ILM – Kolmapäev – Laupäev. Lubab vihma ja vihma

ILM – Kolmapäev – Laupäev. Lubab vihma ja vihma

Kolmapäev.


Päeval: Muutliku pilvisusega ilm. Ennelõunal sajab mitmel pool vihma, paiguti on udu. Ida-Eestis on kohati äikest, millega võib kaasneda tugevaid sajuhooge. Pärastlõunal lääne poolt alates selgineb ja sadu taandub Peipsi taha. Puhub läänekaare tuul 4-9, puhanguti 12, rannikul valdavalt lääne- ja edelatuul kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on 12..18, rannikul kohati 9°C.

 

Neljapäev.


Öösel: Vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub edela- ja läänetuul 4-9, rannikul puhanguti 13 m/s, hommikuks nõrgeneb. Kohati tekib udu. Õhutemperatuur on 3..9°C, maapinnal paiguti öökülm 0..-2°C.

Päeval: Vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub läänekaare tuul 3-8 m/s, õhtul pöördub tuul lõunasse ja tugevneb saartel puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on 14..18°C.

 

Reede.

Päeval: Pilvisus tiheneb. Pärast keskööd alates saartest sajab vihma, sadu levib edasi itta. Lõuna- ja edelatuul tugevneb 5-10, rannikul puhanguti 16 m/s. Õhutemperatuur on 6..12°C.


Öösel: Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma. Õhtupoolikul lääne poolt alates selgineb ja sajud lõpevad. Puhub edela- ja läänetuul 4-10 m/s, hommikupoolikul rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on 11..17°C.

 

Laupäev.

Päeval: Vähese pilvisusega ja sajuta ilm. Puhub läänekaare tuul 3-8, rannikul kuni 12 m/s. Õhutemperatuur on 5..10°C.

Öösel: Õhtu poole pilvisus tiheneb ja lääne pool algab uus sadu. Puhub edela- ja läänetuul 4-10, rannikul puhanguti kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on 14..18°C.


Elulife

Seotud teemad