ILM: Saabumas on lumesadu ja külma -8°C.

 ILM: Saabumas on lumesadu ja külma -8°C.

Reede.

Öösel: Pilvisus tiheneb. Lõuna poolt algav lumesadu levib hommikuks Põhja-Eestisse. Sadu on valdavalt nõrk. Puhub kagutuul 2-8, rannikul puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on -3..-8, saartel 0..-3°C.

 

Päeval: Pilves ilm. Paljudes kohtades sajab kerget lund. Puhub kagutuul 2-8, rannikul puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on 0..-2, saartel 0..+4°C.

 

 

Laupäev

Öösel: Pilves ilm. Sajab lörtsi ja vihma, sisemaal ka lund. Hommikuks sajud enamikes kohtades lakkavad. Kohati on jäidet. Puhub kagutuul 3-9, saartel puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on -3..+1, saartel kuni +3°C.

 

Päeval: Pilvisus hõreneb. Ennelõunal võib sadada kohati veidi vihma või lörtsi. Puhub kagutuul 3-9, saartel puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on 0..-3, saartel ja rannikul kuni +3°C.

 

 

Pühapäev

Öösel: Valdavalt pilves ilm. Saartel võib veidi sadada. Puhub kagutuul 3-9 m/s. Õhutemperatuur on -2..-7, saartel -3..+2°C.

 

Päeval: Pilves ilm. Lääne-Eestis sajab mitmel pool vähest lund, saartel ka lörtsi. Puhub kagutuul 3-9 m/s. Õhutemperatuur on -1..-5, saartel kuni +2°C.

 

 

Esmaspäev

Öösel: Pilves ilm. Ajuti sajab lund, saartel ka lörtsi ja vihma. Puhub kagu- ja idatuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on 0..-5, saartel kuni +2°C.

 

Päeval: Pilves ilm. Mitmel pool sajab lund, saartel ka lörtsi ja vihma, keskpäeval lääne poolt alates sadu järk-järgult lakkab. Puhub lõunakaare tuul 2-7 m/s. Õhutemperatuur on -3..+1, saartel kuni +4°C.

 

Foto: Josh Hild@joshhild

Seotud teemad