Isadepäev tulekul, mida küll kinkida?

Isadepäev tulekul, mida küll kinkida?

Isadepäev on kohe kohe käes, juba sellel pühapäeval, 13ndal. Mõtled, et mida võiks isale kinkida? Mida valmistada? Variante on erinevaid. Võid osta talle midagi meelepärast poest, aga on ka võimalusi midagi ise teha või neid mõlemaid kombineerida! Siit mõned inspiratsiooniallikad:


1) Kingi isale tema lemmikbändi või -artisti heliplaat, siis ta saab tööle sõites seda kuulata või kui kodus tööd teeb. Tead ju küll isasid, putitavad garaažis midagi, siis raadio mängib, aga nüüd ta võib enda lemmiklugusid kuulata hoopis. CD-sid saab peaaegu igast muusikapoest, aga kui ta on hoopis vinüülifänn, siis uuri vinüüle siit ja siit!

2) Teine võimalus on osta mõni kasulik tööriist, näiteks uus haamer ning haamrile lasta graveerida mingi lause või ilus mõte. Näiteks selline! Haamrit läheb ikka majapidamises vaja ning usun, et ka isal on hea meel kui saab haamri, kus on lapse enda ilus soov peale kirjutatud. Variante on mitmeid!

3) Kingituse kõrvale valmista ise ka ilus kaart. Omatehtud kaart on alati rohkem väärt kui poest ostetud tavaline kaart. Ise tehtud kaardi inspiratsioone vaata siitsiit ja siit!


4) TASSID!! Jah, tassid. Kõige parem isa, the world’s greatest dad! Milline isa ei tahaks sellist tassi, millele oled lasknud peale kirjutada, et just tema isa on kõige parem või siis mõne muu armsa mõtte oma isast? Ma arvan, et see on väga lahe kingitus. Eriti kui isa joob palju kohvi või teed, siis tema enda tass on kasulik asi!

5) Kirjuta isale luuletus või mõtteid ühistest tegevustest, mida koos teinud olete! Sõnad südamest südamesse lähevad hinge ning teevad seest soojaks.

6) Kingikomplekt! Tead ju küll, šampoon, dušigeel, raseerija jne. Ise tehtud kaart juurde, pudel lemmitõlu või mingit muud jooki, mis talle meeldib, on alati hea kingitus igale isale. Ideed siit ja siit!

Niisiis, loodan, et leidsite siit vahvaid ideid, mida saate juba rakendada, sest aeg lendab ruttu ning enne kui aru saate, ongi pühapäev käes!

Vahvat meisterdamist:)


LOE KA: 10 vahvat ideed, mida isadepäevaks kinkida

admin

Seotud teemad

1 Comment