ILM: Kolmapäev – Pühapäev. Sooja tuleb kuni +27 ja lubab vihma, äikest ja rahet.

ILM: Kolmapäev – Pühapäev. Sooja tuleb kuni +27 ja lubab vihma, äikest ja rahet.

Kolmapäev.


Muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma ja on äikest. Sajuhood on kohati tugevad ning mõnel pool võib tulla rahet. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s, äikese ajal on tuul puhanguline. Õhutemperatuur on 21..27, meretuulega rannikul kuni 16°C.

 

Neljapäev:


Öösel: Muutliku pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma, öö hakul on võimalik äike. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Õhutemperatuur on 10..15°C.

Päeval: Muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, kohati on äikest. Puhub valdavalt ida- ja kirdetuul 2-8, põhjarannikul puhanguti 13 m/s. Õhutemperatuur on 17..23, meretuulega rannikul kuni 13°C.

 

Reede.

Öösel: Muutliku pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub idakaare tuul 2-8, põhjarannikul puhanguti 13 m/s. Õhutemperatuur on 7..13°C.


Päeval: Pilves selgimistega ilm. Saartelt algav vihmasadu laieneb päeva jooksul üle mandri ida suunas, kohati on äikest. Puhub idakaare tuul 2-8, põhjarannikul puhanguti 13 m/s, pärastlõunal muutliku suunaga tuul 1-6 m/s. Õhutemperatuur on 14..20, Ida-Eestis kuni 23°C.

 

Laupäev.

Öösel: Muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, on võimalik äike. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7 m/s. Õhutemperatuur on 7..12°C.

Päeval: Muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, on võimalik äike. Puhub läänekaare tuul 3-9 m/s. Õhutemperatuur on 13..18, Kagu-Eestis kuni 20°C.


Elulife

Seotud teemad