Jõuluvana hoiatab, et iga novembris jõuluehteisse pandud vaateaken tähendab ühe päkapiku hukku

Jõuluvana hoiatab, et iga novembris jõuluehteisse pandud vaateaken tähendab ühe päkapiku hukku

Jõuluvana saatis kõigile Eesti poodidele ähvarduskirja, kus ta tuletab meelde, et poepidajad jõulude tähistamist liiga vara ei alustaks ja sellega inimestes asjatut jõulustressi ei tekitaks.


Oma kirjas hoiatab ta, et iga novembris jõuluehteisse pandud vaateaken tähendab ühe päkapiku hukku.

Pehmem lähenemine pole edu toonud

„Olen eelnevatel aastatel ka saatnud poodidele kirju, kus olen palunud, et nad liiga vara ei ehiks oma poode,“ kommenteeris Jõuluvana.


„Alustada jõulude tähistamist juba oktoobris või novembris on ikka sulaselge lollus ja tekitab inimestes asjatut stressi!“

„Aga mitte kedagi pole see huvitanud kui viisakalt olen palunud. Nüüd siis proovin pisut radikaalsemat lähenemist,“ ütles ta.

Jõuluvana kirjutamas oma ähvarduskirja. (foto: Jõuluvana erakogu).

Nüüd peab karm olema


„Sel aastal otsustasin, et kui tahan korra majja saada, siis pean asjale pisut karmimalt ka lähenema,“ ütles Jõuluvana.

„Korraks mõtlesin, et ehk midagi seoses põhjapõtrade ja nende grillimisega aga te ju armastate grillimist. Seega see ei sobinud,“ märkis jõulumees.

„Siis saigi otsustatud, et kui minna, siis juba täispangale – iga juba novembris jõuluehteisse pandud vaateaken tähendab ühe päkapiku hukku! Kui see ka neid poeomanikke ei motiveeri oma vaateaknaid hiljem kaunistama, siis ei aita ilmselt mitte miski,“ lisas Jõuluvana.

Hea lugeja! Kas Sina oled juba märganud mõnda jõuluehteis poe vaateakent? Kui oled, siis anna aga meile ka sellest julgelt märku, et saaksime Jõuluvana sellest informeerida.

Allikas:  Lugejakiri.ee


admin

Seotud teemad