ILM. Esmaspäev – Neljapäev. Sooja kuni + 28°C

 ILM. Esmaspäev – Neljapäev. Sooja kuni + 28°C

Esmaspäev.


Päeval: Lääne- ja Lõuna-Eestis pilves selgimistega, Ida-Eestis vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, kohati on äikest ja sadu tugev. Tuul puhub valdavalt lõunakaarest, Virumaa rannikul kagust ja idast 2-8 m/s, pärastlõunal on tuul nõrk ja muutliku suunaga, äikese ajal on tugevaid puhanguid. Õhutemperatuur on Lääne-Eestis 18..24, Ida-Eestis 20..26°C.

 

Teisipäev:


Öösel: Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma ja tekib udu. Puhub valdavalt põhjakaare tuul 1-6 m/s. Õhutemperatuur on 12..17°C. .

Päeval: Vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, võib olla äikest. Väiksem on sajuvõimalus Ida-Eestis. Puhub valdavalt põhjakaare tuul 1-7 m/s. Õhutemperatuur on 19..24, Ida-Eestis kohati 26°C.

 

Kolmapäev.

Öösel: Vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Kohati tekib udu. Puhub valdavalt lääne- ja loodetuul 2-7 m/s. Õhutemperatuur on 12..17, kohati 10°C.


Päeval: Vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub loode- ja läänetuul 2-7, põhjarannikul kuni 10 m/s. Õhutemperatuur on 20..25, Ida-Eestis kuni 27°C.

 

Neljapäev.

Öösel:  Selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub läänekaare tuul 3-9 m/s. Õhutemperatuur on 13..18°C.

Päeval: Selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub läänekaare tuul 3-9, põhjarannikul puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on 24..28, rannikul kohati 20°C.


Martin

Seotud teemad

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga