banner

Joogid ja kohtamised: mis toimib ja mis ei toimi?

Kui oled väljas kohtamisel, siis ei ole sa kunagi päris kindel, mida tellida. Tee tundub natuke igav, kohv jällegi on võib-olla liig su niigi pingul närvide jaoks ja alkohol näib olevat sageli hea valik, et ennast kas või natukenegi maha rahustada.

Punane vein

Punane vein on seksikas, elegantne, peen ja hullult võrgutav, nii et see on kindlasti suurepärane kohtingujoogi valik. Kui tahad oma kaaslasele muljet avaldada ja erilise õhutiku luua, siis see on just õige tee.

Samas ära aga unusta, et punane vein võib huuli ja hambaid toonida, mis ei paista kindlasti kuigi köitev välja, nii et hoia sellel aspektil silma peal.

Valge vein

Valge vein on täpselt sama peen kui punanegi ja see on ka palju naiselikum, nii et kui tahad näida süütum, kui tegelikult oled, vali kindlasti valge vein. Kui punane vein on otsekohesemalt ja avalikult seksikas, siis valge vein on kergelt flirtiv, mis võib mõnikord anda isegi paremaid tulemusi.

Sellel on veel teinegi suur eelis: valge vein ei jäta näole plekke, nii et sul ei tarvitse iga paari minuti tagant tualetti huuli ja hambaid kontrollima joosta.

Martini

Martini on stiilne, elegantne ja trendikas, kuid see on ka väga kange alkohol, nii et esimesel kohtamisel võiks sellest hoiduda. Martinide põhiprobleem on see, et need joogid on väga väikesed ja väga kanged, mis tähendab, et švipsi või isegi purju jäämiseks ei kulu neid palju.

Esimestel kohtamistel tekib alati piinlikke vaikusehetki ja vestluspause ning tavaliselt täidame need klaasi tõstmise ja joomisega. Kui jood vett, on halvim asi, mis võib juhtuda, see, et veedad palju aega tualetis. Kui jood aga martinisid… Saad ju isegi aru!

Breezer’id ja muud puuviljased joogid

Puuviljajoogid tunduvad esmapilgul hea valikuna: need on lõbusad, kerged ja nende maitse on imehea. Siiski võib magus maitse petta sind jooma palju rohkem, kui alguses kavatsesid, mis omakorda võib kaasa tuua väga valesid otsuseid seoses kohtamisega.

Kuna need joogid on tugevasti karboniseeritud, võivad need mõjutada ka sinu seedetegevust, mistõttu oled väga kihisev ja gaase täis, mis ei ole kindlasti see tunne, mida esimesel kohtamisel tunda tahad, õigus? Rääkimata tõsiasjast, et seda tüüpi joogid võivad põhjustada hullu kassiahastust – need joogid on tõesti kingitus, millest kuidagi lahti ei saa.

Kokteilid

Kokteilidega on sama lugu nagu martiniga: muidugi on need suurepärased, kuid neist jääd purju palju kiiremini kui esimesel kohtamisel sooviksid, ja niimoodi võid lõpuks liiga palju endast välja lobiseda (või hoopis liiga palju teha!).

Kui sa kuidagi ei saa jätta kokteili tellimata, vali vähemalt midagi kerget ja mis ka ei juhtuks, ära telli Long Island Ice Tead, sest heaga see ei lõpe.

Õlu

Õlu on väga huvitav valik ja seda võib mõista rohkem kui ühel viisil. Esiteks ei pruugi õllejoomine tunduda esmapilgul kuigi naiselik; siiski meeldivad paljudele meestele naised, kes suudavad tellida (ja ka tegelikult nautida!) klaasi mõnusalt külma õlut. Kui see on sinu tavaline joogivalik, jää ka kohtamisel selle juurde – sa ei taha ju teeselda, et oled keegi teine, on ju nii? Kui sulle aga õlu sugugi ei meeldi ja tellid seda ainult oma kohtingukaaslasele mulje avaldamiseks, paistab välja, et sa seda tegelikult ei naudi.

Veel üks asi, millele mõelda: õlu ajab kogu aeg pissile ja võib ka gaase tekitada, lisaks ei lõhna ka hingeõhk pärast õllejoomist kuigi hästi. Lihtsalt mõned asjad, millele mõelda, enne kui lõpliku otsuse teed…

Mis tahes jook jääkuubikutega

Puhast alkoholi juues võid paista seksika, ohtliku ja seiklushimulisena – või hoopis nagu keegi, kes oleks pidanud kohtamise asemel AA-koosolekule minema. Kui aga oma kaardid õigesti välja käid, peaksid saavutama mulje, mida soovisid jätta – olgu see siis milline tahes.

Igal juhul ära oma jooki liiga kiiresti alla kummuta, esimesel kohtamisel kipub see kergesti juhtuma, sest oled lihtsalt liiga närvis, et klaas rahule jätta. Samuti tunne oma piiri – vastasel juhul kahetsed järgmisel hommikul kibedasti ja võib-olla veel paljudel hommikutel pärast seda.

Foto: Davids Kokainis

Kommentaarid

kommentaari

Tags Related
You may also like