanid siduda ennast Skorpioniga, siis peame sind hoiatama! Ta võib olla liigselt omandihimuline, armukade, agressiivne ja nõudlik. Kuid see pole veel kõik! Need iseloomuomadused varjavad veel sügavamat tõde – tema võimetust seista silmitsi oma puuduste ja halbade eluotsustega. Ainuke võimalus elada Skorpioniga kooskõlas on olla ise täielikult aus ja avatud inimene.
Kuid igal negatiivsel poolel on ka oma positiivne pool. Tõenäoliselt on Skorpion voodis parim, keda sa eales oled saanud! Samuti muudab ta seltskonnas sind säravaks tähekeseks, öeldes sinu kohta vaid parimaid asju. Soov veeta sinuga võimalikult palju aega, muudab teie suhet maksimaalselt sügavaks ja intiimseks. Sellist tulemust ei saa aga näidata väga paljud abielupaarid.

Lõplik otsus

Kui sa ei väsi pidevast armastuse tõestamisest, siis Skorpion on üks suurepärasemaid kaaslasi, keda sa võiks endale tahta. Kui aga vabadus ja sõltumatus on sinu elu suurimaid prioriteete, siis peaksid mõtlema mõnele muutusele oma elus.

Ambur (23. 11. – 21. 12.)

Lõbusate Amburite jaoks on elu üks lõputu seiklus, millega ta täidab kõik sinu päevad. Põnevus, optimism ja uued teadmised on tema väsimatud kaaslased. Pärast mõnda koos läbitut aastat sa tunned, kuidas kogu elu käib täistuuridel ning sa naudid igat sekundit sellest.
Kuid jäägitul nautimisel on ka omad tagajärjed… Sinu Amburil on kombeks kaotada reaalsusetaju, mis halvimal juhul võib rängalt ohustada nii sind, kui ka teie lapsi. Võib juhtuda, et üks päev ta ärkab suure pettumustundega ning võtab ette uue seikluse, kuhu sina ei pruugi enam kuuluda.

Lõplik otsus

Pole vähimatki kahtlust, et elu Amburiga tõotab olema paeluv, kuid sinu ülesandeks on hoida teda lubatud käitumise piires. Võimalus, et teie suhe ei pea raskustele vastu on küll üle keskmise, kuid temaga veedetud aastad on kindlasti ühed parimad sinu elus.

Foto: Jelleke Vanooteghem@ilumire

Elulife

Seotud teemad