banner

Julge olla..

tõeline oma mõtetes, oma tunnetes, oma sõnades, iseenda ja teistega!
Paljud meist varjavad oma tõelisi mõtteid, et teistega mitte tülli minna. Paljud meist varjavad oma tõelisi tundeid, et ise mitte haiget saada. Paljud meist ei julge oma tegelikke tundeid ja mõtteid endalegi tunnistada. Ja nii me tõstamegi häält, kui tunneme jõuetust. Muutume halvustavaks, kui tunneme hirmu tõrjutuse ees. Naeratame, kui hing karjub valust. Tunneme süüd, kui armastame.
Sellest omakorda saavad alguse väljendamata vajadused ja tõlgendused, mis omakorda jälle kuhjuvad konfliktideks.
Kuid olla avatud ja väljendada oma tõelisi mõtteid ja tundeid tähendab olla haavatav. Ja just siin on koht, kus saame reaalselt praktiseerida julgust olla ja jääda iseendaks, sest avatus annab meile võimaluse olla need, kes me tegelikult oleme, kogu oma haavatavuses ja ebatäiuses.
Võib juhtuda, et inimesed meie ümber võivad alguses meie uut käitumist, kui hakkame ausalt väljendama oma mõtteid, isegi pahaks panna. Mõned inimesed võivad kohmetuda, kui hakkame väljendama oma tõelisi tundeid.
Kuid suures plaanis tõstab selline käitumine suhtluse täiesti uuele ja vabamale tasemele. Või siis vastupidisel juhul kaotab meie elust ebaterved suhted.
Mõlemal juhul saab sellest vaid võita.
Olgem siiramad ja ausamad!

Kommentaarid

kommentaari

Seotud märksõnad
Sulle võivad ka meeldida need ...

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com