ILM: 4 ööpäeva prognoos – Sajab vihma, lörtsi, lund ja õhutemperatuur on -9..+7°C.

 ILM: 4 ööpäeva prognoos – Sajab vihma, lörtsi, lund ja õhutemperatuur on -9..+7°C.

Esmaspäev.

Päeval: Vahelduva pilvisusega ilm. Lääne-Eestis on pilvisem ja mitmel pool sajab lund ja lörtsi. Puhub idakaare tuul 3-9, saartel tugevneb kirdetuul 5-11, puhanguti 15 m/s, õhtul nõrgeneb. Õhutemperatuur on -1..+3°C.

 

Teisipäev.

Öösel: Öö hakul on vahelduva pilvisusega ilm ja kohati võib kerget lund sadada, pärast keskööd selgineb ja on sajuta. Puhub kirde- ja põhjatuul 2-8 m/s, hommikuks pöördub läänekaarde. Õhutemperatuur on -3..-9, rannikul kohati -1°C.

Päeval: Vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Õhtul pilvisus tiheneb, kuid ilm püsib olulise sajuta. Edela- ja läänetuul tugevneb 5-10, puhanguti kuni 14 m/s, saartel ja rannikul 8-13, puhanguti 17-20 m/s. Õhutemperatuur on +1..+4°C.

 

Kolmapäev.

Öösel: Pilves ilm. Põhja-Eestist algav sadu laieneb üle maa. Sajab lund, lörtsi ja vihma. Puhub edela- ja läänetuul 6-11, puhanguti 15 m/s, saartel ja rannikul 8-13, puhanguti kuni 21 m/s. Õhutemperatuur on -3..+3°C.

Päeval: Hommikupoolikul loode poolt alates pilvisus hõreneb ja sadu päeva jooksul järk-järgult lakkab. Puhub edela- ja läänetuul, saartel loodetuul 6-12, puhanguti 15, põhjarannikul 18 m/s, õhtuks tuul nõrgeneb. Õhutemperatuur on +3..+7°C.

 

Neljapäev.

Öösel: Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, pärast keskööd pilvisus tiheneb ja kohati sajab vihma ning lörtsi. Puhub läänekaare tuul 3-9, öö hakul põhjarannikul loodetuul puhanguti 14 m/s, hommikuks pöördub edelasse, lõunasse. Õhutemperatuur on 0..-4, rannikul kuni +3°C.

Päeval: Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma ja lörtsi. Puhub edela- ja lõunatuul 5-11, rannikul puhanguti 15, saartel 18 m/s. Õhutemperatuur on +3..+7°C.

Seotud teemad